Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Qrka wodna , i to ma być forum budowlane :evil: :evil: :evil:

 

 

:lol: :lol: :lol:

 

Xena mój synek ( już 16 wiosen mija) miał taką bilirubinę,

że transfuzje krwi planowano ,

dochtory się zastanawiały jakie upośledzenie mu grozi,

a cymbałek ogólnopolskie konkursy wygrywa ( no, raz mu się zdarzyło )

tak więc bądź spokojna,

jak już pisałam Grzesiowi, dzieciaczki pojawiając się na świecie często sporo mieszają,

ale będzie dobrze, zobaczysz

 

dzisiejsza wieczorna modlitwa w intencji Dorotki i Martynkę Xenny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poznaję.... czy ja na pewno na grupie wrocławskiej jestem???

:o :o

 

Kasieńko, długo mnie nie było i tak szczerze to nie tylko nie wiedziałam, że urodziłaś ale, że z brzuszkiem chodziłaś.

Gratulacje!!!

 

Martynka i Pawełek - ucałowania od "ciociów i wujków" forumowych. Trzymać sie dzielnie, nie chorować i rodziców nie straszyć.

 

Dosieńko - dość już leżenia w łóżku. Trzeba się jutro pionizować. Mam nadzieję, że w weekend to już z nami klikać będziesz. :D

 

Dla wszystkich: dobrej nocy i miłych snów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mnie i moja MARTYNKĘ też trzymajcie kciuki

12.06.2009 wylądowaliśmy na świecie, ale ciagle niestety szpital i infekcje i weflony w głowie, serce mi się kraje...

Myślę i trzymam (lewą reka bo prawą pisze)

Wiem że będzie dobrze. Martynki to silne babeczki.

 

Wiecie co ? aż mi głupio zaczynać rozmowę o budowie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ? aż mi głupio zaczynać rozmowę o budowie :roll:

musicie zacząć przecież to forum budowlane ;)

Zaraz mi tu znowu pisać o budowie sam się oderwę i poczytam ;).

Jedyne co wnoszą takie chwile to to że wymuszają inne spojrzenia na budowę i życie, człowiek się zaczyna zastanawiać czy wszystko co się robi i czym człowiek się przejmuje jest naprawdę tego warte. Czy rysa na kominku, czy dodatkowy rygiel w dzwiach , ściana z najlepsiejszej cegły, czy moje wspaniałe krzywe tynki są aż tak rażące - czy to takie ważne. Zastanawiałem się dlaczego takie sytuacje się zdarzają - i jedyne wytłumaczenie jakie mi się nasuwa to właśnie po to.

Będzie dobrze 3majcie sie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymać Secam! My na początku budowy zmieniliśmy właśnie do niej podejście, po moim wypadku (dachowanie w drodze do pracy, zatrzymałem się jakieś 2-3m od drzew, na szczęście skończyło się tylko na kołnierzu na szyi i zwolnieniu 1m-c). Świeżo urodzony syn (miał niecały miesiąc)... Od teraz najważniejszy by być razem, bo wszyscy się na wzajem potrzebują. Tak więc doskonale Cię rozumiem. I co z tego że tu ściana krzywa, tu coś nie dochodzi, tam płytka ma za dużą fugę. Grunt że niedługo będzie to nasze i nam będzie w tym dobrze i będziemy tam razem. I tego samego życzymy Wam całą naszą trójką. Bo będzie dobrze, zobaczysz :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo myślę. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Problemy budowlane jak dla mnie, (przepraszam, że piszę tak na forum budowlanym) to te mniej ważne. najwazniejsze zdrowie i rodzina, a cała reszta luzik. Jakoś to będzie. Rozkliwianie się nad pierdołami typu tu troche krzywo, tam ryska, czy "życiowy dylemat" czy kupić kran za połowę miesięcznych dochodów, w obliczu prawdziwych problemów jest śmieszne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

czytam i czytam i wychodzi mi, że obecność na naszym forum to taka nieoczekiwana "wartość dodana" o trudnym do określenia rozmiarze :-) w wielu wymiarach .... do budowy :-).

 

Mimo, ze mój ojciec jest zasłużonym honorowym dawcą krwi, ja w natłoku spraw codziennych nigdy nie myślałam o oddaniu swojej. A teraz myślę, że będę oddawać częściej... Tak po prostu.

Ostatnie dni mocno zweryfkowały moje podejście do wielu spraw - i to akurat bardzo było mi potrzebne...

 

Mimo, że się czasem nie znamy, dobrze wiedzieć, że w trudnych chwilach można liczyć na ludzi...

 

Och, to forum budowlane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pracowałam w naszej wrocławskiej klinice hematologii dziecięcej. Nie miałam wtedy jeszcze własnej rodziny. Tam widziałam największą ludzką tragedię, jak rodzice nie mogą już pomóc własnemu dziecku (na szczęscie jest coraz więcej wyleczeń).

Moje życie nabrało innego wymiaru, powiew wiatru w upalny dzień to powód do radości, a cytat Twardowskiego "spieszmy się kochac ludzi, tak szybko odchodzą" przypomina aby nie kłócic sie o byle błachostkę.

Udane małżeństwo, dzieci, rodzinka, zdrowie to największe bogactwo, a rzeczy materialne rzecz nabyta, dzisiaj są jutro nie i tak w kółko.

Tym akcentem zyczę Wszystkim udanego weekendu z rodzinkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Wam wszystkim za ciepłe słowa, bardzo mi pomogliście

dzisiaj jest troche lepiej, więc od razu smuty ida w kąt i nawet rozrysowałam ten swoj kominek. I donoszę uprzjemie , ze skonczylismy kuchnie....z Ikei ....i jestemn bardzo zadowolona rowniez z ceny ...brakuje mi juz tylko okapu i agd, ale to wzystko po kolei

ocieplilismy tez poddasze - i jak pisalam odkrylismy nieproszonego goscia - kunę.

posadzilismy tez trawe......na razie podobno sa 3-4 zzdzbła:)

małż szaleje, zeby zdazyc dla swoich lasek wszystko przygotowac;)

;0 a ja ... sie uczę niespania;)

Secam teraz jestem pewna, ze w tym samym szpitalu i na dodatek jestem pewna, ze na tym samym, czwartym piętrze.....!a przynajmniej wczesniej widzialam Cie na 5!mnie mogles poznac po zaplakanym nosie:) przekazalam Toja prosbe w swiat i trzymam kciuki

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...