Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Niedawno gdy był śnieg i lód na schodach jednego ze sklepów trafiłem na gres, który był bardzo przyczepny - wprost nie da się na nim poślizgnąć - niestety jak to w życiu bywa co dobre szybko się kończy i 2 lata temu przestali go produkować :(

Widywałem różne takie gresy techniczne z wypustkami. Były też kolorowe, choć większość firm raczej kolorami nie rozpieszcza - "możesz mieć gres z wypustkami w swoim ulubionym kolorze pod warunkiem, że jest to kolor szary" ;) Nie podam nazw firm - po prostu w salonach z płytkami pytaj, bo każdy coś w ofercie ma, choć niekoniecznie wystawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai dopiero teraz sie kapnęłam, ze nie wspomniałam nic jak bardzo podobają mi sie Twoje drewniane drzwi (te z serii półeczki na wazonik :wink: . Piekny kolor tego drewna wybrałes -mój ulubiony :D

No to może niedługo pokażesz nam cos jeszcze. Chociaz troszke, co? :wink:

Coś tam pokażę. Wkrótce powstaną schody :) Jutro ma być przymiarka na surowo, więc może w przyszłym tygodniu by były stopnie już zamocowane :) Balustradka pewnie za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno gdy był śnieg i lód na schodach jednego ze sklepów trafiłem na gres, który był bardzo przyczepny - wprost nie da się na nim poślizgnąć - niestety jak to w życiu bywa co dobre szybko się kończy i 2 lata temu przestali go produkować :(

Widywałem różne takie gresy techniczne z wypustkami. Były też kolorowe, choć większość firm raczej kolorami nie rozpieszcza - "możesz mieć gres z wypustkami w swoim ulubionym kolorze pod warunkiem, że jest to kolor szary" ;) Nie podam nazw firm - po prostu w salonach z płytkami pytaj, bo każdy coś w ofercie ma, choć niekoniecznie wystawia.

 

Dzięki za odpowiedź - w sklepach już pytałem - jutro będę na targach - może pokażą tam coś ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w kwestii szamb to co dalej :o

firma WAF- POL wydaje się bardzo ok czy kupujemy u nich hurtem, czy dwójkami

Arejaski ustaliłeś może coś?

 

Facet z tej firmy powiedział mi 3200zł za 10m3 bez płyty najazdowej...ja jednak będę ciągnąć z Radomia

 

SUPERSEN też mam nadzieję, że coś ciekawego na targach znajdę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewniane odpadaja, zeby kupic na prawde dobrej jakosci trzeba znacznie wiecej wydac niz mam w planie na to przeznaczyc. Wole kupic dobre plastiki, elektryczne beda przy drzwiach tarasowych ze wzgledu na ich ciezar, chyba ze dadza jakas dobra cene na napedy to zaloze np na calym dole... w co watpie. Mam w sumie 27 okien wiec troche tego jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...