Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Pod warunkiem, że... okucia i montaż są na odpowiednim poziomie ;) Co z szyb P4 jak okucia ustąpią przed śrubokrętem?

Ja podszedłem do sprawy w ten sposób, że nie tak łatwo będzie stłuc szybę i dałem P2. Wiedziałem, że stolarz mimo opowieści i tak nie zamontuje okuć antywłamaniowych stosowanych przy szybach klasy P4.

Zgadzam się całkowicie, dlatego też ostatecznie wybrałem P2 + WK2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolega SUSPENSER nie wyczyścił jeszcze swojej skrzynki ;)

W takim razie namiary na forum. P. Krzysztof 693877225

 

Juz się poprawiłem ;-)

 

Dzięki za namiar.

 

Co do osmozy to przedzwoń do P.Plast na Robotniczej - link:

http://www.pplast.pl/index.php/oferta

- jeśli mają to pewnie w dobrej cenie i można obejrzeć wszystko na miejscu w magazynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szanownych forumowiczów, mam takie nietypowe pytanie. Szukam czegoś (jakichś opinii) na temat domów budowanych z prefabrykatów, rozeznać się za wszelkimi za i przeciw itd itp.

Niestety z powodu braku czasu bardzo rzadko zaglądam na forum a już tym bardziej nie mam czasu żeby przejrzeć te ponad 600 stron waszych rozmów :-)

Mam więc ogromną prośbę, jeżeli ktoś z was wie na jakiej stronie, albo gdzie mam szukać coś na ten temat, to będę bardzo wdzięczny o przesłanie mi linka lub numeru strony gdzie mogę sobie o tym poczytać.

dzięki wielki za pomoc

 

pozdrawiam

albert07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

W końcu znalazłam Wrocławiaków, nki :)

 

Poszukuję drzwi zewnętrznych z k mnijeszym niz 1 macie namiary na takie cóś ?

 

A jak grupa od szamba?, działacie coś czy cisza ? A może już macie zamontowane ?

 

Zamówiłem w tym tygodniu dzrzwi u stolarza spoza dolnego ślaśka, robione na zamówienie - powiem coś więcej jak zamontują (połowa czerwca)

 

Po wizycie w Budusie (gdzie kiedyś obowiązywały rabaty na grupę wrocławską) stwierdziłęm że wszyscy już powariowali.

Za drzwi JEDNE Cala z montażem powiedzieli że chcą 7900 netto - zero rabatu cena katalogowa + vat + montaz

Parsknąłem śmiechem trzasnąłem drzwiami i poszedłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś (jakichś opinii) na temat domów budowanych z prefabrykatów, rozeznać się za wszelkimi za i przeciw itd itp.

[...]Mam więc ogromną prośbę, jeżeli ktoś z was wie na jakiej stronie, albo gdzie mam szukać coś na ten temat, to będę bardzo wdzięczny o przesłanie mi linka lub numeru strony gdzie mogę sobie o tym poczytać.

Nie kojarzę dyskusji na grupie o domach z prefabrykatów. Raczej szukaj na "Wymianie doświadczeń" czy to za pomocą forumowej szukajki czy googli. Kiedyś Google po "site" były o niebo lepsze. Nie wiem czy po zmianach szukajka daje sobie radę czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

W końcu znalazłam Wrocławiaków, nki :)

 

Poszukuję drzwi zewnętrznych z k mnijeszym niz 1 macie namiary na takie cóś ?

 

A jak grupa od szamba?, działacie coś czy cisza ? A może już macie zamontowane ?

 

 

Ja będę zamawiać szambo z Radomia na początku maja. Z której części miasta jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

przymierzamy sie do ukladania kostki brukowej

zastanawiamy sie ktora wybrac kostka betonowa czy granitowa

dostalam wycene na kostke granitowa moze kogos zainteresuje

kostka jasnoszara 4/6 -317zl/t/okolo 43 zl m2

8/11 -268zl/t okolo 49zl m2

kostka szarobrazowa 4/6 298 zl/t okolo 40z/m2

8/11 230 zl/t okolo 43zl/m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od kiedy robią kostkę, ale zapewne od dawna. Zresztą maja fotki na swojej stronce. Od Beterdu nie brałam, bo maja znacznie drożej. Absurd jakiś, ale tak jest. Co do fotek mojego podjazdu i tarasu, to nie wklejam zdjęć, bo pomimo bardzo długiej już bytności na forum nie naumiałam się tego i raczej już się nie nauczę. Ale zapraszam na oględziny osobiste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani jakies poltora miesiaca temu zadalem pytanie o namiar do architekta i jedynie co sie dowiedzialem to, ze nie polecacie Pani Kamili z listy MISiow oraz Pani Krystyny S. Jednakze ja potrzebuje informacje kogo polecacie, prawdopodoobnie chcielibysmy wybrac projekt Pluszcz z muratora gdzie chcielibysmy kilka zmian. Bardzo prosze o namiary.

 

Pozdrawiam

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

Własnie sobie pooglądałam koste Betardu i rzeczywiście jest prześliczna! Az troche szkoda, że mamy juz kupiona granitowa;)

Jak wczesniej szukaliśmy to pamietam, ze taką jak kupilas miał tylko Libet i kosztowała naprawdę spore pieniądze. Chociaż Ty znalazles rewelacyjna cene, bo na stronie psb jest po 62zł;)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę zamawiać szambo z Radomia na początku maja. Z której części miasta jesteś?

Ja na zachód od Wrocka i też chcę szambo radomskie. To może się zgadamy ? Tak w połowie maja było by dla nas OK jeśli chodzi o termin.

A Wy gdzie się budujecie ? Macie konkretne namiary na szambo ? Macie uzgodnione ceny ?

 

 

Zamówiłem w tym tygodniu dzrzwi u stolarza spoza dolnego ślaśka, robione na zamówienie - powiem coś więcej jak zamontują (połowa czerwca)

 

Po wizycie w Budusie (gdzie kiedyś obowiązywały rabaty na grupę wrocławską) stwierdziłęm że wszyscy już powariowali.

Za drzwi JEDNE Cala z montażem powiedzieli że chcą 7900 netto - zero rabatu cena katalogowa + vat + montaz

Parsknąłem śmiechem trzasnąłem drzwiami i poszedłem

 

Powiedz coś więcej o tych drzwiach. Pooglądałabym jakieś foto z oferty. Tak w połowie maja musimy zacząć zamawiać.

No to Budus pojechał.....

A byłeś w IMPRO na Karmelkowej ?? Dostałam od nich pięęęknego maila :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...