Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

A przy okazji - kiedy montowaliście parapety wewnętrzne (przed czy po tynkach?) i gdzie we Wrocławiu można znaleźć największy ich wybór (najlepiej z róznych materiałów, bo tego też jeszcze z żoną nie ustaliliśmy :) )?

 

Zdecydowanie po tynkach, bo się zapaprzą !

 

Ja mam z jesionu wykonane i zamontowane przez stolarzy od schodów i drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

potrzebuje jakies namiary na producenta przesel ogrodzeniowych i bramy samonosnej

z gory dziekuje za pomoc

pozdrawiam

 

Ja zamawiałem tu:

http://www.bramex.pl/

 

Mieli super ceny (znalazłem ich w Allegro), duży wybór, transport całości w rozsądnej cenie (wszystko wyszło duuuuużo taniej niż w naszych okolicach), automatykę itd.

 

Używam bramy (uchylnej 2x2,5 m) od 2 lat i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem tu:

http://www.bramex.pl/

 

Mieli super ceny (znalazłem ich w Allegro), duży wybór, transport całości w rozsądnej cenie (wszystko wyszło duuuuużo taniej niż w naszych okolicach), automatykę itd.

 

Używam bramy (uchylnej 2x2,5 m) od 2 lat i jest ok.

zapomniałeś dodać, że "wzmocniłeś" bramę swoim patentem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam już niemal skończony podział działki i powoli zabieram się za przygotowania do budowy.

I tutaj prośba o namiary na solidnego architekta, który wykonałby mi adaptacje projektu oraz naniósłby budynek na mapkę. Oczywiście za rozsądne pieniądze.

Słyszałem też, że niektórzy architekci odrazu załatwiają wszystkie uzgodnienia dotyczące przyłączy. Czy warto z tego korzystać, czy szkoda pieniędzy i warto samemu się tym zająć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podłączam do prośby Daniela :) Co prawda dopiero kupujemy (i kupujemy, i kupujemy, i jeszcze jeden papierek potrzebny, i jeszcze jedna pieczątka...), ale jak już będziecie grzebać w notesiku w poszukiwaniu namiarów na architekta, to wyślijcie od razu do mnie. Z góry ładnie dziękuję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trabi się nie wypowie, bo jak zamówił w marcu, czy kwietniu 2009 to teraz dopiero będzie montaż - to się nazywa harmonogram budowy !!! Ale zaznaczam, że to nasza wina, a nie stolarza. Jola, Kowalik będzie u nas za ok tydzień to podskoczy jak trzeba bo to rzut beretem przecież.

 

Pozdrav

 

No popatrz Ty tez tak masz? ;)

A ja myślałam, że tylko my przeciągalismy montaż schodów o prawie rok:D

Na szczeście pan Mariusz z Dobroszyc grzecznie na nas czekal;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

nie dosc ze gosc ma fajne rabaty to i cenowo jest konkurencyjny

najblizszy termin jaki mi podal to wrzesien dlugo musialabym czekac i jeszcze zalatwic spanko musze zrezygnowac

 

czyli to oznacza, że na przyszła wiosne powinnam sie juz powoli ustawiac do kolejki?;)

No dobra, jak trza to trza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichAsku, czy dasz juz spokoj panu Michalowi z tymi podbitkami:):p

Chlop sie nie opedzi:)

Mich Asiek, nie jestem z Mrozowa. Mieszkam za Psim Polem na Pawlowicach.

ellaj widze, że dobry humorek u Ciebie permanenty;)

Ja tez tak chcę!!;)

Widzisz cos mi dzwoniło, ale niestety nie w tym kościele:P:D

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichAsiek, bo jestem Ci za niego baaardzo wdzieczna.

Podbitka idealna. Kazdy sie nia zachwyca.

Tato powiedzial, ze jedyny fachowiec, nad ktorym nie trzeba bylo stac.

Mial mi jeszcze klasc plytki w garazu i kotlowni, ale mial dlugie terminy, to wzielam takich patalachow, ze bede chyba zrywac, bo sie potykam o nie. Sa tak nierowno polozone. Fuga niewypelniona. W ogole tragedia.

Bardzo zaluje, ze nie poczekalam na Michala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu na Tęczowej 79-81 sprzedają i naprawiają używane pralki od kilku lat - na pewno dadzą radę ;-)

 

Dzięki,:)

Naprawiona przez pana który okazał się kolegą koleżanki mojej żony,w sumie to i mojej koleżanki...

Na czas drugiej tury wrzucę w czeluść bębna dwa koty do przepierki,mam pewne podejrzenia na ktogo poszłyby głosować.

Świat się kurczy,pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...