Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

On 2002-04-03 16:07, Darek wrote:

Ciezko dostrzec Dystrybutorke. Zalepla szybe "jajkiem".

 

no fakt. dziwne, ale prawdziwe. :grin:

w dodatku jajo jest prehistoryczne :eek:

zaraz wysyłam magiczną tabelkę z nowym kawałkiem!

proszę grzecznie uzupełniać i odsyłać.

kto niezdecydowany co do 12.05 - niech się zdecyduje.

hej i ho!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Uwagi i przemyślenia do nowej zakładki.

 

Te pojawiające się kolorki w tle zachęcają mnie do wstawiania "+" i "-". Czy taki był zamysł autora? Czując się tym ograniczony chciałbym zadać parę pytań i wyżyć się w tym oto miejscu.

 

1. Proszę podać ile litrów czystego spirytu wchodzi na 1 "mało". Ja dodatkowo nie rozumiem policyjnego promila i stan wskazujący u siebie rozpoznaję po tym, że zaczynam zbyt dużo gadać :???: a z kolei stan upojenia następuje gdy procenty przestają mi smakować (no może z wyjątkiem tych bankowych). Jeżeli spotkanie odbędzie się we Wrocławiu, to wypiję "za mało".

2. O jakie tańce chodzi: pijackie, gimnastykę czyli taniec nietowarzyski inaczej niesparowany, towarzyski (w szerszym niż turniejowy znaczeniu), czy góralski (skoki przez ognisko)? Ja osobiście uważam taniec za subtelną formę seksu, więc uznaję tylko ten towrzyski i inne mnie nie interesują. Taniec na budowie? To byłaby niezła ciekawostka. A może drogi Yarząbku miałaś o tym pisać na innym Forum?

3. Spotkanie bez ogniska będzie bez sensu. Nie wiem tylko czy podobne zdanie będzie miała obsługa restauracji :lol:

 

Dalej, dalej spóźnialscy - deklarować terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-04-03 17:47, Frankai wrote:

Czując się ograniczony

no cóż.......... może i jesteś OGRANICZONY..... skoro tak twierdzisz.. :roll: :grin:

 

cholera, Franek mi nawalił tyle uwag [reszta poszła na priva], że chciałam mu tę tabelkę w gardło wcisnąć!!! [:wink:]

no ale stwierdziłam, że nie chce mi się teleportować do Ostrowa.....

moje skopiowane pola mu się nie podobają, kurde no! i inne tam takie...

 

ale po namyśle stwierdziłam, że pewnie jest zazdrosny o to, że tak dobrze sobie radzę na nowym stanowisku [:grin:]...

no i mi przeszło.

choć i tak uważam, że gość jest upierdliwy :lol:

 

 

chodzi o tańce pijackie, rzecz jasna.

bo u mnie program imprezowania jest następujący:

1.gadam

2.a następnie rozrabiam [w tym zakresie mieszczą się właśnie wszelkiego rodzaju tańce; na naszym spotkaniu: z Agnichą na stole, to już przecie ustalone.]

 

cześć, Słoneczka! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yemiołko złotko Ty nasze w żadnym wypadku nie chciałem Cię obrazić. Nikt lepiej nie spełni zadania zorganizowania dżamprezy niż Ty!!! Jeżeli moje uwagi dotknęły Cię więc zamilknę na weki. Zresztą jak pisze Alanta - cały czas jestem w stanie wskazującym, więc nie przejmuj się moim bełkotem.

 

A propos dziwnych zachowań po wypiciu, to mój sąsiad rzuca siekierą, a jedna Chinka którą spotkałem najpierw staje się wesoła i rozmowna, a potem robi striptiz. Osobiście nie byłem świadkiem tychże zdarzeń, ale wolałbym zobaczyć to drugie.

 

A może pozostali się przyznają co robią po przedawkowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-04-05 13:51, ryniu wrote:

Widocznie jest jakiś ukryty związek między sztuką budowania a sztuką kulinarną, ale ja go nie czuję.

 

niekoniecznie jest.

ale nie napisałeś w jakich kategoriach ma być dobry, więc przyjęłam życiowe, bo na tym się znam: dobry jest, bo i obiad zgotuje i śmieci wyniesie i mnie nie bije :grin: :grin:

 

====================

w imieniu grupy okołowrocławskiej: dzięki za pozdro. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-04-05 17:04, ryniu wrote:

1.Czy ten Twój ON naprawdę jest architektem? Jeśli tak to czy inwestorów też nie bije?

 

jest NAPRAWDĘ!! [cokolwiek to znaczy]

on inwestorów nie bije, ale chwilowo biję ich ja, bo odwracają mężową uwagę od wciąż nieskończonego projektu naszego domku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-04-05 17:17, ryniu wrote:

Daj namiary na priv.! Zaznaczam, że jestem zainteresowany projektem, żeby się nie bał, że będzie o gotowaniu obiadów i wynoszeniu śmieci. :smile:

Ryniu, kiedy nie mogę podać namiarów, bo mój mężuś jest pod ochroną - dopóki nie skończy naszego projektu.

=====================

grupo wrocławsko-dolnośląsko-wielkopolska!

Franek miesza odnośnie terminów imprezowych - że niby go nie będzie i 12 i 19.05, skubany!

to już sama nie wiem.

proponuję zrobić coś ad hoc - we wtorek stwierdzamy, że świat jest piękny, i spotykamy się w sobotę....

:smile:

to moja ulubiona metoda......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yemiołka - popieram pełną piersią - od początku mówiłam, że ja to do ostatniej chwili nie wiem co i jak. naprawde lepiej umawiać się w ostatnim tygodniu, a nie robić miesięczne najazdy. Wtedy pojedzie kto może a jak nie pojedzie to nie będzie mu (jej) szkoda bo lada moment będzie następna dżamprezka :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yemiołko mimo mojego czepiactwa chcesz mnie widzieć na impresce? :grin: Jednak nie możesz skupiać się na mojej osobie, bo moje wyjazdy są tak zaplanowane, że mogą tenże wyjazd przenieść jeszcze 10 razy, skasować wogóle, lub szef zadzwoni mi do chaty wieczorem i powie, że o 8:00 mam samolot do ... i lecę na 3 miesiące.

 

Ryniu - studiowałem we Wrocławiu i mam 90km, a do "swojej" stolicy 125km. No i gdzie jeszcze są takie gaduły jak we Wrocławiu i okolicach? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...