Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

witam

wczoraj ogladalismy gotowe elementy ogrodzenia

producent

http://www.styl-bet.com.pl/produkty_ogrodzenia_modulowe.html

wstepny kosztorys okolo 7500w cene sa wliczone same

elementy slupkow ,daszki, pustaki miedzyslupkowe i pokrywy

do tego trzeba dodac wylewke zalanie slupkow przesla brama furtka robocizna

wyglada ze to tez droga zabawa

tyle tylko ze szybko

 

pojechalismy do Wolowa -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Za maksymalnie 2 tygodnie dam znać jak ostatecznie wypadł mój. Chwilowo podpadł mi nieterminowością. Na szczęście stopnie wyglądają OK. Zobaczymy jak balustrada. Wykleił już pochwyt na piętro - prostokąt 7cm szeroki i 5 cm wysoki. Najtrudniejsze będzie pewnie wyklejenie pochwytu na same schody, bo musi wyginać w 2 płaszczyznach. Cenowo jest OK. Do Wrocka jeździ na robotę.

 

A może wczesniej pochwalisz się namiarami to Gość będzie miał czas na wycenę ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się drogo, ale może przejazd na montaż rzutuje?

Ja miałem robione 3 szt.: 35x220, (20+150)x60, oraz trapezowe z wypiaskowaniem obszaru pod świetlówki. Cena z montażem - o ile nie pokręciłem że to bez tego trzeciego - 750zł. Nie polecę Ci, bo to Ostrów Wlkp.

 

 

Podawałem już nie raz: http://szybka.pl/kontakt.html

 

Powołaj się na forum - może coś utargujesz.

Ja robię u nich wiele elemetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo :) ,

czy ma ktoś namiary na nie drogiego Pana od luster?

Jeden taki Pan chce nam zrobić lustro 80x80 za 200 zł, to chyba drogo?

Bardzo proszę o namiary, wiadomo :wave: na dobrego, nie drogiego :)

Z góry dziekuję :)

 

Meganus, ja znalazlam pana przez Internet, ale jeszcze nie zamawialam u niego luster. Jakbys tak pierwsza go wyrobowala, to byloby super:):p

To jest jego email: [email protected]

Za lustro 100x70 podal mi cene 100zl, a za drzwiczki ze szklana szyba 150x30 tez do lazienki 150zl plus transport. Na razie mecze go tylko emailowo, ale chyba sie zdecyduje, tzn. na pewno, ale nie teraz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megana, chciałbym również skorzystać z tego polecenia, ale powiedz czy mam się logować u nich na stronie i po prostu skorzystać z ich narzędzi czy lepiej uderzać bezpośrednio to tego Pana?

 

pozdr

 

Cześć,

 

rzadko bywam bo roboty w bród, a tu jak raz mogę pomóc - Bartosz Przybylski 663021901 - open finance. Bardzo polecam - wielokrotnie nam doradzał. Powołaj się na Michała P. (będzie wiedział na pewno ;-))

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

Potrzebuję namiarów na dobrego fachowca od kominków, schodów oraz płytkarza.Mieszkam w okolicach Długołęki niedaleko Wrocławia.Dziekuję.Pozdrawiam

 

Zuśka,

 

polecam kominkarzy - skończyli u mnie niedawno i jestem zadowolony (oczywiście trzeba pilnować kątów, płaszczyzn, ale ogólnie tak jest, że jak nie spojrzysz to nie masz dobrze zrobione.

Andrzej Piórkowski 880980597 - powołaj się na Michała z forum

 

pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

Potrzebuję namiarów na dobrego fachowca od kominków, schodów oraz płytkarza.Mieszkam w okolicach Długołęki niedaleko Wrocławia.Dziekuję.Pozdrawiam

 

Tak jak Natalia polecam Ci Tartak Dobroszyce (jeśli chodzi o schody):)

Robili u nas i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu:D

Do tego pan Mariusz jest sympatyczny w kontakcie, więc wszystko mozna sobie spokojnie omówić.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozecie polecic jakiegos dobrego dekarza.

Mam blache trapezowa na dachu. Kominy sa z czerwonej cegly klinkierowej pelnej. Niestety, nie pasuje mi ten kolor i chce zmienic na grafitowy.

Planowalam oblozyc struktonitem, ale powiedziano mi na forum, ze niezbyt ladnie bedzie wygladalo polaczenie struktonitu z blacha.

Zaproponowano mi oblozenie blacha na rabek, cokolwiek to znaczy:)

Znalazlam systemy Reinzink. Maja grafitowy kolor. Ale podobno, z kolei, trapezowki nie da sie z tym polaczyc.

No i znowu jestem w punkcie wyjscia.

Co radziecie? Wymyslcie cos prosze.

Nie mam zrobionego opierzenia przy kominach i chcialam to zrobic z jednoczesna zmiana koloru na grafitowy.

ellaj a czy Ty przypadkiem nie masz domku gdzieś w okolicy Mrozowa?

W Mrozowie jest jeden bardzo fajny dekarz (robił nam poprawki na dachu i pare innych rzeczy). Młody gość i naprawde sensowny.

Jeśli chcesz jego namiary to musiałabym zapytać męża i dac Ci znać później.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo :) ,

czy ma ktoś namiary na nie drogiego Pana od luster?

Jeden taki Pan chce nam zrobić lustro 80x80 za 200 zł, to chyba drogo?

Bardzo proszę o namiary, wiadomo :wave: na dobrego, nie drogiego :)

Z góry dziekuję :)

Nam pan w Lesnicy (zach część Wrocławia) wycenił lustro 60x180 na 100 zł,ale od razu zaznaczył, że jak je sobie sami zabierzemy i zamontujemy. Jeśli chcemy, żeby on to zrobił to kolejne 100zł. Zatem napewno transport lub nie ma wpływ na cenę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

poszukuję instalatora, który połączy mi w jednej instalacji piec gazowy, kominek z płaszczem i panele solarne... :)

czyli takiego sprytnego, który nie boi się wyzwań... i zna się na tym!

 

z góry dzięki za pomoc

 

Hej polecam mojego meza http://www.insole.pl Robert Rybak 667 99 26 26 gg 1091293

jest na prawde solidny, cierpliwy i lubi wyzwania (sam zbudowal pompe ciepla ;-) i wiele roznych urzadzen ) i ludzie go na prawde chwala :-) bo wszystko robi tak jakby u siebie w domu instalowal a nawet i lepiej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy mógłbym prosić o namiary na sprawdzone ekipy kładące tynki cementowo-wapienne? Najlepiej takie, które zmienią ściany krzywe na proste :)

 

pozdrawiam

Adam

 

Dziękuję za przesłane dwa namiary i proszę o kolejne :)

 

A przy okazji - kiedy montowaliście parapety wewnętrzne (przed czy po tynkach?) i gdzie we Wrocławiu można znaleźć największy ich wybór (najlepiej z róznych materiałów, bo tego też jeszcze z żoną nie ustaliliśmy :) )?

 

pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał skorzystać z moich brukarzy, których reklamowała już tutaj Natalia, to od razu informuję, że do mnie przyjdą "najwcześniej w połowie sierpnia" i przytrzymam ich minimum tydzień. Dzisiaj wpłaciłem zaliczkę i gość będzie zamawiał. Kostka Kaczmarek Holland czarna 32zł/m2, żółta 38zł/m2. Gość jak widać ma fajne rabaty :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...