Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Ale czy to jest WFM? Nie wiem, ale tam ceny nie sa takie niskie.

Daro-k, a twoja kuchnia byla droga?

Ja bylam w ich salonie Lad we Wroclawiu przy Jaracza.

 

Moja była dość tania, ale, że okazało się, że zrobiliśmy przy okazji inne interesy to trudno to teraz ocenić. Koleżanka z Poznania była u nich i chwaliła.

Moja kuchnia jest w stylu starego szczotkowanego jasnego dęby z dużym czopuchem - tak jak na ich stronie w propozycjach kuchni klasycznych. TYlko pamiętać należy, że to nie jest to samo co WFM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoooda że już się na to nie załapię :( :( :(

szczególnie ten architekt wnętrz by mi pasował :-?

 

Grzesiu może Wam kiedyś inspekcję zrobię, jak na rowerową się wybiorę 8)

 

a wracając do p. Radka - tynki zew, mimo wszystko dobrze wspominam współpracę,

choć jest on raczej trudny w komunikacji, czyt. mruk, ale sympatyczny mruk,

i przy płaceniu zaokrągla wyraźnie w dół :wink:

 

pozdrawiam wiosennie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z licznymi protestami feministek , wchodzą nowe przepisy prawa pracy.

Od 1 kwietnia tego roku minimalny stosunek zatrudnienia kobiet na budowie (w stosunku do mężczyzn) wynosić musi minimum 20 % .

Wynika z tego że każda 5 osobowa ekipa będzie musiała mieć w składzie minimum jedną kobietę.

Aby ukrócić wszelkie spekulacje na ten temat ewentualnego molestowania ministerstwo opracowało również wzory strojów roboczych.

 

http://www.albumik.pl/albumy/secam/pierdolki/4221675446638.jpg

 

Każdemu kto nie zastosuje się do wytycznych, ministerstwo przydzieli obligatoryjnie budowlanego kapłana.

Ma to na celu zapewnienie właściwego poziomu moralnego panującego na budowie.

 

http://www.albumik.pl/albumy/secam/pierdolki/4221685446638.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z licznymi protestami feministek , wchodzą nowe przepisy prawa pracy.

Od 1 kwietnia tego roku minimalny stosunek zatrudnienia kobiet na budowie (w stosunku do mężczyzn) wynosić musi minimum 20 % .

Niestety przepis ten został zaskarżony przez mniejszości. Nie sama idea 20% kobiet, ale brak limitu na mniejszości seksualne. Ponoć jest już uzgodnione z Komisją Europejską, że zwróci na to uwagę, a w ostateczności zostanie wszczęta odpowiednia procedura. Będzie więc minimum 20% kobiet i 20% mniejszości seksualnych. Do oprotestowania zamierza też się przyłączyć PFRON, który żąda min. 20% w ramach rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Programy zaś aktywizacji osób po 50-tce, będą nakładały obowiązek na wszystkie firmy - także budowlane - zatrudniania osób w każdym przedziale wiekowym (liczonym na dekady). Będzie więc trzeba zatrudniać 20% osób w przedziale 50-60 lat. Jako ostatni do protestów mają przyłączyć się przedstawiciele Stowrzyszenia Indian, Pigmejów, Aborygenów i Eskimosów, których prawa w Polsce są totalnie pomijane. Chodzą słuchy, że nie są bez szans w tym proteście.

Kiedy to wszystko się zsumuje, to wychodzi na to, że w firmie budowlanej, być może nie będzie żadnego budowlańca. No chyba że będzie składała się Pigmejek po 50-tce, będących lesbijkami, które uległy wypadkom na wcześniejszych budowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbudowany z przyzwoitych materiałów (ściany z ytonga...

 

do reszty nic niemam, ale ten ytong to mnie rozbawił :D

 

Miałaś w ręku ytonga ? Przecież w tym dziure można zrobić ołówkiem, a jak spadnie Ci bloczek w 1m to się płamie w drobny mak... Ytong to materiał dobry jedynie dla wykonawcy (lekki, bardzo łatwo się obrabia, łatwo prowadzi w nim instalacje) i producenta (mało surowca - dużo gotowego materiału)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ytonga, każdy ma własne zdanie. Ja uważam, że to dobry materiał dlatego z tego budowaliśmy, zwłaszcza gdy jest perfekcyjnie wymurowany, jak u moim przypadku. Wykonawca nie miał tu nic do powiedzienia, bo nie było wiadomo nawet kto będzie murował. Ale nie o to chodzi. Jednemu podoba się żona, a drugiemu teściowa. Ja akurat nie jestem entuzjastką styropianu. Nie chce tu rozpentywać burzy dyskusja na temat wyższościści ytonga, nad innymi materiałami. Każdy robi tak jak uważa, napisałam o tym tylko dlatego, żeby uświadomić koledze Frankajowi, że można osiągnąć niezły wynik finansowy budując dom z przyzwoitych materiałów. I można znaleźć meble kuchenne z lepszych materiałaow niż proponuje BRW i w niższej cenie. Oczywiście trzeba poświecić na to sporo czasu, co nie każdemu się opłaca. [/b]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... Jednemu podoba się żona, a drugiemu teściowa. .......

zona własna czy kolegi ....... :wink:

Żona strofuje męża: popatrz na sąsiada!!! Zawsze jak wychodzi do pracy, to całuje żonę na "do widzenia". Kiedy Ty zaczniesz brać z niego przykład???!!!

Mąż: oni dopiero niedawno się wprowadzili, ale jak tylko poznam się z nią bliżej, to obiecuję, że też będę to robił.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mówią "jeden woli gajowego inny córkę leśniczego" :)

 

Co do wiadomości to słyszałam że darmowe konsultacje architekta wnętrz dotycza tylko rezydencji z basenami. Czas przeprojektować ogródek :)

 

Nieprawda, to są informacje szerzone przez pewną grupę interesów. Jako osoba, która podała tę informację uściślam, że jedynym warunkiem jest ogród od południowej strony.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbudowany z przyzwoitych materiałów (ściany z ytonga...

 

do reszty nic niemam, ale ten ytong to mnie rozbawił :D

 

Miałaś w ręku ytonga ? Przecież w tym dziure można zrobić ołówkiem, a jak spadnie Ci bloczek w 1m to się płamie w drobny mak... Ytong to materiał dobry jedynie dla wykonawcy (lekki, bardzo łatwo się obrabia, łatwo prowadzi w nim instalacje) i producenta (mało surowca - dużo gotowego materiału)

 

Ty chyba nie wiesz o czym mowisz!

placiles rachunki mieszkajac w domu z ytonga? 8)

myslisz ze dlaczego nasz drugi dom jest wlasnie z ytonga 8) :lol: :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...