Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

:lol: dobrze w ołów nie skoczę. A jak na razie wszystkie terminy majowe mi pasują - W maju dopiero na tydzień przed spotkaniem będę wiedziała czy będę mogła przyjechać (a nawet w ostatniej chwili może się coś zmienić). Mną się więc nie przejmujcie - ustalcie termin a ja stanę na głowie http://www.muller-godschalk.com/msnimages/-S.gif i postaram sie przyjechać!!!

uściski

Agnicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

powpisywałam jeszcze te nasze [ya+Jano] krzyże do magicznej tabelki i wyszło, że 12. 05, jak w mordę strzelił :grin:

 

6 za

nikt naprzeciwko :wink:

11 wstrzymało się od głosu.

więc niech się określą Ci, co zaniemówili, i będziem zamawiać beczułkę!!!! http://www.muller-godschalk.com/msnimages/(B).gif

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: yemiołka dnia 2002-03-27 20:24 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-03-27 16:44, yemiołka wrote:

 

sprostowanie: chwilowym zastępcą dystrybutora :grin:

 

Taaaa... "chwilowym" na parę lat. Mam już więcej robótki, a jak łapniemy stalownię, to roboty na 2 lata i okres zastoju zimowo-wczesnowiosennego na przełomie 2002/2003 stanie się fikacją. Na razie wracam do gorącej robótki.

Yarząbek miłego dystrubotorowania. A powiedz czemu Jano to nie Yano? Zgłosił veto wobec Twojego Y? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-03-28 08:29, Frankai wrote:

Taaaa... "chwilowym" na parę lat.

 

uuu, tego nie było w umowie!! :eek:

zresztą ja zostanę karnie zrzucona z tego zaszczytnego [:roll:] stołka, bo i tak zaraz listę zgubię, wszystko pomieszam, uprzednio zapominając wysłać, a potem się upiję ze zgryzoty.

no przecie nie chcecie mieć chyba takiego dystrybutora??!!

 

 

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco!!! nie było mnie bardzo.....dlugo i co widzę nie jestem na topie. Nie mam za duzo czasu, by prześledzić wszystkie wasze wypowiedzi nad czym bardzo ubolewam. Zdązyłam się zorientować że planujecie spotkanie. Mam nadzieję, że o mnie nie zapomnicie!!! Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim zdrowych i radosnych Świąt, smacznego jajka i bardzo mokrego dingusa. Pozdrawiam Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...