Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

U kogos juz robili, ale nie pamietam u kogo i co?

Moj jest sprawdzonym fachowcem, ale przyjdzie dopiero po wakacjach, taki zajety.

 

mega 1000 robili u TMK

 

No tak robili ale wewnetrzne :):) a zadnej wzmianki o zew w Ich dzienniku nie znalazlem :)

 

i nie znajdziesz :) Elewacja zewnętrzna będzie za jakiś czas w miarę napływu środków na nią i na 100% nie założyłbym się czy nie pożyczę z 10 ramek rusztowań i sam nie zrobię ocieplenia i tynku. :roll:

Wracając do mega1000, po ich 3 miesięcznym zwodzeniu z fakturą za materiał mam do nich lekką awersje... Cenę na zewnętrzny mieli już w tamtym roku taką sobie i praktycznie warunkowali rozpoczęcie prac wzięciem 100% materiałów od nich.

 

 

 

 

ps. wracając do mojego wcześniejszego pytania:

"gdzie można powalczyć z cenami na farby wewnętrzne? Wstępnie nastawiłem się na lateksowe z nobilesa, od duluxa trzymam się z daleka. Podzwoniłem po autoryzowanych i ceny mają dziwne tj. 10l za jakieś 80zł, przy moich ilościach zejdą max do 69zł, a w castoramie po 65zl na półce"

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie znajdziesz :)

 

A nie mogles tego wczesniej napisac ;) przewertowalem Wasz dziennik od A do Z .... :)

 

Dobre pytanie ;) Wykończeniówka wykańcza, nawet kompa nie chce się często odpalać po powrocie z budowy :roll: :wink: a tak przynajmniej wiem, że ktoś jeszcze zagląda do mojego dziennika :)

 

skoro już OT, miałem wczoraj gościa chętnego na zamieszkanie :) Obadał teren, pokręcił się, ale jednak wróci jak my już zamieszkamy ;)

http://img519.imageshack.us/img519/9817/dsc4837bz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie,

 

Jaka teraz jest pododa we Wroclawiu (buduje za przyczolka oddalonego o 3000 km od Dobroszyc:). Czy w chwili obecnej jest sens ocieplac czy lepiej oddczekac az mury odparuja wode i nagrzeja sie cieplym wiosennym sloneczkiem?

Mam juz wylewki i tynki wew.

 

Pozdrawiam

S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupę wrocławska, choć mam juz pare poscikow na koncie, to dopiero teraz odkrylem to wspaniale miejsce ziomków z Wrocka i okolic. My budujemy sie w Sw Katarzynie...i od razu z interesem: czy ktos z Was moze z czystym sumieniem polecic jakiegos stolarza-schodziarza?? pozdrawiam

HeHe sama szukam,powariowali już chyba z tymi cenami u mnie nikt nie chce zejsc z ceną poniżej 12tys. bez poręcz,chyba sami się za te schody zabierzemy,trudno,najwyżej po jakimś czsie rozlecą się :lol: ,poprawimy i będzie gucio no chyba że znajdę kogoś tańszego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupę wrocławska, choć mam juz pare poscikow na koncie, to dopiero teraz odkrylem to wspaniale miejsce ziomków z Wrocka i okolic. My budujemy sie w Sw Katarzynie...i od razu z interesem: czy ktos z Was moze z czystym sumieniem polecic jakiegos stolarza-schodziarza?? pozdrawiam

 

Poszło na PW

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...