Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

A co sadzicie o drzwiach zewnetrznych trubilowicz lub drzwi-krakow.

O wiele tansze niz w impro lupol.

Trubilowicz wycenil mi na 2700zl chyba netto, a w impro 5500zl.

Ale jak z jakoscia i w ogole.

W Impro Lupol 5500???Na pewno rozmawiałaś z panem Sebastianem i powoływałaś się na naszą Grupę? :roll: :roll: W ubiegłym tygodniu powróciłam do tematu drzwi zewnętrznych i model New3 będę zamawiać znacznie poniżej tej kwoty :)

Frankai mam też dla Ciebie dobrą info Pan Sebastian zrobił nam kolejną promocję na New3 :D :D

Jolu widziałam Twoją Koronę w promieniach słoneczka i prezentuje się reweeelaacccyjjnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana grupo - pytanie mam pilne. Jutro jadę ogladac prace mojego ewentualnego przyszłego kafelkarza i nie wiem jakie teraz stawki "chodzą" :)

z udziwnień bedziemy miec kilka typu bezbrodzikowy prysznic czy obudowa mozaiką wanny po łuku.

Ile płacicie za łazienki a ile np. za ułożeine płytek podłogowych w salonie i kuchni (duże płytki )

Dobre pytanie :) Ja też mam ten sam dylemat. Polecany kafelkarz życzy sobie 45PLN/m2. Cena do przyjęcia czy szukać dalej ?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana grupo - pytanie mam pilne. Jutro jadę ogladac prace mojego ewentualnego przyszłego kafelkarza i nie wiem jakie teraz stawki "chodzą" :)

z udziwnień bedziemy miec kilka typu bezbrodzikowy prysznic czy obudowa mozaiką wanny po łuku.

Ile płacicie za łazienki a ile np. za ułożeine płytek podłogowych w salonie i kuchni (duże płytki )

Dobre pytanie :) Ja też mam ten sam dylemat. Polecany kafelkarz życzy sobie 45PLN/m2. Cena do przyjęcia czy szukać dalej ?:wink:

U mnie żona wybrała gościa, który życzy sobie 47zł/m2. Była i oglądała jego robotę. Nie chce mi się szukać dalej, żeby zaoszczędzić może 1zł/m2 ;)

Właśnie znalazłem baterię do łazienki na piętrze w cenie dużo niższej niż na Allegro. Zamiast 1730zł kosztuje 1150zł Jak to możliwe? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Impro Lupol 5500???Na pewno rozmawiałaś z panem Sebastianem i powoływałaś się na naszą Grupę? :roll: :roll: W ubiegłym tygodniu powróciłam do tematu drzwi zewnętrznych i model New3 będę zamawiać znacznie poniżej tej kwoty :)

Frankai mam też dla Ciebie dobrą info Pan Sebastian zrobił nam kolejną promocję na New3 :D :D

O matko - jaką? Dawaj tu lub na priva !!! Ja w poniedziałek a najpóźniej we wtorek chcę zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem baterię do łazienki na piętrze w cenie dużo niższej niż na Allegro. Zamiast 1730zł kosztuje 1150zł Jak to możliwe? :roll:

 

Z zestawu odjęli "gratisową" kabinę? :lol: :lol: :D

 

apropo łazienki - przy rozpalaniu pieca standardowo oglądałem gazetki - w biedronce mają wannę z hydromasażem, bateriami, obudową, pompą czyli cały komplet za 1300PLN. Ciekawe ilu tak naprawdę producentów zamawia taką samą chińszczyznę i sprzedaje za minimum drugie tyle... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem baterię do łazienki na piętrze w cenie dużo niższej niż na Allegro. Zamiast 1730zł kosztuje 1150zł Jak to możliwe? :roll:

 

Z zestawu odjęli "gratisową" kabinę? :lol: :lol: :D

 

apropo łazienki - przy rozpalaniu pieca standardowo oglądałem gazetki - w biedronce mają wannę z hydromasażem, bateriami, obudową, pompą czyli cały komplet za 1300PLN. Ciekawe ilu tak naprawdę producentów zamawia taką samą chińszczyznę i sprzedaje za minimum drugie tyle... :roll:

 

Jest to oznaczone jako "wyprzedaż", więc zastanawiam się czy przypadkiem nie jest to model z ekspozycji. W takiej sytuacji może mieć jakieś zadrapania. Troszkę mnie skręca, bo byłem w Warszawie (tam jest ten salon) w piątek i mogłem wpaść kupić/obejrzeć. W dodatku jest on oddalony o jakieś 500-1000m od naszego headquarter :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to oznaczone jako "wyprzedaż", więc zastanawiam się czy przypadkiem nie jest to model z ekspozycji. W takiej sytuacji może mieć jakieś zadrapania. Troszkę mnie skręca, bo byłem w Warszawie (tam jest ten salon) w piątek i mogłem wpaść kupić/obejrzeć. W dodatku jest on oddalony o jakieś 500-1000m od naszego headquarter :-?

 

Rożnie bywa - wyprzedaż kolekcji, zmniejszenie stoku, pseudo promocja, powystawowe itd Zadzwoń i pogadaj, może ktoś normalny odbierze i poda powód obniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o drzwiach zewnetrznych trubilowicz lub drzwi-krakow.

O wiele tansze niz w impro lupol.

Trubilowicz wycenil mi na 2700zl chyba netto, a w impro 5500zl.

Ale jak z jakoscia i w ogole.

Obejrzałem stronki ww producentów i o ile wzornictwo z Krakowa mi by odpowiadało, to Trubiłowicza już nie. Jeżeli chciałbym się bawić w "kopiowanie" i ryzykowanie, że będzie dobrze wykonane lub nie, to rozmawiałbym z gościem, który zrobił mi zewnętrzne okna. Jakościowo zrobił je dobrze, ale słowność i terminowość przy końcu roboty - masakra. Wolę jednak kupić drzwi, których model jest "tłuczony" w dziesiątkach egzemplarzy. O Lupolu słyszałem parę opinii i pozytywne. Co do Drzwi-Kraków to tak jak pisałem - wzornictwo OK, opis też wygląda w miarę. Ponieważ New3 przyklepane przez żonę, to nie będę chyba zmieniał. Jeżeli lokalny dystrybutor nie wyskoczy z zaporową ceną, to zamówię na miejscu. Jeżeli nie - zamawiam w Impro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na ile Ci wycenili New w Impro.

Ja rozmawialam z p. Mateuszem, nie Sebastianem, ale powolalam sie na grupe.

Moze moje drzwi sa zupelnie niestandardowe - 100/204 i 90/190.

Te wieksze z jakas szybka, a te mniejsze sa z boku (wejscie do kotlowni) i chce bez szybki. A poza tym maja byc grafitowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś nie chce się pozbyć baraku, albo takiego jakiegoś metalowego magazynku na sprzęt ? Tanio :oops: Chętnie nabędę takie cudo ;)

 

Wiem, że z takimi sprawami to na targ ale własnie ktoś mnie uprzedził (jak zwykle) a i tu więcej (chyba) ludzi zagląda.

Ja już się pozbyłem. Poza tym nie był metalowy - płyty betonowe i deski. Wiem - nie wolno mieć związany z gruntem, ale wkopanie to w sumie jeszcze nie związanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rożnie bywa - wyprzedaż kolekcji, zmniejszenie stoku, pseudo promocja, powystawowe itd Zadzwoń i pogadaj, może ktoś normalny odbierze i poda powód obniżki.

Poproszę jeszcze kumpla, żeby podjechał i zbadał sprawę organoleptycznie ;)

Tak jak się spodziewałem - z wystawki. Jest kompletna i nieuszkodzona. Biorąc pod uwagę, że umywalka też jest z wystawki, to chyba się polubią :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie. Potrzebuję wymienić w swoich drzwiach jeden zameczek i póki co nie mogę nic dopasować. Byłem dzisiaj w Kobexie na Robotniczej i w czymś na S na Grabiszyńskiej / Hallera.

Nie znacie jakiś miejsc, gdzie mają trochę różnych wkładek do drzwi zewnętrznych?

A nie myślisz o systemie jednego klucza? Ja na koniec budowy chcę wymienić wszystkie zamki od których klucz udostępniłem komukolwiek, a w dodatku chciałbym wszystko obskakiwać jednym kluczem.

Raczej się nie uda. Zamek dolny już jest i pewnie będzie jeszcze trudniej coś innego dopasować aniżeli górny. Póki co wszelkie majstry mają klucz tylko do zamka dolnego i to wersję roboczą, która po użyciu finalnego klucza przestaje działać. Więc jak już wszyscy sobie ode mnie pójdą, to wtedy zaczniemy używać finalnych kluczy i nie będzie problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie uda. Zamek dolny już jest i pewnie będzie jeszcze trudniej coś innego dopasować aniżeli górny. Póki co wszelkie majstry mają klucz tylko do zamka dolnego i to wersję roboczą, która po użyciu finalnego klucza przestaje działać. Więc jak już wszyscy sobie ode mnie pójdą, to wtedy zaczniemy używać finalnych kluczy i nie będzie problemu.

A to ja ni wiedziałem, że są takie cuda. :roll: Fiu, fiu.

Muszę zapytać jak będę drzwi zamawiał. Chyba jednak Impro, bo lokalni w środę dostali parametry i nic :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Impro Lupol 5500???Na pewno rozmawiałaś z panem Sebastianem i powoływałaś się na naszą Grupę? :roll: :roll: W ubiegłym tygodniu powróciłam do tematu drzwi zewnętrznych i model New3 będę zamawiać znacznie poniżej tej kwoty :)

Frankai mam też dla Ciebie dobrą info Pan Sebastian zrobił nam kolejną promocję na New3 :D :D

Mi pani podała taką kwotę przez telefon, że... nie mogę uwierzyć :o Jutro idę i może zamówię.

Czyżby kryzys już zaczął działaś? Jak inaczej wytłumaczyć takie nagłe obniżki? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...