Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Hurtem odpowiadam, bo nie często tu bywam.

Ale jak sie domyślacie - wszystkich pozdrawiam ...... i zabieram się za ogród.

Mam mega fajne barierki kute, ale nie mogę się przełamać, by je Wam okazać. No wiecie; prawa autorskie, wzór zastrzeżowny i te sprawy.

Wnętrza nie za chętnie pkazuję - w końcu to mój HOME :wink: 8) :lol: :D

Ale namiary na kowali artystycznych dać mogę z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio polecałem komuś Adama 602 253 166 - hydraulika co robił u mnie.

Nie pamiętam komu, a jestem ciekawy jak się sprawił?

 

Czuję się wywołana do tablicy (ale polecałeś kilku osobom) :wink:

 

Na Adama i jego współpracownika nie da się narzekać, oj nie da :lol:

Chłopaki elastyczne, słowne. Cen by najmniej z kosmosu nie mają. A szybcy jak strusie pędziwiatry. Nie miałam żadnych zastrzeżeń.

Ja Adama męczyłam jeszcze po skończeniu instalacji telefonami z pytaniami o pierdoły czy prośbami o namiary na projektantów i zawsze był pomocny...

Jednym słowem - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

I zaczęło się... Tzn. zaczęliśmy powoli prace porządkowe wokół domu.

Za tydzień skończymy dach i pewnie od tego momentu będziemy mieli problem co zrobić z deszczówką.

 

Mamy pomysł na podziemny zbiornik, plastikowy lub betonowy. Wiecie gdzie najlepiej w naszym zacnym województwie go zakupić? A może bardziej opłaca się ciągnąć np z drugiego końca Polski?

Z góry dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do sprzedania sporo dachówek BRAAS CELTYCKA BRĄZOWA LUMINO, które zostały mi na budowie:

560 sztuk dachówki podstawowej (14 'zgrzewek po 40 szt)

25 sztuk dachówki szczytowej prawej............

Pozdrawiam,

Krzysiek

 

Sprzedam też okazyjnie jedną rolkę siatki leśnej (50 metrów). ................

 

 

Leć z tym na KUP TANIO, przynajmniej Twój wpis ne zginie tak szybko jak tu, gdzie wiele tematów się toczy. (link w mojej stopce)

 

Ja również zapraszam na stronę z "Pchlim targiem". Wystawiłem tam kilka ciekawych rzeczy na sprzedaż, a tutaj ogłaszać się chyba nie wypada.

Podaję dla pewności linka do tej strony: http://forum.muratordom.pl/pchli-targ-grupy-wroclawskiej,t107295-300.htm

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy pomysł na podziemny zbiornik, plastikowy lub betonowy. Wiecie gdzie najlepiej w naszym zacnym województwie go zakupić? A może bardziej opłaca się ciągnąć np z drugiego końca Polski?

Z góry dziękujemy.

Jak na wodę, to chyba najtańsze rozwiązanie to plastikowe zbiorniki po 1m3. Są chyba po 100zł sztuka. Więc za 10m3 możesz dać 1000zł + rury na połączenie - skombinowanie jak to podłączyć.

 

 

Co do betonowych to jak ja szukałem swojego szamba, to taniej mi wyszło ściągnąć z radomia aniżeli kupić w okolicy. Trzeba by sprawdzić jak teraz się sprawy mają. Może rzuć hasło na nowsze grupy - oni są pewnie na etapie "gównianego" wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może się ktoś z nami podzielić namiarem na kogoś kto dostarczył by ( tanio :) ) ziemię , na razie 3-4 wywrotki , oraz drobny gruz na wjazd w okolicach Siechnic.

A jakby ktoś miał namiary w okolicy Jelcza-Laskowic, to ja chętnię przyjmę. Ziemia zwykła - nie musi być czarnoziem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

I zaczęło się... Tzn. zaczęliśmy powoli prace porządkowe wokół domu.

Za tydzień skończymy dach i pewnie od tego momentu będziemy mieli problem co zrobić z deszczówką.

 

Mamy pomysł na podziemny zbiornik, plastikowy lub betonowy. Wiecie gdzie najlepiej w naszym zacnym województwie go zakupić? A może bardziej opłaca się ciągnąć np z drugiego końca Polski?

Z góry dziękujemy.

 

witam

kupowalam takie kregi w Sobotce

zrobilismy 2 studnie po 4 kregi

jedne krag okolo 100zl dokadnie nie pamietam :oops: bo to tak niewielkie pieniadze przy tej inwestycji :D

maja transport jak bedziesz zainteresowany to poszukam do nich numeru tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

I zaczęło się... Tzn. zaczęliśmy powoli prace porządkowe wokół domu.

Za tydzień skończymy dach i pewnie od tego momentu będziemy mieli problem co zrobić z deszczówką.

 

Mamy pomysł na podziemny zbiornik, plastikowy lub betonowy. Wiecie gdzie najlepiej w naszym zacnym województwie go zakupić? A może bardziej opłaca się ciągnąć np z drugiego końca Polski?

Z góry dziękujemy.

 

witam

kupowalam takie kregi w Sobotce

zrobilismy 2 studnie po 4 kregi

jedne krag okolo 100zl dokadnie nie pamietam :oops: bo to tak niewielkie pieniadze przy tej inwestycji :D

maja transport jak bedziesz zainteresowany to poszukam do nich numeru tel

 

a ja kupowałam kręgi tu http://www.skowron-betoniarnia.com.pl/ i dwa mi nawet zostały, więc mogę odstąpić po przystępnej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mega fajne barierki kute, ale nie mogę się przełamać, by je Wam okazać. No wiecie; prawa autorskie, wzór zastrzeżowny i te sprawy.

Wnętrza nie za chętnie pkazuję - w końcu to mój HOME :wink: 8) :lol: :D

To zdjęcia pstrykaj tak, żeby pokazać tylko to, co najważniejsze.

Moja łazienkę chce sobie skopiować była koleżanka z byłej pracy. Nie widzę problemu :) No może z wyjątkiem tego, że będzie miała problem znaleźć mieszkanie z łazienką o takiej powierzchni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mega fajne barierki kute, ale nie mogę się przełamać, by je Wam okazać. No wiecie; prawa autorskie, wzór zastrzeżowny i te sprawy.

Wnętrza nie za chętnie pkazuję - w końcu to mój HOME :wink: 8) :lol: :D

To zdjęcia pstrykaj tak, żeby pokazać tylko to, co najważniejsze.

Moja łazienkę chce sobie skopiować była koleżanka z byłej pracy. Nie widzę problemu :) No może z wyjątkiem tego, że będzie miała problem znaleźć mieszkanie z łazienką o takiej powierzchni ;)

 

:lol: :lol: :lol:

 

salon przerobi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ufff zaczynamy malowac sciany

jakiej firmy uzywaliscie farb

osobiscie zastanawiam sie na farbami kabe mam z tej firmy tynk jest super

dulux w mieszkaniu mialam pomalowane i bylo ok ale ostatnio pokazaly sie jakies zle opinie ze farba peka etc

beckers ,tikula

a jak jest u Was

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...