Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

ponieważ zbliża się okres rozliczania pitów, podaję adres strony internetowej, na której opisana jest historia Amelki i numer konta, na który można oddać 1% podatku.

Amelka to córka mojej koleżanki z pracy. W Polsce lekarze nie potrafili dać nadziei rodzicom dziewczynki. Dzieki darczyńcom oraz przekazywaniu 1% podatku Amelka leczona jest w Berlinie. Leczenie przynosi duże efekty ale musi być ciągle kontynuowane.

Dlatego proszę w imieniu rodziców Amelki o wpłatę 1% podatku na podane na stronie internetowej konto.

Dzięki tym wpłatom Amelka ma szansę na normalne życie, a rodzice Amelki na spokojniejszy sen i radość z postępów swojej jedynej córeczki.

 

http://www.amelka.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno :( jak szukałem 2-3 tygodnie przed świętami na allegro do z okolic wrocka nie było tańszych niż 350zł - przy czym jest to cena nie z allegro, bo na allegro to była 195zł, ale dotyczyła , jak dobrze pamiętam mieszkania do 70m2!

więc ciekawe czy rzeczywiście to jest 200zł za domek ? ale jeżeli tak to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc ciekawe czy rzeczywiście to jest 200zł za domek ? ale jeżeli tak to super.

 

Za domek :) Pół godzinki temu odjechała po inspekcji u nas, papiór będzie gotowy gdzieś do tygodnia. Z tego co pamiętam, to na allegro wystawiała się już od jakiegoś czasu, może akurat trafiłeś na przerwę świąteczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hojnorek - ja brałam podłogę w Mega art na Traugutta, cenowo przebili wszystkie oferty, ale ja kładłam ok 300mkw

 

Hej :D

Witam wszystkich w Nowym Roku i samego dobrego zycze:D

 

A my wycenilismy u nich marbau do salonu i listweki na caly dol i cena nas zabila :wink:

Ale nie krytykuje,bo mozliwe ze po prostu bylo tak drogo. U nas inwestor sam wzial sie za wykonanie i mam nadzieje,ze bedzie ok:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMK, anjamen czy to ta pani od certyfikatów- numer aukcji: 859520971?

Jesli tak to wielkie dzieki jutro do niej zadzwonimy :D :D

Mam nadzieje,ze w Nowym Roku ceny pozostana na tym samym poziomie :wink:

Pozdrawiam :D

 

tak to ona, ale ja nie licytowalam tylko zadzwonilam i sie umowilismy i mimo ze robilismy na 2 domy podala nam cene 210zł/szt :roll: :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu elektryk ma nam wszystko ładnie wypisać, więc trzeba będzie to jakoś wycenic. Gdzie polecacie dać pstryczki do wyceny we W-wiu?

 

Sprawdź w hurtowniach MORS, są chyba 2-3 we Wrocku. Korzystałem z tej na Sołtysowickiej, upust na simona bardzo wysoki. Generalnie kontaktowi, podwożą towar na miejsce, o ile pamiętam rozmawiałem z p.Arturem.

 

TMK ogromnie dziekuje :D

Ogladalismy sobie teraz przez te pare dni wolnego rozne firmy i chyba jestesmy zdecydowani jednak na Simona. Ma kolorystyke ktora nam odpowiada, a mam nadzieje,ze mimo to jest przystepny cenowo. Zastanawiam sie tylko caly czas nad jakoscia,ale skoro juz tyle osob sie na te firme zdecydowalo to chyba nie jest tak zle 8)

Na kolorowego Berkera sobie nie pozwolimy z wiadomych przyczyn.

Po dluzszym zastanowieniu doszlismy do wniosku, ze przy roznych kolorach scian (a jest ich u nas dosc duzo) bezowe lub biale pstryczki bede szpecic, a nie zdobic, nie mowiac juz o neutralnym wpasowaniu sie w sciane :wink:

 

Czy trzeba sie jakos specjalnie powolac sie na forum czy najlepiej pytac o konkretnego pana "Artura"?

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...