Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Jeszcze jedna sprawa - pan Sebastian dzwonił z numeru 502 344 994, a pod podawanym wcześniej zgłaszał mi się ktoś inny.

 

Frankai a w którym Impro urzeduje p.Sebastian?na jakiej ulicy bo właśnie wybieram się zamawiać drzwi

 

Na Robotniczej. Nie chcę się wypowiadać na temat innych osób, ale Pana Sebastiana zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

wielkie dzięki Frankai

będę uderzać do pana Sebastiana

przez grupę chyba p. Sebastian dostanie jakąś premię i się zarobi. co kawałek ktoś będzie wchodził do Impro i prosił p.Sebastiana. My wkrótce też będziemy się przymierzać do tematu drzwi i już wiem, gdzie skieruję pierwsze kroki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Sebastian to Wam za reklame powinien zaplacic 8)

 

 

My juz zblizamy sie wielkimi krokami do zlozenia papierow do odbiorow :D . Mam juz elektryke zamknieta. Wczoraj elektryk nam papiery przywiozl Jeszcze ko mi niarz ile dasz i chyba wsie papiery beda. Tylko nasz kierownik budowy niestety zachorowal, wlasnie wyladowal w szpitalu :-? .

 

Ja dalej w poszukiwaniach klamki, bo otwieranie drzwi scyzorykiem doprowadza do szalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez grupę chyba p. Sebastian dostanie jakąś premię i się zarobi. co kawałek ktoś będzie wchodził do Impro i prosił p.Sebastiana. My wkrótce też będziemy się przymierzać do tematu drzwi i już wiem, gdzie skieruję pierwsze kroki.

Spoko, spoko - musi się nagimnastykować trochę ;) Zresztą dał przyzwoity rabat, bo wie o co biega - ciut niższa marża, ale za to większy obrót. W grupie siła i to leżało u podstaw jej założenia. Głównie liczyłem na wymianę informacji co i za ile, ale sprawy jak widać poszły dalej i są rabaty dla Grupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Sebastian to Wam za reklame powinien zaplacic 8)

 

Ja dalej w poszukiwaniach klamki, bo otwieranie drzwi scyzorykiem doprowadza do szalu.

 

Nie przesadzajmy - mamy dobry rabat. Chociaż... jeżeli będzie parę ładnych zamówień, to może wciągniemy go do grupy i na spotkaniu flaszkę postawi ;-) Tylko że jakby należał do grupy to popadłby w konflikt interesów :lol:

 

Z tym scyzorykiem to uważaj - ktoś zobaczy i zadzwoni na policję sądząc, że włamywcza. Jak policjanty będą szybkie, to najpierw będziesz leżał na ziemi (może nawet w błocie), a potem będziesz miał prawo się wytłumaczyć :wink:

Niezły numer zrobiła córka lat 6 koledze jak byliśmy w USA. Byli w parku i chciał już jechać do chaty, a ona nie. Zaczęła mu uciekać i krzyczeć... "Don't touch me!!! Don't touch me!!!" Jak zobaczył, że 2 gości już się szykuje do akcji, to zrezygnował i zostali dłużej. Tam jest normalne, że tłumaczysz się już w kajdankach. W takiej sytuacji to tłumaczenie zajęłoby mu pewnie kilka dni i jakieś ekspertyzy psychologiczno-medyczne. W USA nie ma "wolności" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba o to chodzi, im lepszy rabat, wiecej ludzi kupuje i obrot i tak jest wiekszy. Az zaluje, ze mam juz drzwi :wink: .

 

Hehehe dobre z ta coreczka. Nasze starsze dziecie tez nam robi numery. Na szczescie powoli z tego wyrasta.

 

Frankai jam kobitka :D

A z tym scyzorykiem to tak mamy od poczatku. Na szczescie nie ma mozliwosci podejrzenia czym sie drzwi otwiera. A nawet to policja do nas dojezdza jakies 2 godziny. Tak bylo ostatnio jak sie staruszka w srodku nocy zgubila ( przyjechala spod Kamiennej Gory myslac, ze jest we wsi obok). Pol nocy czekalismy na policje a pozniej na pogotowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, przyzwyczailam sie do swojego nicka 8) .

 

Czy ktos wie gdzie mozna zamowic lustro na wymiar? Bylam wczoraj w Lustrexie, ale ich cena mnie lekko powalila.

Google Twoim przyjacielem jest :) Jest cała masa firm. Przykładowo: Świat Szkła Nie wykluczam jednak, że też będą drodzy. W weekend wysyłam do wyceny do ich punktu w Poznaniu.

Tania alternatywa zwykle to najbliższy szklarz. On jednak tylko wymodzi proste lustro. Tamci jak pytałem o piaskowanie, fazowanie, podświetlenie, to deklarują wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze goglach ( jak mowi moj tesciu) wsio jest. Ja potrzebuje kogos sprawdzonego. Mimo, ze to zwykle proste lustro Lustrex cena mnie powalil. W poprzednim mieszkaniu nam robili i bylo zupelnie normalnie.

 

A to piaskowanie co daje?

 

Macik/szronik robi z szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi zamówione. Jestem w ciężkim szoku i dalej zastanawiam się, co jest nie tak :roll: ;)

Lupol New3

- drewno: mahoń,

- kierunek otwierania: prawe, wewnętrzne (rzutuje na zawiasy)

- kolor palisander-mahoń,

- szyba klasy O2, wzór P2 - szyba piaskowana z wyjątkiem środka, gdzie jest przezroczysta kreska i 3 prostokąciki,

- zamek 4-ryglowy,

- obramkówka szyby ze stali nierdzewnej,

- wkładka tymczasowa,

- montaż,

Cena 3 430 brutto

Do tego czeka mnie tylko zakupienie klamek i wkładek docelowych, które będą w systemie jednego klucza.

Czas realizacji 5-6 tygodni.

 

Meranti poniżej 4 tys.? :roll: Niech mnie ktoś uszczypnie ;)

 

a pokaz te drzwi bo ja tez w czegos szukam ;)

w mahoniu wlasnie, a i cena niezla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze goglach ( jak mowi moj tesciu) wsio jest. Ja potrzebuje kogos sprawdzonego. Mimo, ze to zwykle proste lustro Lustrex cena mnie powalil. W poprzednim mieszkaniu nam robili i bylo zupelnie normalnie.

 

A to piaskowanie co daje?

 

nonek, na św. Wincentego jest zakład szklarski. Różne cuda tam robią (zamawiałam do pracy) i całkiem niedrogo. Ja u nich lustra zamawiałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałam dziś moja Koronę i parapety wewnętrzne. Cudne są i jestem z siebie dumna bo idealnie udało mi się dobrać kolor drzwi i parapetów do okien. A wszystko kupowane w różnych miejscach :wink:

No to gratulujemy i zazdraszczamy :)

Ja drzwi wewnętrzne będę zamawiał jak zepchnę temat łazienek. Żona umówiła się z projektantem na poniedziałek. 5 wersja będzie :roll: A propos - czy ktoś ma blisko do Cermagu? Pstryknąłem fotki komórką, a przydałoby mi się zdjęcie normalnym aparacikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...