Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Dobra, jutro pojade.

Musze byc twarda, a nie mietka :D

Aha, Jola, teraz hormann ma promocje na bramy. Widzialam za 3tys.

Najlepiej jechać we dwójkę (to z cyklu dobre rady na prywatne negocjacje cenowe), a jeszcze lepiej... we trójkę. Ta trzecia osoba udaje obcą, która jest przy okazji, przysłuchuje się (sprzedawcy wypada być grzecznym, bo nowy klient słucha), a potem mówi jak to sam reklamował i uznano mu 8) . W razie czego podaje telefon do federacji konsumenta. Możesz też założyć wątek "Czy czarna brama może nie być czarna?", a my zaraz wpiszemy odpowiednie posty. Potem z wydrukiem idziesz do tej firmy pytając się, czy chcą bezpłatną reklamę na Forum Muratora, bo wystarczy, że dopiszesz nazwę ich firmy ;)

Trzymam kciuki, żeby właściciel nie był wyborcą PiS, bo takiemu "nikt nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

:lol: :lol: :lol: :lol:

ale mamy jeszzce brata Secama wiec czworaczki :wink:

Wywołany do tablicy jestem ;)

....... a Secam jeszcze nie przeczytał. Panowie - nazwali was "jednojajowe" a Wy nie protestujecie? Nie chodzi o to czy to prawda czy nie, ale o PR (czyli po naszemu - portret pamięciowy") ;-)

Pewnie że nie doczytałem :)

ale się nie przejmuję ;)

mam dwa :o

sprawdziłem oba sprawne :D

mam dowody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Wrocławiaków i okolice :)

 

Jola my również na etapie wybierania bramy i drzwi zewnętrznych. Drzwi, które wybraliśmy to Cal 101 białe i bramę raczej Hormann. Tu na grupie znalazłam namiary do Impro i Irgi. Czy ktoś tam już zamawiał i jest zadowolony? Jakie bramy wybieracie szanowni forumowicze uchylne czy segmentowe? Mamy trochę utrudniony wybór bo musimy polegać jedynie na stronach internetowych (budujemy z zagranicy). Asia 22 współczuję problemów z kolorem. My na szczęście wybraliśmy biały więc chyba nie będzie problemu z doborem koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Wrocławiaków i okolice :)

 

Jola my również na etapie wybierania bramy i drzwi zewnętrznych. Drzwi, które wybraliśmy to Cal 101 białe i bramę raczej Hormann. Tu na grupie znalazłam namiary do Impro i Irgi. Czy ktoś tam już zamawiał i jest zadowolony? Jakie bramy wybieracie szanowni forumowicze uchylne czy segmentowe? Mamy trochę utrudniony wybór bo musimy polegać jedynie na stronach internetowych (budujemy z zagranicy). Asia 22 współczuję problemów z kolorem. My na szczęście wybraliśmy biały więc chyba nie będzie problemu z doborem koloru.

 

JA mam segmentową Horrmann i jest ok - dobrze trzyma ciepło, działa i wygląda jak trzeba :wink:

Najlepsza ofertę na Horrmanna dała Irga (mieliśy u nich rabat na hasło - chyba jeszcze działa).

 

Drzwi Cal zewnętrzne wypaczyły się w zimie i jestem w trakcie załatwiania reklamacji (jak dalej będą się z tym tak guzdrać to im taką antyreklamę strzelę na forach, że się zdziwią i wyślę linki do ich kierownika marketingu, żeby porozmawiał z serwisantami) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też Horrmann w wersji segmentowej i do tego drzwi CAL 101 i CAL 121. Z obu produktów jestem bardzo zadowolona, ale zmartwiła mnie ta reklamacja na CALa. Moje drzwi były montowane jesienią i sprawują się dobrze, przynajmniej jak dotąd. SUSPENSER napisz później jak poszło z reklamacją, proszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lasche zamieszczam to, co na tu i teraz znalazłam

 

http://img17.imageshack.us/img17/7296/20090120351.th.jpg

http://img17.imageshack.us/img17/2982/20090120352.th.jpg

Znajdę wicęcej to Ci wyślę.

Jeśli chodzi o kolor bramy, to przecież malowana jest zgodnie z jakąś paletą barw np. RAL i numer koloru umieszczany jest na umowie sprzedaży. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybkie odpowiedzi.

Goha wklej proszę jakieś zdjęcie jeśli możesz. Bardzo chciałabym zobaczyć jak to się zgrało u Ciebie. A co do hasła to czy ono jest nadal aktualne ? I czy można poprosić o udostępnienie go?

Hasło to "najlepsze kasztany są na placu Pigalle" (nie wiem jak się pisze poprawnie). Żartuję oczywiście - zwykle się mówi, że jest się z Grupy Wrocławskiej na Forum Muratora.

Segmentowa czy uchylna, to kwestia raczej miejsca, ceny i ... ładnego otwierania (bzzzzzz-tryk a nie bzzzzz-bum). Uchylne są tańsze i lepiej ocieplone. Jeżeli ktoś ma mało miejsca przed garażem to nie może ich dać. Jeżeli ma wysokie auto a niskie garaż - też problem, a segmentowa może wyjść pod sam strop.

Ja też budowałem się częściowo zdalnie i to nie szło za dobrze ;) To jednak szerszy temat, a skrótowo: Państkie oko konia tuczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba lepiej widać

 

 

http://img183.imageshack.us/img183/7667/dscn1468i.th.jpg

 

http://img183.imageshack.us/img183/3962/dscn1469.th.jpg

 

Kolorystycznie jest naprawdę dobrze. Drzwi jak drzwi, ale elewacja zrobiona jest rewelacyjnie (kwestie gustu pozostawiam bez komentarzy), kamień kładli prawdziwi fachowcy, jedni z niewielu na mojej budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(bzzzzzz-tryk a nie bzzzzz-bum) ło matko święta nie pomyślałam o takich szczegółach, ale ja z tych niejeżdżących to chyba czas zaangażować małżonka. ( o rozmiarze samochodu też nie pomyślałam). W sumie skoncentrowałam się na doborze wizualnym drzwi do bramy ha ha. Dziękuję za zdjęcia. Budowa wirtualna przebiega idealnie ale to niewątpliwa zasługa taty, który ma firmę budowlaną i lata doświadczeń. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(bzzzzzz-tryk a nie bzzzzz-bum) ło matko święta nie pomyślałam o takich szczegółach, ale ja z tych niejeżdżących to chyba czas zaangażować małżonka. ( o rozmiarze samochodu też nie pomyślałam).

Z dźwiękami to żarcik był, ale jak się ładnie składa i jak cała płaszczyzna jeździ, to komuś może robić różnicę. Nie wiem jak się ma typ bramy do mechanizmów - czy są w innych cenach lub się bardziej psują.

 

Budowa wirtualna przebiega idealnie ale to niewątpliwa zasługa taty, który ma firmę budowlaną i lata doświadczeń. :)

To zmienia postać rzeczy. Jeżeli tata umie decydować - a prowadząc firmę raczej tak - to można się budować. Zdjęcia mojej bramy masz na mojej stronce foto - link do jednej z galerii poniżej; potem trzeba wejść wyżej i na Architecture, a dalej są albo zdjęcia albo wizualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam segmentową Horrmann i jest ok - dobrze trzyma ciepło, działa i wygląda jak trzeba :wink:

Najlepsza ofertę na Horrmanna dała Irga (mieliśy u nich rabat na hasło - chyba jeszcze działa).

Suspenser dzięki Tobie mam taką samą bramę (tylko inny kolorek :wink:). Rabat dla naszej grupy nadal obowiązuje :D

Jolu do Twoich okienek idealnie pasuje ciemny dąb Hormanna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuszona informacjami z forum poprosilam o wycene schodów firmę

http://www.schodykowalik.pl/

schodów jest 15 sztuk, barierki w sumie z 5,5 m schody sa już wylane, chciałam tylko stopnie bezpodstopni, z klonu.

wycenili na 16 tys brutto :o :roll: zaznaczam że nie żadne gięte, wycena ze zykłego klonu a nie kanadyjskiego.

raczej konkurencyjni cenowo to oni nie są.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuszona informacjami z forum poprosilam o wycene schodów firmę

http://www.schodykowalik.pl/

schodów jest 15 sztuk, barierki w sumie z 5,5 m schody sa już wylane, chciałam tylko stopnie bezpodstopni, z klonu.

wycenili na 16 tys brutto :o :roll: zaznaczam że nie żadne gięte, wycena ze zykłego klonu a nie kanadyjskiego.

raczej konkurencyjni cenowo to oni nie są.....

 

Namiar na schodziarza wysłałem na priv

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...