Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

a co do sauny niestety mam inne zdanie -podoba mi sie podejscie Finow do sauny.Z czymkolwiek byscie nie staneli naprzeciwko - to nikogo to nie obchodzi i tak kazdy jest golusienki i ma to w nosie

i to jest dopiero frajda - zgolasowac sie i jednoczesnie wcale na to nie zwracac uwagi....

Jestem za :)

Mój synek (8.5 roku) chyba jest jeszcze lepszy - już zaprosił do nas na prysznic (budujący się)... swoją wychowawczynię :lol: No cóż - wychowywaliśmy go jak Finowie i nagość nie jest dla niego tabu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

A ja osobiście nie lubię obnażać się publicznie nawet w saunie. Tak już mam, dlatego zawsze używam ręcznika. I o ile jest mi obojętne, czy taki koleś jest goły czy zakryty ręcznikiem, to wkurzają mnie siadający gołymi tyłkami bezpośrednio na ławkach. Takich niestety też nie brakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o ile jest mi obojętne, czy taki koleś jest goły czy zakryty ręcznikiem, to wkurzają mnie siadający gołymi tyłkami bezpośrednio na ławkach. Takich niestety też nie brakuje.

Kwestia higieny to osobna kwestia - zgadzam się. Tutaj kłania się profesjonalna obsługa saun - są takie miejsca, gdzie obsługa pilnuje, żeby w strefie nagości nie było "oglądaczy" siedzących w gaciach i żeby nikt nie siadał gołym tyłkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale .......siada sie na ręcznikach!

ale potem sie ich nie nakłada na siebie ani sie nimi nie wyciera.

 

fotki poszukam ! (schodow nie golasow:)

A może spotkanie Grupy w saunie? ;-) Jak dla mnie musi być tam jednak basen z zimną wodą. Nie żaden prysznic czy inny półśrodek, tylko chlup po sam dziub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja z taką nietypową prośbą.

"Życie" rzuciło mnie do Wrocławia...tzn zaraz rzuci. Nie narzekam, sam tego chciałem.

Jak tak, to postanowiłem, że nie będę się pchał w mieszkania tylko od razu zaczynam budować. No i własnie....

 

1. Moja znajomość miasta/okolic to -3

2. Jedno jest tylko pewne: chcę mieszkać na południu- praca + układy towarzysko/rodzinne ku temu sprzyjają

 

Powiedzcie jak się kupuje we Wrocławiu działki tzn.:

- jakie portale

- gdzie się nie pchać (wielkie korki/wysypisko śmieci/samoloty itp)

- jak kupiliści działki

- ile to dużo a ile to mało

-......

 

No.......po prostu gdzie, dlaczego, jak, po co, którędy ........

 

POMOŻECIE....??? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos niczego - Elewacja plus z Sobótki ma zapasy papy podkładowej Icopal Junior WF. Ja biorę ją za 5,85 PLN/m2. Jeśli ktoś potrzebuje to tel. 071-3143000.

 

W tym tygodniu zaczynam zgrzewać papę pierwszy raz w życiu - zobaczymy czy dam radę ;-)

 

Pozdrav

 

Dodzwonienie się do nich często graniczy z cudem, terminowość dostaw loteria, wyceny tygodniami, przywożą nie to co się zamówiło i parę innych radości. W tamtym roku brałem od nich dużo materiałów, w sumie większość na stan surowy - diabeł tkwi w szczegółach... Od jakiegoś czasu często korzystam z hurtowni Domexu w Bielanach Wr., - o wiele łatwiej. Jak dziś miałem transport z m.in. klejem, to sami przywieźli inny dopatrzywszy się końca gwarancji... Chyba że słynny "kryzys" postawił elewacje do pionu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos niczego - Elewacja plus z Sobótki ma zapasy papy podkładowej Icopal Junior WF. Ja biorę ją za 5,85 PLN/m2. Jeśli ktoś potrzebuje to tel. 071-3143000.

 

W tym tygodniu zaczynam zgrzewać papę pierwszy raz w życiu - zobaczymy czy dam radę ;-)

 

Pozdrav

 

Dodzwonienie się do nich często graniczy z cudem, terminowość dostaw loteria, wyceny tygodniami, przywożą nie to co się zamówiło i parę innych radości. W tamtym roku brałem od nich dużo materiałów, w sumie większość na stan surowy - diabeł tkwi w szczegółach... Od jakiegoś czasu często korzystam z hurtowni Domexu w Bielanach Wr., - o wiele łatwiej. Jak dziś miałem transport z m.in. klejem, to sami przywieźli inny dopatrzywszy się końca gwarancji... Chyba że słynny "kryzys" postawił elewacje do pionu ;)

 

Ja się dodzwaniam zawsze, czy to na stacjonarny, czy też do szefa na kom. Brałem od nich materiał na ściany nośne i choć miałem reklamację dot. wielu uszkodzonych pustaków to sprawę załatwili wzorowo (2 palety pustaków gratis). Zobaczymy jak będzie tym razem.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...