Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Ivonesca,

 

dziekuje za zaproszenie. Przyznam, ze od jakiegos czasu dojrzewam, aby sie sama zaprosic na spotkanie i mialam taki zamiar na 6 marca. W te sobote niestety nie moge, ale milo mi, ze o mnie pamietalas.

Pozdrawiam

no to szkoda :cry:

ale jakby co, następnym razem się wcale nie zastanawiaj tylko od razu pytaj o spotkanie....tym razem pisałam do wszystkich o których pamiętam lub pojawili sie ostatnio na wrocławskiej...i niestety na pewno nie do wszystkich napisałam

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

babulka złapała jakiegowoś wira :oops:

no nic, może młody pokaże klasę [morda]. w zeszły weekend pokazał - walczył długo ze snem, uśmiechając się szeroko, aż zasnął na koniu bujanym [mordy]

zamieściłabym stosowną fotkę, ale nie wiem jak :cry:

no to niech babulka wraca do zdrowia jak najszybciej, bo może się jeszce przydać ;-)

......kurczę, u mnie konia bujanego brak :-( [morda zielona szt.2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wrocki! Jutro jestem w waszym pięknym mieście gdzieś przy Grabiszyńskiej od 10:00 do 11:00. Dokładnie ulica to Aleja Pracy.

Jakby co to moja komóra ma numer 0603 449 361.

Aha - mam tu coś dla was :D :D :D częstujcie się teraz bo jutro w aucie nie dowiozę tego w całości....

http://www.reber.com/img/Kuchen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocławiaki, za tydzień ruszam i okazało się że ni mam wykonawcy od dach (przesunęły mu sie terminy itp. itd.) a dach mam duuuży i nie prosty :( Może ktoś ma dobre doświdczenia i może podzielić się namiarami ? Dekarz potrzebny na CZERWIEC !!!!

POMOCY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocławiaki, za tydzień ruszam i okazało się że ni mam wykonawcy od dach (przesunęły mu sie terminy itp. itd.) a dach mam duuuży i nie prosty :( Może ktoś ma dobre doświdczenia i może podzielić się namiarami ? Dekarz potrzebny na CZERWIEC !!!!

POMOCY !!!

 

zajrzyj na stronę http://www.e-dach.pl/

tam są ogłoszenia, daj ogłoszenie poszukuję, albo poszukaj firm które się ogłaszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już odsapnęłam, więc dodam, że były tańce na stole [morda], jakieś tony gratisowych bitych śmietan, Gadzina kupił 2 rowery, bo była promocja, a Smok zrobił Gadzinie w domu jakąś dziurę po zbóju [takie chodzą pogłoski], tynku zbijał nie będzie, by oglądać cegły i można też na satelitkę.

 

a Wy już kombinujcie, o co chodzi [morrrrdy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już odsapnęłam, więc dodam, że były tańce na stole [morda], jakieś tony gratisowych bitych śmietan, Gadzina kupił 2 rowery, bo była promocja, a Smok zrobił Gadzinie w domu jakąś dziurę po zbóju [takie chodzą pogłoski], tynku zbijał nie będzie, by oglądać cegły i można też na satelitkę.

 

a Wy już kombinujcie, o co chodzi [morrrrdy]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

siedzę przed monitorem i smieję się...az sie na mnie dziwnie patrza wokoło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...