Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Oż cholera jasna :0 ! Ale się dzieje..

Nie było mnie kilka dni, a tu....

Zadyma w pracy (co będę mówić), a poza tym 3 dni byłam nad Pięknym Naszym morzem (zimno jak szlag!herbata z rumem zamiast piwka) - targi fotograficzne POLFOTO (jak ktoś przypadkiem zainteresowany to wie)

Ale nadal jestem !

Listę uzupełniam - kiedy wyciągniemy z niej (mam na myśli kalendarz) jakąś kwintesencję?

Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja również chciałbym sie dowiedzieć czy planujecie coś jeszcze, chociaż kiedy miałem okazję to nie dotarłem. Ale niestety mój wóz okazał się byc bardziej uparty niż ja i tak szczerze mówiąc to nie zabierałem aż do dzisiaj głosu w tym temacie.

Prawda jest taka jednak że byłem w Piramidzie, ale o 19 00 i niestety nikogo już nie było :smile:.

W każdym razie, żeby Was zmobilizować do szybszego postanowienia, urczyście oświadczam :smile:, że stawiam kszynkę piwa (co niektórzy powinni się ucieszyć hi hi), na następne spotkanie.

 

Prawda jest jednak taka, że chyba się wprowadzę na nowe gdzieś we wrześniu, ale jeszcze moglibyśmy o tym i owym podyskutować, bo mnóstwo decyzji mam do podjęcia i mnóstwo rad mam dla Was jak ustrzec się pewnych błedów (jak np. chcecie panel prysznicowy, to nie każdy kocioł zapewni Wam komfortowe z niego korzystanie, o tym, że musi być co najmniej 3 bary ciśnienia wody już nie wspominam )

pzdrw i kszynka dalej czeka :smile:

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr - to było spotkanie prywatne i lepiej niech tak zostanie.

Poza tym, nie wszyscy chcą upublicznić swoje buźki.

 

Gagata - mam jakieś 2 błędy zgłoszone przez serwer pocztowy:

554 : Recipient address rejected: Relay access denied. Wczoraj wysyłałem 2 emalie (1 z załącznikiem). Dostałaś czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że dystrybutorem został Yarząbek! Brawoooooooo!!! On Was będzie teraz molestował i do niego zgłaszać wszystkie ALE i na nim się wyżywać.

Na 26.05 zgłasza się już 5 osób, a na 12.05 i 19.05 po 4. Niech się spróbują zdeklarować wszyscy odnośnie tych 3 terminów. Pisać do Yarząbka. Pamiętajcie budowniczowie, że 26 to Dzień Matki - grozi więc Wam wcześniejsza pobudka, by życzenia załatwić z rana. I Agnicha nie skacz w ten ołów.

Pozdrowienia ExDystrybutor

(Dla nowych - Yarząbka można rozpoznać po Y )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...