Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Dzięki. My zwykłe okna mamy Jezierskiego elita thermo. Poszukam tego sklepu na krakowskiej. Może mają roto, veluxa nie chce bo klamki są u góry.

 

Velux ma również klamki na dole,hehee,dobre ja szukałam po wszystkich firmach aby klamka było na górze,inna opcja u mnie nie wchodziła w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

oj dawno mnie tu nie było.....

ale mam krótkie pytanko na już tzn. w części domu mam podłogówkę i tam układ styropian + folia aluminiowa + wylewka jest jasny co na styropian tam gdzie nie będzie podłogówki??

folia :) my właśnie tak mamy w garażu, tylko że garaż to nie pomieszczenie mieszkalne i coś innego się kładzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ellaj najpilniej potrzebuję kupić parapety. Kolor brąz lub cieniowany brąz. Za jakieś 2 m-ce dokupię płytkę.

 

Sprawdź też w Mrówce w Jelczu - mają tam atrakcyjne ceny ;-)

 

Najlepiej przedzwoń i spytaj czy mają taki kolor i po ile zanim pojedziesz - namiar tu:

http://www.grupapsb.com.pl/siec-sprzedazy/sklepy-psb-mrowka/mrowka-jelcz-laskowice.html?Region=dolnoslaskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga rzecz to daszki na komin, W castoramie jeden fi 20 kotuje 70zł, masakra jakaś za kawałek blachy taka cena. Sprawdzałam też od razu cenę sadolinu impregnatu i lakieru bo trzeba pomalować deskę czołową i potem podbitkę - puszki 2.5l po 100zł. :(

pozdrawiam

 

Ja malowałem podbitkę impregnatem Altaxin - polecili go fachowcy od dachu - był tańszy i po 2 latach jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za namiary. W okolice Jelcza często jeżdzę na pomiary więc podjadę osobiście żeby zobaczyć kolorystykę klinkieru. Właśnie szukam deski podbitkowej i okazalo się że najbardziej przystępną cenę ma tatrak w Siedlcach. Na dniach musimy jechać kupić bo czeka nas jeszcze pomalowanie jej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie do tych, co już odbierają swoje domy. Czy w związku z drobnymi zmianami w stosunku do projektu (np. przesunięcie kuchenki gazowej i co za tym idzie, wydłużona o parę metrów rura gazowa lub przesunięcie ścianki działowej) nanosiliście te zmiany do projektu? W przypadku drobnych zmian, teoretycznie powinno się również uzyskać, oświadczenie kierownika budowy o zgodności wykonania obiektu zgodnie z projektem budowlanym potwierdzone przez projektanta. Czy staraliście się o takie potwierdzenie u swojego projektanta?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...