Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

czy mogę się tu poradzić - na jaką bramę waszym zdaniem powinnam się zdecydować?

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd2a57ed47b9fee9.html

 

albo:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/104d0b25417aca15.html

 

Bramę nr 1 widziałam w Kiełczowie, wygląda solidnie, brama nr 2 jest proponowana przez wykonawcę, widziałam ją zatem tylko na zdjęciu.

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz, popatrz....piłę spalinową :lol:

no tak....ale od tego spotkania z sękatym pniakiem to trochę minęlo 8)

a Dobrzyk rzeczywiście zaginął gdzieś :-? ......ale może choć Yemiołka się odnajdzie 8)

 

Mój kontakt do Yemiołki zniknął razem z kartą sim, ale jak trzeba to znajdziemy ich w tym Smolcu ;) ,

Sękate, nie sękate... Wszystkie wymiękają jak się walnie takim Fiskarsem.

aż mnie korci by dać szansę Frankai'owi zaprezentować możliwości siekiery ( jakkolwiek nazywałaby się ;) jadę po pniaczki ;), chyba pamiętasz co potrafię przywieźć ;)

 

się Y. odnalazła...

po prawdzie - interesem trochę przygnana... ale i sentymentem też :lol:

no dobra, to nieśmiało zapytam: ma ktoś może namiara na osóbkę jakąś sympatyczną - albo i nawet niesympatyczną, bo zaczynam być zdesperowana :lol: - świadczącą usługi transportowe w gminie Kąty Wroc. i okolicach - potrzebujem traktora z przyczepą albo busa zużytego vel osobówki z dużą przyczepką do przywiezienia drewna w metrach, ok. 20 km.

/taaa, czyli jak co roku zaskoczyła nas zima :lol: nasze drewno w lesie leży i kwiczy, i jak to jeszcze trochę potrwa, to chyba zacznę po nie na piechotę łazić i przynosić w kieszeniach 8) /

 

Ivo, Smoku & Co., już nie mogę czytać, jak my się umawiamy nieustannie - może byśmy się tak dla odmiany spotkali w końcu...? 8)

tak z nagła i bez przyczajki, żeby Smok w galopie znów zapomniał przebrać kapcie na lakierki :lol: :lol:

Smoku, dryndę, by zaistnieć na nowej karcie SIM. chyba że już nr nie ten?

 

pozdro z podwrocławskich błot dla całej WROgrupy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupe

nastepny etap mamy przed soba ocieplenie poddasza/nieuzytkowego/

i kolejny dylemat jakiej firmy welna ocieplac Wełna Rockwool czu izower

jedni mowia izower be inni tylko nie rockwool jest be i badz tu madry

parametry zblizone z tego co sie zorientowalam

mamy krokwie 15cm miejscami 17cm

chcemy dac welne 15cm i druga warstwe 5cm

a jak wy robiliscie i co radzi szanowna grupa

na was zawsze mozna liczyc

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Troszkę już to forum przeglądam a dopiero teraz trafiłem na tą grupę :) wyszukiwarka forumowa coś mnie nie lubi.

Czy ktoś może polecić firmę robiąca kuchnie na zamówienie? Fronty lakierowany mdf, blaty laminowane. Na razie Wrzosowa zabiła mnie ceną. W studiu w Astrze było trochę lepiej, ale wierzę, że są tańsi wykonawcy i przy tym solidni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - czy ktoś użytkuje gerdę WX 20, GWX 20 lub CX 20? Niestety budżet nie pozwala na drzewianne, bo to 2x tyle co gerda.

Proszę o wrażenia z użytkowania, lub porady co ciekawego można dostać do 3tys.

Pozdrav

 

my mamy gerdę SX20, super dzwi :) zależało nam na bezpiecznych i ciepłych drzwiach a to chyba jedyne takie. Klamka nam się średnio podoba, ale to akurat zawsze można zmienic, choć już się przyzwyczaiłem ;) No i największa wtopa to to że przy tych drzwiach można zarzyczyć sobie dowolny wzorek tłoczenia, a ja tego nie wiedziałem, i żaden któy był "gotowy" nam nie odpowiadał więc są gładkie.

 

P.S. Niebardzo rozumiem porównanie drzwi drewnianych do takiej gerdy, przecież zwykłe drewniaki od stolaża to bylejaką siekierą pokonasz, a taką gerdę to wolałbym przez komin wchodzić gdyby nie było innego wejścia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupe

nastepny etap mamy przed soba ocieplenie poddasza/nieuzytkowego/

i kolejny dylemat jakiej firmy welna ocieplac Wełna Rockwool czu izower

jedni mowia izower be inni tylko nie rockwool jest be i badz tu madry

parametry zblizone z tego co sie zorientowalam

mamy krokwie 15cm miejscami 17cm

chcemy dac welne 15cm i druga warstwe 5cm

a jak wy robiliscie i co radzi szanowna grupa

na was zawsze mozna liczyc

pozdrawiam cieplutko

isover cacy i rockwool cacy moim zdaniem liczy sie aktualna cena...po prawdzie wykonawcy wola klasc isovera, ale ja po wymianie welny rockwool po kunie mam teraz isover i nie widze roznicy moj piec gazowy tez nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Niebardzo rozumiem porównanie drzwi drewnianych do takiej gerdy, przecież zwykłe drewniaki od stolaża to bylejaką siekierą pokonasz, a taką gerdę to wolałbym przez komin wchodzić gdyby nie było innego wejścia ;)

 

sądzisz że złodziej będzie wchodził do Twojego domu przez drzwi? A nie masz okien? tarasu?a w ostateczności okien lub wyłazów dachowych? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Niebardzo rozumiem porównanie drzwi drewnianych do takiej gerdy, przecież zwykłe drewniaki od stolaża to bylejaką siekierą pokonasz, a taką gerdę to wolałbym przez komin wchodzić gdyby nie było innego wejścia ;)

 

sądzisz że złodziej będzie wchodził do Twojego domu przez drzwi? A nie masz okien? tarasu?a w ostateczności okien lub wyłazów dachowych? :lol:

 

jasne, tylko jak widzę czasem drzwi drewniane takie od stolarza to na miejscu złodzieja wszedłbym właśnie przez nie - a dlaczego? no choćby dlatego że to strefa z opóźnionym alarmem, bo mieszkańcy muszą mieć czas na wpisanie hasła, zawsze miałbym relatywnie dużo więcej czasu niż wchodzenie przez okno tarasowe, które jest strzeżone bez opóźnienia, a często jeszcze jest roleta !

 

Włamanie przez okno dachowe, a jak ten złodziej później wyjdzie z tego domu z łupem w postaci 42" tv (którego nie mam;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...