Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie

w prawdzie do Wr kawałem drogi mamy ale najbliżej mi chyba do Waszej grupy i jak sądzę przy niektórych etapach budowy będziemy się wspomagać specjalistami pracującymi właśnie we Wr.

Nasz domek powstanie w małej miejscowości blisko Polanicy Zdrój.

Aktualnie zmagamy się z "papierologią", ale chciałabym zorientować się:

- czy ktoś z Was korzystał z usług architekta wnętrz? Jeśli tak czy możecie napisać ile taka usługa kosztuje i czy możecie kogoś polecić? Oraz czy osoba ta spełniła wasze oczekiwania jak się z takimi ludźmi współpracuje?

- i to samo odnośnie archtekta ogrodów. W tym roku chcemy zrobić ogrodzenie z trzech stron wraz z żywopłotem. Działka jest dosyć duża więc możemy sobie pozwolić na ten krok nawet na początku - żywopłot będzie już sobie powoli wzrastał, ale chciałabym żeby pasować do końcowej koncepcji. Ponadto na działce mamy kilka bardzo wysokich ale pięknych drzew - fajnie byłoby je wykorzystać. Nie mamy ostatecznie ustalonego położenia domu więc zależałoby mi na takiej wstępnej rozmowie z osobą hmm nazwijmy to znającą się na rzeczy

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

witam

 

chcialam sie zapytac czy ktos z Was korzystal z uslug firmy Bingo-specjalizuja sie w bramach garazowych ogrodzeniach etc

ja robiłem u nich wycene na brame Hormanna 4500x2125 - byli najdrożsi z 3 zebranych.

W efekcie podjąłem współpracę z polecanym na tym forum Robertem Stasiakiem z firmy IRGA - wesoły człowiek znjący się na swoim fachu i można negocjować ceny.

ja jestem bardzo zadowolony zarówno z bramy jak i z kontaktu z P. Robertem - terminowo, zgodnie z zamówieniem i w ogóle wesoło nam sie współpracowało.

jak bedziesz chciała namiar to daj znac przeslę Ci na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie

 

- i to samo odnośnie archtekta ogrodów. W tym roku chcemy zrobić ogrodzenie z trzech stron wraz z żywopłotem. Działka jest dosyć duża więc możemy sobie pozwolić na ten krok nawet na początku - żywopłot będzie już sobie powoli wzrastał, ale chciałabym żeby pasować do końcowej koncepcji. Ponadto na działce mamy kilka bardzo wysokich ale pięknych drzew - fajnie byłoby je wykorzystać. Nie mamy ostatecznie ustalonego położenia domu więc zależałoby mi na takiej wstępnej rozmowie z osobą hmm nazwijmy to znającą się na rzeczy

Pomożecie?

 

Witaj Izoldo :)

Co do papierologii Ci nie pomogę, sama zmagam się dopiero z zakupem działki, ale co do zakładania żywopłotu, to też mamy identyczny zamiar i też mamy na działce kilka drzewek (starych, owocowych), które chcielibyśmy zachować. Na początek zamierzam sobie sama zrobić mapkę i zaznaczeniem drzewek i spróbować nanieść dom, tak aby jak najwięcej ocalić. Co do żywopłotu, to stawiamy na obronny z berberysów, za nimi pas wyższych drzew, a dalej w stronę wnętrza działki znowu krzewy ozdobne. Szczegóły dopiero obmyślam, ale z pewnością będę się konsultować z forumową ogrodniczką Elfir.

 

Mam nadzieję, że będziemy się mogły wymieniać radami i spostrzeżeniami na ten i inne tematy!

Pozdrawiam

Tatarak :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czas drugiej tury wrzucę w czeluść bębna dwa koty do przepierki,mam pewne podejrzenia na ktogo poszłyby głosować.

Świat się kurczy,pozdrawiam .

 

Nie doceniasz kotów - one nie są takie głupie jak się wydaje.

 

Czy uważasz, że w 2 turze masz wybór ?

Mojego kandydata tam nie ma, więc skreślę obu, żeby to pokazać (gdy nie pójdę w ogóle powiedzą, żem leń lub głupek i mam wybory w nosie, a gdy obu to co najwyżej zaliczą mnie do debili, którzy nie potrafią głosować) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie

w prawdzie do Wr kawałem drogi mamy ale najbliżej mi chyba do Waszej grupy i jak sądzę przy niektórych etapach budowy będziemy się wspomagać specjalistami pracującymi właśnie we Wr.

Nasz domek powstanie w małej miejscowości blisko Polanicy Zdrój.

Aktualnie zmagamy się z "papierologią", ale chciałabym zorientować się:

- czy ktoś z Was korzystał z usług architekta wnętrz? Jeśli tak czy możecie napisać ile taka usługa kosztuje i czy możecie kogoś polecić? Oraz czy osoba ta spełniła wasze oczekiwania jak się z takimi ludźmi współpracuje?

- i to samo odnośnie archtekta ogrodów. W tym roku chcemy zrobić ogrodzenie z trzech stron wraz z żywopłotem. Działka jest dosyć duża więc możemy sobie pozwolić na ten krok nawet na początku - żywopłot będzie już sobie powoli wzrastał, ale chciałabym żeby pasować do końcowej koncepcji. Ponadto na działce mamy kilka bardzo wysokich ale pięknych drzew - fajnie byłoby je wykorzystać. Nie mamy ostatecznie ustalonego położenia domu więc zależałoby mi na takiej wstępnej rozmowie z osobą hmm nazwijmy to znającą się na rzeczy

Pomożecie?

 

Ja Ci moge polecic Magda 34 z naszego forum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doceniasz kotów - one nie są takie głupie jak się wydaje.

 

Czy uważasz, że w 2 turze masz wybór ?

Mojego kandydata tam nie ma, więc skreślę obu, żeby to pokazać (gdy nie pójdę w ogóle powiedzą, żem leń lub głupek i mam wybory w nosie, a gdy obu to co najwyżej zaliczą mnie do debili, którzy nie potrafią głosować) ;-)

do stricto debili zaliczą Cię jak skreślisz obydwa nazwiska i podpiszesz swoim imieniem i nazwiskiem karte do głosowania.

Inaczej bedziesz w tej byc może najliczniejszej grupie oddanych glosów, potocznie nazywanymi - przez tych co przy korycie bez względu na ugrupowanie polityczne - debilami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, izoldciemnowlosa! Okolice Polanicy sa przepiekne, gratuluje wyboru!

 

- czy ktoś z Was korzystał z usług architekta wnętrz?

 

Tak, nam wnetrze aranzowala forumowa kolezanka, Magda 34. Wyniki sa widoczne w dzienniku. Jestesmy bardzo zadowoleni! Napisz do niej na priv, na pewno szczegolowo odpowie na Twoje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uważasz, że w 2 turze masz wybór ?

Mojego kandydata tam nie ma, więc skreślę obu, żeby to pokazać (gdy nie pójdę w ogóle powiedzą, żem leń lub głupek i mam wybory w nosie, a gdy obu to co najwyżej zaliczą mnie do debili, którzy nie potrafią głosować) ;-)

Mojego też nie ma. Coraz bardziej jednak wątpię w mojego kandydata pt. "mniejsze zło". Zreszta - chyba każdy powinien zagłosować, po to żeby "rozliczyć". Jednego rozliczy się z tego co zrobili/nie zrobili, a drugiego z "nawrócenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem u nich wycene na brame Hormanna 4500x2125 - byli najdrożsi z 3 zebranych.

W efekcie podjąłem współpracę z polecanym na tym forum Robertem Stasiakiem z firmy IRGA - wesoły człowiek znjący się na swoim fachu i można negocjować ceny.

ja jestem bardzo zadowolony zarówno z bramy jak i z kontaktu z P. Robertem - terminowo, zgodnie z zamówieniem i w ogóle wesoło nam sie współpracowało.

jak bedziesz chciała namiar to daj znac przeslę Ci na PW

 

Wojgoc, jeśli można, to podaj mi namiary na Pana Roberta. Jeśli można, jaki koszt bramy Tobie wyszedł? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jak macie czas to juz sie mzoan zapisac na wiosne haha

 

 

nam bedzie robil brukarz polecany przez Jole z melisy

troche drozszy ale ma dobre terminy

pozdrawiam

Widzicie jak to jednak dobrze czytać nasze forum. Sama chyba bym nie wymyśliła, ze to juz TEN czas. A potem oczywiście byłyby zgrzyt;)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai - nie poleciłbyś swojego parkieciarza? Farba mi oblazła z desek tarasowych, mąż to zeszlifował, ale wyszło byle jak...

Poszło emalią. Moim zdaniem jednak - powinnaś reklamować. To fachowiec odpowiada za jakość. Zwłaszcza jak się opóźniał, nie ma tam wcale Waszej winy związanej z naciskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...