Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Natalko, dom jest z tych niesprzedawalnych (obok mieszkają rodzice, zapłakaliby się). Godin dzięki za info. Nonek dzięki za gratulacje. Jakoś tak fanie mieć już adres, bo to prawie jakby mieszkać można było. Secamek, muszę dać radę. Teraz już nie mam innego wyjścia. Darek, na trzeciego nie wyprzedzam, chyba że bardzo wkurzona jestem. Ale teraz już jeździ sie zdecydowanie szybciej przez Krakowską niż przez Armii. Generalnie korkami się bardzo nie przejmuję, bo mam to szczęście, że do tyry nigdy nie jeżdżę w godzinach szczytu. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie poszukuje elektryka do odbioru, niestety moj naobiecywal nam ze zrobi odbior w ok tydzien a mija wlasnie 3 tydzien i na dodatek wyjechal na ferie :-(

dzieki z gory i pozdrawiam flowi

PS Z bankiem udalo nam sie dogadac w sprawie kredytu ale mamy wlasnie jak najszybciej zalatwic odbior...

 

Prześlij mi proszę na priv nazwisko i Imię tego elektryka abym na niego nie trafił. Obawiam się, że to jest ten sam co ja z nim się dogadyje:( Bo też wyjechał na ferie a miał zrobić już kilka rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nonek - dopiero teraz zauważyłam jaką ładną masz tę mozaikę. Chodziło mi o jasne kafle. Podobne wyglądają -czy to Magika?

 

Wysiadam, w małej łazience śmierdzi mi ze spłuczki. Dodam,że mam napowietrzenie, odpowietrzenie. Muszę chyba rozebrać geberit - może hydraulik zapomniał uszczelki dać :x

 

Joluś - w sprawie kuchni. Sąsiadka na wsi mi mówiła, że jej koleżanka zamówiła kuchnię w Niemczech , jakimś przygranicznym mieście. Jutro się dowiem w jakim. Koszt ze sprzętem wyniósł 1.500 euro. Cosik za tanio-ale jeśli chcesz, wezmę namiary. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysiadam, w małej łazience śmierdzi mi ze spłuczki. Dodam,że mam napowietrzenie, odpowietrzenie. Muszę chyba rozebrać geberit - może hydraulik zapomniał uszczelki dać :x

Od razu przypomniał mi się przypadek znajomych. Śmierdziało im gdzieś jak diabli. Doszli do wniosku, że może coś wlazło/wpadło za G-K (chyba obudowa rury) i zdechło tam. Rozwalili wszystko i nic nie znaleźli. Okazało się, że smród wynikał z... błędu sprzedawcy. Pomylił środki do szamba i użyto złego (który miał być stosowany później). Koszt odnowienia - 1000zł. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysiadam, w małej łazience śmierdzi mi ze spłuczki. Dodam,że mam napowietrzenie, odpowietrzenie. Muszę chyba rozebrać geberit - może hydraulik zapomniał uszczelki dać

pradopodobnie tak ale pewnie tej uszczelki na wylocie z muszli/wejsciu do kanalizacji

no albo ktorejs dalej - przypomnij sobie gdzie im sie najtrudniej wciskalo ksztaltki - to pewnie tam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz jest dobry czas na robienie wylewki?

A masz już ogrzewanie wewnątrz? Jeśli tak, to ja nie widzę przeszkód - też za niedługo będziemy robić :-)

I planuje się ogrzewać ;-) Jeżeli nie planuje się, to dochodzi dodatkowy koszt. Jeżeli grzeje się na choćby 5 stopni, to moim zdaniem warto. Oczywiście musi być minimalny przeciąg, żeby para wychodziła na zewnątrz, a nie w ściany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I planuje się ogrzewać ;-) Jeżeli nie planuje się, to dochodzi dodatkowy koszt. Jeżeli grzeje się na choćby 5 stopni, to moim zdaniem warto. Oczywiście musi być minimalny przeciąg, żeby para wychodziła na zewnątrz, a nie w ściany ;)

Założyłem że jak ktoś ma ogrzewanie, to ogrzewa - np żeby mu lepiej schło to wszystko w środku :) Może błędne założenie, ale my ogrzewamy :-)

 

Z tym przeciągiem to potencjalny wykonawca mówił nam, by przez pierwsze kilka dni po wylaniu jednak nie wietrzyć za bardzo, aby nie wyschło za szybko i cement lepiej związał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym przeciągiem to potencjalny wykonawca mówił nam, by przez pierwsze kilka dni po wylaniu jednak nie wietrzyć za bardzo, aby nie wyschło za szybko i cement lepiej związał.

Słuszna uwaga. U mnie chyba następnego dnia rozłożyli nawet folię i polali ją wodą. No ale to był czerwiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...