Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

polanka - na mapie dolnośląskiej jest sobrze widoczna szwajcarka...czy to z jakiś specjalnych względów, czy przez przypadek?

...bo chyba nie dlatego że ja pod szwajcarką spędziłam całe dzieciństwo :-) :lol:

 

Dane do mapy pochodzą z projektu UMP (Uzupełniająca Mapa Polski), część plroadmap. Dane robią różni ludzie, skleja je do kupy Tomek Surmacz (tak, TS osobiście). Pewnie ktoś dodawał treść turystyczną i stąd Szwajcarka.

 

Przy okazji: proszę podawać miejscowości tak żebym ich nie musiał za długo szukać - niech tam będzie np. przybliżony kierunek do najbliższego większego miasta. A i w miejscowości przydało by się jakieś dokładniejsze umiejscowienie. Mam mapy 1:50 000 99% Polski więc nie powinno być problemu.

ja jestem dziś do tyłu - polanka co to jest sig i kto to jest Tomek Surmacz? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

ja jestem dziś do tyłu - polanka co to jest sig i kto to jest Tomek Surmacz? :-)

 

sig to inaczej podpis. W profilu można sobie zdefiniować tekst który się dodaje do wszystkich postów. Patrz jakiś post mik99.

 

TS to guru polskich grup news. On je wszystkie zakłada. Krążą legendy że to nie człowiek tylko program udający człowieka ;-)

EOT chyba jednak.

 

(o rany a ja znowu skrótami ;-) EOT to znaczy nie ciągnijmy dłużej tego tematu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz - z innej beczki.

Apeluję do wrocławskich - forumowych mam. Gdzie mogę kupić buty dziecięce.

Próbuję od dwóch tygodni nabyć buty najlepiej memo, dla córki (6 lat, rozm 31). A może inna firma też robi buty z obcasem thomasa które by się jako tako prezentowały?

Jestem załamana podejściem tej firmy do zaopatrywania swoich sklepów. Gdzie kupujecie buty dzieciom? W zdrowej stópce na Psich budach byłam, w Tesco też.

A może sa jakieś inne forumy dla matek wrocławskich (polanka, coś wspominałaś? :) )

Pomocy!

 

Beatko ,możesz spróbować w sklepie ortopedycznym na Chrobrego tel.7999710.Pracuje tam sympatyczna dziewczyna jeśli nie ma u niej to napewno Ci coś podpowie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, musze sie wykazać niefrasobliwością za którą przepraszam - ale kto był tak uprzejmy i dał mi na spotkaniu w Ligocie namiary na dachowca spod Trzebnicy? Bo ja twarze pamietam doskonale ale nicki juz mniej :oops:

Chciałam podziekowac, z panem się widziałam dzisiaj, rozbawiła mnie jego typowo budowlana aparycja :wink: ale gosć jest chyba ok, konkretny. Juz mowi do mnie szefowo :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, musze sie wykazać niefrasobliwością za którą przepraszam - ale kto był tak uprzejmy i dał mi na spotkaniu w Ligocie namiary na dachowca spod Trzebnicy? Bo ja twarze pamietam doskonale ale nicki juz mniej :oops:

Chciałam podziekowac, z panem się widziałam dzisiaj, rozbawiła mnie jego typowo budowlana aparycja :wink: ale gosć jest chyba ok, konkretny. Juz mowi do mnie szefowo :lol: :lol:

 

aka- nic sie nie przejmuj - mam to samo ;-)

....i myslę nie mówisz o dachowcu naszym wrocławskim tylko facecie od dachu? :lol: .....bo z dachowcem (naszym) chyba mineliście się u mnie :-(....też już nie pamiętam jak to było :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie o poranku.

Ivonesca, u mnie nadal się nie otwiera :( Stoi na Adze i ani drgnie w dół... Może Polanka coś poradzi?..

Słonecznego dnia Wam życzę

Sprawdziłem, otwierają się obydwie mapy , znalazłem Cie az za Kowarami :) Polanka musi tylko zmienic kolor czcionki z czarnego na brązowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie o poranku.

Ivonesca, u mnie nadal się nie otwiera :( Stoi na Adze i ani drgnie w dół... Może Polanka coś poradzi?..

Sprawdziłem, otwierają się obydwie mapy , znalazłem Cie az za Kowarami :) Polanka musi tylko zmienic kolor czcionki z czarnego na brązowy :)

zmieniłem kolor, dopisałem bilbo.

 

jak komus poprzednie adresy sie nie otwieraja to może:

http://gpspl.w.interia.pl/murator/wroclaw.jpg

http://gpspl.w.interia.pl/murator/dolnyslask.jpg

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...