Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Rośnie jak oszalałe, u nas był parę dni i wypuścił kilka listków.

Jak sama nazwa wskazuje, przynosi szczęście, radość, zdrowie, dzieci ... :wink:

 

bardzo intrygujące jest to drzewko. Jak ktoś jest złośliwy to może takie drzewko sprezentować koleżance której nie lubi , a której mąż/chłopak jest w wojsku lub za granicą :>

 

Dobrz, dobrze - te dzieci to moja nadinterpretacja nazwy - tylko szczęście :D

A dzieci tak naprawdę nie biorą się z drzewka ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

dobrzyku - nie będę komentować roślinki przyniesionej przez Smoka i Owieczkę :lol:, bo tez zaraz cos sobie do tego dorobisz :wink: :lol:

 

 

w tym akurat przypadku nic nie trzeba dorabiać, wszystko było napisane czarne na białym......ale co sie martwisz ? masz jeszcze całe poddasze do zasiedlenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzyku - nie będę komentować roślinki przyniesionej przez Smoka i Owieczkę :lol:, bo tez zaraz cos sobie do tego dorobisz :wink: :lol:

 

 

w tym akurat przypadku nic nie trzeba dorabiać, wszystko było napisane czarne na białym......ale co sie martwisz ? masz jeszcze całe poddasze do zasiedlenia :wink:

 

dobra, dobra :lol: poddasze jest już zagospodarowane...przynajmniej teoretycznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polanka - poprosze - jeśli wolno- przepis na pyszne ciastka ze słonecznikiem (co prawda chyba nie wszystkim przypadły do gustu ;-))....ale my się zajadalismy resztkami o 2.30 :wink: :lol:

....a i jeszcze o tej 2.30 wyjadłam wszyskie pozostałe oliwki :wink:

...własnie... dachowiec...czy mogę prosić równiez o przepis na taką zalewę do oliwek ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polanka - poprosze - jeśli wolno- przepis na pyszne ciastka ze słonecznikiem (co prawda chyba nie wszystkim przypadły do gustu ;-))....ale my się zajadalismy resztkami o 2.30 :wink: :lol:

No wiesz, o 2.30, po 4 winie wszystko smakuje :wink:

Przepis na priva, wieczorem, dobra? (w końcu nie wszystkim smakowały :o )

 

dopisek od brzydszej połowy polanki: poprawiłem cytowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ciastek ze słonecznikiem - nie zauważyłam ich, więc nawet nie spróbowałam, a ponieważ jestem łakomczuch, na pewno spróbowałabym, gdybym była widziała, i na pewno smakowałyby mi, gdybym oczywiście była je widziała na stole, ale nie widziałam, więc nie wiem jak smakowały.

 

Zadanie dla ambitnych - przetłumaczyć powyższą konstrukcję słowną na obce langłydże.

 

To taka wiosenna głupawka ...

 

No i ja też poproszę o przepis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ivo! jeżeli tylko nasze połówki nie będą zbyt groźnie na to patrzyły to...hmmmm ... piszę się na mały dokształt kulinarny... no wiesz.... winko, oliwki, moja specjalność to również sałatki, ale o tym może na następnej imprezce?

no tak...nie wspomniałam że wino było również piekielnie dobre :wink: ....i czekam w takim razie na następne spotkanko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocławiaki, za tydzień ruszam i okazało się że ni mam wykonawcy od dach. [...] Może ktoś ma dobre doświdczenia i może podzielić się namiarami ? Dekarz potrzebny na CZERWIEC !!!!

Nasz cieśla za jakieś dwa tygodnie skończy nam dach (z układaniem dachówki). Właśnie kończy więźbę. W każdym razie nasz kierownik budowy i murarz zgodnie stwierdzili że można go polecać. Namiary na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca napisała: polanka - nie pamietasz jak Sroka je dziwnie ogryzał ? :wink: :lol:

 

Sroka przyznał się że je dziobnął przez pomyłkę. Myślał że słodkie -a trafił na szczypiorek :o

Nie umiem zrobić porządnie cytatu :oops: pomocy!

Dzięki za uznanie -ciacha będą na każdej imprezie bo nic lepszego nie umiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...