Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dawno tu nie zagladalam i widze ze wiele nowych watkow. Gdzie moge znalezc biala liste wykonawcow we Wroclawiu?

Szukam przede wszystkim:

1.Elektryka do remontu instalacji w mieszkaniu wraz z ogrzewaniem podlogowym w lazience

2.Gdzie polecacie kupic solidne ale w miare przystepne cenowo drzwi zewnetrzne do mieszkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Powoli będzie się zaczynał sezon prac zewnętrznych więc może ktoś będzie zainteresowany:

Mam do sprzedania sporo dachówek BRAAS CELTYCKA BRĄZOWA LUMINO, które zostały mi na budowie:

560 sztuk dachówki podstawowej (14 'zgrzewek po 40 szt)

25 sztuk dachówki szczytowej prawej

Dachówka w stanie idealnym (dachówki podstawowe są ciągle oryginalnie zafoliowane).

Mogę sprzedać w bardzo dobrej cenie, więc jeśli ktoś robi dach z tej dachówki to może trochę kasy zaoszczędzić. Nie dysponuję żadnym transportem ani załadunkiem (ew. mogę za niewielkie pieniądze umówić jakiegoś widlaka, żeby palety włożył na pake).

Najchętniej sprzedam całość za jednym razem. Dachówki można obejrzeć/kupić w Wilkszynie.

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

 

Sprzedam też okazyjnie jedną rolkę siatki leśnej (50 metrów). Świetnie nadaje się do ogrodzenia kawałka budowy. Siatka jest nowa i nigdy nie rozwijana - stan idealny. Siatka do odbioru w Wilkszynie - szczegóły na priv.

 

Siatka ma wysokość 160 cm, dwadzieścia drutów poziomych i druty pionowe co 15 cm (jedna z najgęstszych). Typ siatki to 160/20/15L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRABI co do P. Kamili mam dokładnie takie same odczucia, raczej nie polecałbym jej nikomu o słabych nerwach. Nie wiem czy sukcesem jest, to że trzeba dwa razy składać wniosek na PnB , my też tak mieliśmy.

 

OGŁOSZENIE (wiem,że to raczej na pchli targ, ale tam możecie już nie zaglądać)

Znajomy emigruje i ma do sprzedania komplet wypoczynkowy JUPITER 3+2+1. Kupiony w X 2009 (oryginalne rachunki)

Wygląda tak, tylko kolor ma miodowy.

http://www.allegro.pl/item927132785.html

 

Cena: 2800.

 

Prosił mnie o wystawienie na allegro, ale jak zobaczyłem cenę, to stwierdziłem, że w pierwszej kolejności "uderzę" na forum.

Komplet jest we Wrocławiu ul. Jugosłowiańska, zdjęcia mogę przesłać na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRABI co do P. Kamili mam dokładnie takie same odczucia, raczej nie polecałbym jej nikomu o słabych nerwach. Nie wiem czy sukcesem jest, to że trzeba dwa razy składać wniosek na PnB , my też tak mieliśmy.

 

OGŁOSZENIE (wiem,że to raczej na pchli targ, ale tam możecie już nie zaglądać)

Znajomy emigruje i ma do sprzedania komplet wypoczynkowy JUPITER 3+2+1. Kupiony w X 2009 (oryginalne rachunki)

Wygląda tak, tylko kolor ma miodowy.

http://www.allegro.pl/item927132785.html

 

Cena: 2800.

 

Prosił mnie o wystawienie na allegro, ale jak zobaczyłem cenę, to stwierdziłem, że w pierwszej kolejności "uderzę" na forum.

Komplet jest we Wrocławiu ul. Jugosłowiańska, zdjęcia mogę przesłać na maila.

 

a masz jakies zdjecie? moze moim rodzicowm by sie spodobał, wiem ze szukaja czegos :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRABI co do P. Kamili mam dokładnie takie same odczucia, raczej nie polecałbym jej nikomu o słabych nerwach. Nie wiem czy sukcesem jest, to że trzeba dwa razy składać wniosek na PnB , my też tak mieliśmy.

 

To i ja wtrące swoje trzy grosze

nie polecam współpracy nikomu ujmę to tak: takiej nieodpowiedzialności w pracy nie widziałam u nikogo innego

pani jest na liście misiów i tego nie potrafię pojąć nawet meilowałam żeby ją wykreślić ale widocznie jest z tych nie do ruszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRABI co do P. Kamili mam dokładnie takie same odczucia, raczej nie polecałbym jej nikomu o słabych nerwach. Nie wiem czy sukcesem jest, to że trzeba dwa razy składać wniosek na PnB , my też tak mieliśmy.

 

My też nie mamy dobrych wspomień ze współpracy z p. Kamilą...komplet dokumentów składała pół roku...po awanturze stwierdziła, że nie wiedziała, że na się spieszy :o Nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...