Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

a do kiedy sa te promocje?

ja wlasnie jestem przed zakupem agd...

 

z innej paczki zamkneli wlasnie cala moja firme- kryzys in progress normalnie....

 

W mojej byłej firmie, w której pracowałam przed wyjazdem tez nie dobrze się dzieję: ludzi pozwalniali, niektórzy są na przymusowym bezpłatnym urlopie, jej istnienie wisi na włosku.

A jeszcze tak niedawno zatrudniała prawie 500 osób

W Londynie było to odczuwalne od razu bo tutaj rynek jest bardziej związany z rynkiem amerykańskich, paź/list/grudz.Tutaj straciło pracę tysiące ludzi, specjalistów. Teraz jest stagnacja.

W Polsce odbija się dopiero teraz.

Poza tym z tego co słyszałam od znajomego pracującego w dużej firmie z amerykańskim kapitałem, to dla niektórych firm kryzys jest wytłumaczeniem "cięć" stanowisk pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Poza tym z tego co słyszałam od znajomego pracującego w dużej firmie z amerykańskim kapitałem, to dla niektórych firm kryzys jest wytłumaczeniem "cięć" stanowisk pracy.

 

Powoli wszędzie jest tak samo, u mnie w pracy co tydzień wylatują 1-2 osoby pod byle pretekstem, atmosfera jest taka że siekiera wisi w powietrzu - w sumie sam chętnie pożegnałbym się z nimi, tylko oferty firm korzystających z kryzysu na poziomie 1000-2000 w najlepszym wypadku... :-/

 

Wracając do tematu - gdzie można powalczyć z cenami na farby wewnętrzne? Wstępnie nastawiłem się na lateksowe z nobilesa, od duluxa trzymam się z daleka. Podzwoniłem po autoryzowanych i ceny mają dziwne tj. 10l za jakieś 80zł, przy moich ilościach zejdą max do 69zł, a w castoramie po 65zl na półce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na priva wiadomość niby jakie to świetne drzwi robi Komarnicka.

Nie dość, że typowa masowa reklama (żadnego odniesienia do moich ewentualnych postów), do tego gość KRZYCZY na mnie :o

Obejrzałem jednak, bo czemu nie obejrzeć. Design jakaś masakra jak dla mnie. Te drzwi są albo pstrokate, albo ktoś nie umie zdjęć robić.

 

Tak przy okazji drzwi - mój schodziarz właśnie uświadamiał mnie, że jak w drzwiach do wiatrołapu daje szybę, to identyczny motyw powinien być na łazienkowych. Skoro nie ma tam szyby, to powinna być wstawka z drewna. Argument brzmi sensownie, ale osobiście im prostszy kształt, tym bardziej mi się coś podoba. Pojadę i zobaczę, bo robi takowe. Chociaż szczerze mówiąc - wszyscy teraz robią drzwi z szybą od góry do dołu :roll: 4 lata temu, kiedy to planowałem, to był problem gdzie kupić lub jak wyjaśnić fachowcowi, a teraz to staje się oklepane :roll: Trzeba będzie wymyśleć chyba coś nowego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powoli wszędzie jest tak samo, u mnie w pracy co tydzień wylatują 1-2 osoby pod byle pretekstem, atmosfera jest taka że siekiera wisi w powietrzu - w sumie sam chętnie pożegnałbym się z nimi, tylko oferty firm korzystających z kryzysu na poziomie 1000-2000 w najlepszym wypadku... :-/

 

 

u mnie sie nie rozdrabniali , ja gaszę światło bo jestem w ciąży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy montowaliście stelaże do wc i bidetów PRZED czy dopiero PO wylewkach ??

Nasz pan Marcin też montował przed wylewkami.

A to jest jakaś różnica? U mnie było przed.

Własnie się też zastanawiam czy jest jakaś różnica

 

u mnie też hydraulik nakazał montować koniecznie przed wylewkami

 

podobno zecydowanie stbilniej się tzymają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też hydraulik nakazał montować koniecznie przed wylewkami

podobno zecydowanie stbilniej się tzymają...

Na matematyce przeprowadzaliśmy dowody tez na różne sposoby. Jednym z nich był dowód przez... głosowanie :lol: Właśnie udowodniliśmy tezę, że stelaże montuje się przed wylewkami 8)

U mnie jeden stelaż będzie po wylewkach - pod umywalkę. Dopiero teraz ustalamy gdzie ona będzie. Tak na marginesie - właśnie przed 5 minutami, opracowałem chyba ostateczny sposób montażu lustra i podświetlenia. Zobaczymy co na to fachowcy ;) Zaangażowani będą:

- ślusarz - konstrukcja pod lustro, oraz świetlówki

- szklarz - lustro

- kamieniarz - z boków lustra będzie kamień

- łazienkowie - musi wszystko dograć i zmontować

Tylko elektryk już zaakceptował. Bo to zrobię sam 8)

Udziwnień na moje budowie więc ciąg dalszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też hydraulik nakazał montować koniecznie przed wylewkami

podobno zecydowanie stbilniej się tzymają...

Na matematyce przeprowadzaliśmy dowody tez na różne sposoby. Jednym z nich był dowód przez... głosowanie :lol:

 

– Stwierdzam, że głosowanie, które tu się odbywa w poważnych instytucjach uważane byłoby za nieważne. Są trzy metody głosowania. Pierwsza przez aplauz. Znaczy, że wszyscy głosują. Druga metoda... Kulkami. Są kulki czarne i czerwone, które otrzymuje każdy głosujący... Yyyy... Przepraszam białe i czarne, które otrzymuje każdy głosujący... Czarna za – lub odwrotnie: czarna za... Yyyy... Czarna przeciw – biała za lub odwrotnie. Jest trzecia metoda przez podniesienie rąk. Ta metoda jest najdoskonalsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powoli wszędzie jest tak samo, u mnie w pracy co tydzień wylatują 1-2 osoby pod byle pretekstem, atmosfera jest taka że siekiera wisi w powietrzu - w sumie sam chętnie pożegnałbym się z nimi, tylko oferty firm korzystających z kryzysu na poziomie 1000-2000 w najlepszym wypadku... :-/

 

 

u mnie sie nie rozdrabniali , ja gaszę światło bo jestem w ciąży...

 

No to gratulacje i staraj się nie denerwować. Wiem, że łatwo mówić ale na niektóre rzeczy nie mamy wpływu.

A tak z ciekawości, który miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głosowanie jest za pomoca 3 kul z ktorych jedna to tak a druga nie.

wtedy dopiero jest sprawiedliwie.

 

stelaże przzed wylewkami - ok - nozki sa wtedy wtopione, gorzej jak chcemy wymienic, wtedy tzzeba odpilowac stelaz od podlogi:)

 

miesiac 7 kopanie w brzuch noca 8/10,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę.

Wczoraj przeszliśmy się do Impro celem obejrzenia drzwi wewnętrznych. Nie wdając się w szczegóły ze względów finansowych pewnie skończy się na Invado Verona i Modena. Ktoś ma takie u siebie? Lub wogóle Invado jakiekolwiek?

 

Jak to jest z tymi rabatami dla nas? Jakieś magiczne hasło, czy wystarczy dostać się do p. Sebastiana i powiedzieć, że jesteśmy z grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę.

Wczoraj przeszliśmy się do Impro celem obejrzenia drzwi wewnętrznych. Nie wdając się w szczegóły ze względów finansowych pewnie skończy się na Invado Verona i Modena. Ktoś ma takie u siebie? Lub wogóle Invado jakiekolwiek?

 

Jak to jest z tymi rabatami dla nas? Jakieś magiczne hasło, czy wystarczy dostać się do p. Sebastiana i powiedzieć, że jesteśmy z grupy.

 

Ja odrzuciłem Invado z uwagi na kiepskie zawiasy, ale kto wie co za chwilę będzie, bo kasa tak szybko się rozchodzi :roll:

Walisz do pana Sebastiana i mówisz, żeś z Grupy Wrocławskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...