Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witam,

Czy ktoś z Was dysponuje dobrą umową na prace ociepleniowo - tynkarskie? Z góry wielkie dzięki za wsparcie..

 

Trochę podbijam i przy okazji, czy ktoś z Was kończy aktualnie, albo dopiero co skończył podbitkę drewnianą?

Ani się obejrzałem, a tu już podbitkę muszę zakładać wkrótce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Hey,

 

Potrzebuje zrobic wycene materialow do stanu surowego otwartego - Czy mozecie polecic jakas hurtownie z wroclawia lub okolic (inwestycja docelowo w Siechnicach), ktora jest wstanie w dobrych cenach zrobic taka wycene na podstawie projektu ??

 

z gory dzieki za namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki:

orientujecie sie czy linki do róznych grup budujących czy dzienników mają szanse sie uaktywnic czy musze przekopywac sie przez strony i szukac wszystkiego od nowa???

Na poczatku grupa wrocłwska tez sie nie wyswietlała (pisało o błędzie) a teraz mam ten sam link i działa. Niestety nie mam czasu robic tego wszystkiego od poczatku, a tutaj nadal chaos:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robocizna 12 zł (ale jako że sam zrobiłem wszystkie szalunki i reszte przygotowań jeszcze zeszlismy z ceny odrobinkę)

Piach i siatkla osobno ale i tak było najtaniej

 

witam

u nas robil rowniez panMichal polecam z czystym sumieniem/dokladny perfekcyjny/ tylko trzeba uzbroic sie w cierpliwosc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czym obsypaliście dom? Mam już zrobioną rolkę z kostki wokół domu i teraz chcę to uzupełnić jakimiś kamieniami/etc. Potrzebuję około 10t materiału. Mój wykonawca kostki pokazał mi białe kamyczki za 400zł/t (SZOK jakiś) lub płukane rzeczne za 50zł/t (cena już lepsza, choć kamyki oczywiście znacznie gorsze). Są jakieś alternatywy?

 

Trochę podbijam i przy okazji, czy ktoś z Was kończy aktualnie, albo dopiero co skończył podbitkę drewnianą?

Ani się obejrzałem, a tu już podbitkę muszę zakładać wkrótce...

 

U mnie jakieś 1-2 miesiące temu ekipa skończyła podbitkę. Płaciłem 60zł za 1mb robocizny - deski układane wzdłuż domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie dotyczące schodów.

 

Po zgraniu wszystkiego - wysokości pierwszego stopnia, drzwi balkonowych wylewki wyszły mi w ten sposób, że mam różnicę tylko 1cm pomiędzy pierwszym stopniem a kolejnymi. Przy założeniu, że kładę płytki na dole - zakładam jakieś 1.5cm - czyli mam 2.5cm na obłożenie schodów. Moja małżonka bardzo chce drewnem - ale jeden stolarz z którym rozmawiałem twierdzi, że 4cm to minimum które trzeba mieć na stopnie.

I tutaj mam pytanie:

czy ktoś z was okładał schody betonowe drewnem? Jeśli tak to jakiej grubości? Gdzieś czytałem, że te 2.5cm powinno wystarczyć - ma ktoś tak zrobione i może się podzielić doświadczeniami???

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czym obsypaliście dom? Mam już zrobioną rolkę z kostki wokół domu i teraz chcę to uzupełnić jakimiś kamieniami/etc. Potrzebuję około 10t materiału. Mój wykonawca kostki pokazał mi białe kamyczki za 400zł/t (SZOK jakiś) lub płukane rzeczne za 50zł/t (cena już lepsza, choć kamyki oczywiście znacznie gorsze). Są jakieś alternatywy?

.

 

Ja mam obsypany klińcem i mi się to podoba :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

 

Potrzebuje zrobic wycene materialow do stanu surowego otwartego - Czy mozecie polecic jakas hurtownie z wroclawia lub okolic (inwestycja docelowo w Siechnicach), ktora jest wstanie w dobrych cenach zrobic taka wycene na podstawie projektu ??

 

z gory dzieki za namiary

 

Proponuję PSB Mrówka w Jelczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...