Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

TRABI co do P. Kamili mam dokładnie takie same odczucia, raczej nie polecałbym jej nikomu o słabych nerwach. Nie wiem czy sukcesem jest, to że trzeba dwa razy składać wniosek na PnB , my też tak mieliśmy.

 

OGŁOSZENIE (wiem,że to raczej na pchli targ, ale tam możecie już nie zaglądać)

Znajomy emigruje i ma do sprzedania komplet wypoczynkowy JUPITER 3+2+1. Kupiony w X 2009 (oryginalne rachunki)

Wygląda tak, tylko kolor ma miodowy.

http://www.allegro.pl/item927132785.html

 

Cena: 2800.

 

Prosił mnie o wystawienie na allegro, ale jak zobaczyłem cenę, to stwierdziłem, że w pierwszej kolejności "uderzę" na forum.

Komplet jest we Wrocławiu ul. Jugosłowiańska, zdjęcia mogę przesłać na maila.

 

a masz jakies zdjecie? moze moim rodzicowm by sie spodobał, wiem ze szukaja czegos :wink:

 

po raz 1, po raz 2 , po raz 3 sprzedane - niezawodne forum - niech służą latami ;)

 

:D :D :D :wink:

 

dzieki Spad, rodzice baaardzo zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyberbronek faktycznie 3 świeże wpisy, o wylewkarzach :oops: dzięki...

 

Potrzebuję jeszcze na cito rzeczoznawcę...pan z którym byłam umówiona 2 razy mnie wystawił i nie przyjechać, a sprawa dość pilna

 

nie wiem ,czy płeć ma znaczenie ;))) , ale Pani Dorota 601 58 14 83 - dwa razy mnie wyceniała, sprawna i dosyć tania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kto zna dobrą firme z kominkami we wrocławiu ??

 

Szukam kominka rekreacyjnego do salonu 27m2

 

Z góry dzieki za odpowiedz

 

A co to jest kominek rekreacyjny? :roll:

 

Jeśli z zabudowa, to za 2-3 tygodnie będę mógł się wypowiedzieć nt wybranego przez nas kominkarza. Nie handluje kominkami, tylko sprowadza je z marżą 200 PLN ale za to z upustem np 25% w przypadku Arysto. Możliwe to jest wyłącznie przy okazji zamówienia u niego zabudowy.

 

Napisz co i jak to za kilka tygodni może polecę majstra.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie sie moze jaka jest stawka za podlaczenie wody do domu. Mam firme ktora to robi za 50 zl/m i chcialabym porownac ceny.

/quote]

 

A czego dotyczy cena - płacisz i nic Cię nie interesuje??

Mój lokalny ZGK za 14 mb przyłącza życzy sobie 2000+Vat i nie przejmuje się, że do zrobienia jest tylko wcinka w wodociąg i wkopanie rury, bo w domu nawet liczniki mam pozakładane ino zaplombować :wink:

Przy nich Twój casting wypada całkiem nieźle :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kto zna dobrą firme z kominkami we wrocławiu ??

 

Szukam kominka rekreacyjnego do salonu 27m2

 

Z góry dzieki za odpowiedz

 

A co to jest kominek rekreacyjny? :roll:

 

Jeśli z zabudowa, to za 2-3 tygodnie będę mógł się wypowiedzieć nt wybranego przez nas kominkarza. Nie handluje kominkami, tylko sprowadza je z marżą 200 PLN ale za to z upustem np 25% w przypadku Arysto. Możliwe to jest wyłącznie przy okazji zamówienia u niego zabudowy.

 

Napisz co i jak to za kilka tygodni może polecę majstra.

 

Pozdrav

 

wiesz co sam dokładnie nie wiem co to znaczy kominek rekreacyjny...

 

Powiem tak , sytuacja jest nastepująca mieszkanie w projekcie ma kominek właśnie rekreacyjny. Wiem tyle że żeby mieć kominek ktorym ogrzeje sie pożadnie cały parter to trzeba przerobić jakoś troche komin czy coś tam w środku za 500 zł. I niby wszystko ok , tylko że jak widziałem jak sąsiad obok co ma identyczne mieszkanie jak ja zrobił sobie taki kominek to powiem że wyglada to co najmniej nie estetycznie !!! I kominek , wkład i cała obudowa jest poprostu mega duża jak na ten salon !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o podlaczenie wody to firma ktora sie tym zajmuje robi podlaczenie naszej ulicy a kazdy indywidualne dogaduje sie z nimi na podlaczenie do swoich domow. Tylko jak to robotnicy pokrecili domy i zmiast sasiada za mna zrobili podlaczenie mojego domu. Zadzwonili do mnie (jak juz rury sa polozone) z informacja ze mam zaplacic 50 za metr (mam 18m) + 50 zl za licznik.

Nie znam stawek dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- szambo Radom - jest tych firm trochę, polecacie kogoś szczególnie? A może ktoś z Was będzie w marcu ściągał szambo?
Hej

Ja ściągałem chyba od nich: http://www.salexpol.pl/. Co prawda na sam wyrób nie narzekam, ale jak wpiszesz na sieci ich nazwę, to znajdzie się kilka wątków na ich temat.

Ogólnie z tego co wyczytałem musisz się nastawić na:

- bardzo prawdopodobne przesunięcie/opóźnienie transportu

- montaż na piankę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji coraz bliższego końca budowy, chciałem polecić wykonawcę, który robił u mnie łazienki i elewację - ART. RAINMONT tel. 512 166 798.

 

Ekipa bardzo solidna, SŁOWNA, UCZCIWA, bazująca na nowych technologiach, może nie najtańsza, ale rozsądna cenowo i zawsze można się dogadać - a co najważniejsze efekt mi bardzo odpowiada. Żałuję, że nie robiła u mnie poddasza, zamiast polecanego tu na forum wykonawcy, o którym może jeszcze co nie co napiszę w swoim czasie ;). Można powołać się na Adama z Malina ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo dziekuje za wiadomosci, badzo sie przydadza. Wracam jednak z pytaniem z innej beczki. Czy orientujecie sie moze jaka jest stawka za podlaczenie wody do domu. Mam firme ktora to robi za 50 zl/m i chcialabym porownac ceny.

 

Wielkie dzieki

Pozdrawiam Kasia

 

Może spróbuj zapytać tam, gdzie... bedziesz to odbierał, czyli w Gminie ;). Kosztowo pewnie podobnie, a problemów ewentualncyh brak ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

mam pewien problem, może ktoś wie jak go rozwiązać?

Otóż mam 2 działki budowlane graniczące ze sobą. Obie mają dostęp do drogi powiatowej a jedna do gminnej. Buduje dom na tej bez dostępu do gminnej i chciałam się właczyć do drogi powiatowej. Jednakże, ku mojemu rozczarowaniu okazało się, że mam nakaz właczania się do drogi niższego rzędu, czyli gminnej (bo dom wychodzi wykuszem 1 m na działkę z dostępem do drogi gminnej...) Tym samym muszę zrobić wjazd do domu przez całą długość działek, czyli jakieś 40 m... Odwołać się od decyzji nie mogę, bo już za późno. CO mogę zrobić?

Jeśli w grę wchodzi jedynie podział działki na 2, tak aby dom nie miał dostępu do drogi gminnej to powiedzcie proszę ile to może kosztować? Jeslit o coś pomoże to lokalizacja- gmian Czernica.

z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...