Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Cześc Grupeńko, klikam już z domku. Jest bosko, jak na wakacjach. Długo trwała ta moja budowa, ale było warto. Życzę wszystkim dużo cierpliwości i rychłych przeprowadzek. :lol:

 

Jolu, gratulacje i życzę, by kawa na tarasie miała zawsze ten sam smak i na Twojej twarzy była zawsze uśmiechnięta mina i zadowolenie z własnego domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola, a ze tak nieśmiało spytam - możnaby wizję lokalną schodów przeprowadzić?

 

Naszych pewnie jeszcze nie tknął, bo na połowę października termin.

 

Z tą neostradą to zazdraszaczam, bo u nas to maksymalnie Edge chodzi. O UMTS można zapomnieć. Może do zimy coś się zmieni (choć wątpię).

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czym ocieplacie swoje domki, wełną czy

styropianem? Jaką podjęlibyście decyzję, nie zwracając uwagi na

koszty (chciałabym poznać wszystkie opinie), co jest dobre a nie co

jest tańsze?

Pozdrawiam

 

Ja dałbym dobry styropian (szary), chyba, że miałbym naprawdę dużo pieniędzy wtedy wełnę np. Toprock i cegły klinkierowe.

 

Ważne też jest ocieplenie dobrą wełną sufitu poddasza i skosów na strychu, zastosowanie dobrej centrali wentylacyjnej z GWC i sprawnego systemu ogrzewania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Grupeńko, klikam już z domku. Jest bosko, jak na wakacjach. Długo trwała ta moja budowa, ale było warto. Życzę wszystkim dużo cierpliwości i rychłych przeprowadzek. :lol:

Witaj Jolu :D :D

Ale Ty to masz rzeczywiście tam u siebie wczasy :wink:

Cieszę sie ogromnie, ze już na swoim wlasciwym miejscu jesteście.

Może zechcialabys nacieszyc nasze oczy jakimis zdjeciami Twojego krolestwa :D

O właśnie i schody tez mialy byc cudne!

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Grupeńko, klikam już z domku. Jest bosko, jak na wakacjach. Długo trwała ta moja budowa, ale było warto. Życzę wszystkim dużo cierpliwości i rychłych przeprowadzek. :lol:

Przede wszyskim Jolu, gratulacje z osiągnięcia celu do którego wszyscy dążymy :) czyli zamieszkania. Nic innego jak zazdrościć nam zostaje :)

Necik masz, to mam nadzieję ze będziemy się częściej widzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolu przyłączam się do gratulacji.

U nas kupę rzeczy niedokończonych. Nie mogłam też pozwolić sobie na kupić wszystkich nowych mebli, ale i tak jest super.

Ee tam rzeczy, najważniejsze że Wy jesteście tam szczęśliwi, i żeby tak cały czas było "bosko, jak na wakacjach"

 

Nic innego jak zazdrościć nam zostaje
- pierwsza prawda :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czym ocieplacie swoje domki, wełną czy

styropianem? Jaką podjęlibyście decyzję, nie zwracając uwagi na

koszty (chciałabym poznać wszystkie opinie), co jest dobre a nie co

jest tańsze?

Pozdrawiam

Ocieplenie to u mnie ostatnio gorący temat :lol:

Ostatecznie zakupiliśmy Termo Organikę. Polecam kontakt bezpośrenio z Dyrektorem Regionalnym p. Rafałem Bąkiem tel. 603 97 00 34 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trabi, zapraszam. Schody wyszły super, są ozdobą mojego salonu. Fotki wkrótce. :p U nas kupę rzeczy niedokończonych. Nie mogłam też pozwolić sobie na kupić wszystkich nowych mebli, ale i tak jest super.

Jolu gratuluję przeprowadzki :) Nie ukrywam, że szczerze zazdroszczę :wink:

Ze schodów też jesteśmy bardzo zadowoleni...Trzeba przyznać p.Kowalik bardzo profecjonalnie podchodzi do tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...