Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

ellaj - chyba nazwa koloru-antracyt wskazywała, że to nie będzie czarna brama.

 

Frankai - sorki, chwaląc nie widziałam zdjęcia w powiększeniu. Fuj....

 

Melduję, że zatrudniłam dekoratorkę wnętrz, młodą sympatyczną dziewczynę. Jestem zachwycona jej pomysłami i wykonaną pracą. Baardzo konkurencyjna cenowo- Dominika tel. 509-593-738. Z czystym sumieniem polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

No, a jaki to kolor antracyt? Prawie czarny szary. Czyz nie? A u mnie wyszedl grafit.

Tym bardziej, ze w bingo widzialam probke na scianie i byla bardzo ciemna.

A próbka to była drzwi czy bramy? Jak bramy to reklamacja. Zabrać próbkę i sprzedawcę do siebie, przyłożyć próbkę do bramy i niech ją zabiera, żeby przemalować na własny koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a jaki to kolor antracyt? Prawie czarny szary. Czyz nie? A u mnie wyszedl grafit.

 

Z antracytem bywa naprawdę różnie :roll: Sama miałam okazję przekonać się na etapie dachu...Chcieliśmy Creatona Kera Pfanne w antracycie i całe szczęście przed zakupem pooglądałam gotowe już dachy. W konsekwencji wybór padł na inną dachówkę w głębokiej czerni :wink:

Frankai dobrze radzi, przyłóż próbnik do swojej bramy i przekonasz się czy wymieni ją Bingo czy Ty przemalujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai - sorki, chwaląc nie widziałam zdjęcia w powiększeniu. Fuj....

Ufff !!! Ulżyło mi :lol:

 

Melduję, że zatrudniłam dekoratorkę wnętrz, młodą sympatyczną dziewczynę. Jestem zachwycona jej pomysłami i wykonaną pracą. Baardzo konkurencyjna cenowo- Dominika tel. 509-593-738. Z czystym sumieniem polecam.

Też uważam, że warto zatrudnić fachową pomoc. Najpierw warto jednak zobaczyć dotychczasowe projekty i podyskutować z godzinkę. Niektórzy na siłę potrafią narzucać styl klientowi, a to nie o to chodzi. Jeżeli ktoś realizował projekty podobne do tego jak my chcemy i wypytuje o oczekiwania, to znaczy, że zapowiada się dobra współpraca. Dodatkowo ja cenię sobie "inność". Widziałem projekty, którym trudno coś zarzucić z wyjątkiem tego, że... są strasznie podobne. Jak zobaczyłem pierwszy obrazek łazienki na piętrze, to się zastanawiałem czy projekt robił mój architekt wnętrz. Powiedziałem mu, że ma nie przysyłać mi kolejnych, tylko szybko pozmieniać. Drugi już był znaczenie lepszy. Wśród moich fotek można zobaczyć jakie były kolejne wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, ze moze sie okazac, ze ta ich probka jest w pokoju, w cieniu, a brama w swietle dziennym. I kolor okaze sie tym samym, co oznacza malowanie na moj koszt, niestety:(

Może być i tak. Pamiętaj, że rozpoczynając budowę należy się liczyć z:

- błędami własnymi,

- partactwem wykonawców,

- kłamstawami,

- stresem a nawet załamaniami,

- kłótniami rodzinnymi i sąsiedzkimi,

- oraz 1000 innych równie nieprzyjemnych doznań ;)

Mimo wszystko na koniec człowiek jest szczęśliwy. W momentach krytycznych należy zachować więc dystans, lub... zająć się chwilow czymś innym ;)

 

Może to być więc błąd, co nie oznacza, że przez inny kolor Twój dom stanie się bezwartościowy ;)

 

Tak na marginesie - wybierając dziś klamki nie mieliśmy okazji by je przyłożyć do drzwi. Drzwi w magazynie, a klamki przytwierdzone do ciężkiego stojaka. Żona mówi, że klamki z wystawki będą OK (kolor F9 cokolwiek to znaczy ale moim zdaniem szampański), a mi się wydaje, że trzeba F1 - srebrny. Kłótnia z żoną czy zły kolor klamki. Pani w hurtowni rozkłada ręce. Oglądam stojak czy się nie da odkręcić klamki. Niestety nie - zabudowany tył stojaka. Sytuacja wydaje się beznadziejna. Zacząłem więc ruszać od przodu i okazało się, że rusza się całą płytka drewniana. W końcu udało mi się ją zdjąć - były mocowane 4 lub 6 wkrętami, a w stojaku zmniejszające się dziurki. Ku zdumieniu sprzedawczyni, Wymontowałem więc klamkę z podstawką i pomaszerowaliśmy z żoną do magazynu.

Tam gdzie mogę staram się przytykać elementy do siebie, a przynajmniej oglądać w różnym świetle. W bagażniku woziłem płytkę podłogową Alabastrino, gres Tanzania, kawałek rurki z kawasówki, kawałek Verde Gwatemala (rozważaliśmy go przed Rain Forest Green). W łazience na piętrze będą 2 kolory na podłodze - jeden z alabastrino. Szukając drugiego najpierw zestawiłem z Alabastrino. Kiedy przywiozłem płytę - wypożyczyłem płytkę ze sklepu i zestawiliśmy całą trójkę na placu u kamieniarza - pasowały. Niezły zestaw - marmur i płytka gresowa za... 25zł/m2 :lol:

 

Tylko mi tu nie komentować, że sprzedawcy jak mnie widzą to zrobią wszystko, żeby się mnie pozbyć :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie chciałam powiedzieć - ze jak będziesz kupować armaturę, np. WC - pamiętaj o różnych odcieniach bieli, najlepiej weź od razu do sklepu kilka różnych rolek papieru toaletowego, marmur, gres, matowe i błyszczące baterię, wzornik fug epoksydowych i koniecznie szlafrok żony....Jak to zgrasz - stawiam szampana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam ograomna prośbę do forumowiczów potrzebuje opini pieca na eko groszek firmy HEF z Lublińca, sprzedzaja je we Wrocłaiu na Jernołtowskiej.Czy może znacie ten salon , jak sie sprawuja w serwsie itp.

 

Dzieki

Motoazja

Co do salonu się nie wypowiem. Co do samego pieca popatrz i ewentualnie zapytaj tutaj: http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=3190988#3190988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kilka fotek, wspolpraca ukladala sie b. dobrze.

http://lh6.ggpht.com/_KSGMr5P2kus/SXOt--Vf4pI/AAAAAAAACRY/XV6dRQaEEB4/s640/DSC03270.JPG

 

 

Tydzień bez powiadamiajki i doszły trzy strony :) :roll:

 

 

.:ZABA:. - skąd masz to małe piękne kudłate cudo? :D Daj mi namiar na PW na hodowlę, jeśli można Cię prosić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...