Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witaj grupo,

Bardzo proszę o odpowiedź na moje pytania/prośby bardziej doświadczonych forumowiczów:

 

 

 

  1. Gdzie kupić tani styropian pod wylewkę? (znalazłam najtańszą ofertę na allegro 140 zł/ m3 plus transport z Krakowa).
  2. Czy ktoś może podzielić się namiarami na piasek (do wylewek) w południowo zachodniej części Wrocławia?
  3. Gdzie najtaniej można dostać cement?
  4. Do osób, które finansowały przyłącze wodno - kanalizacyjne, czy cena 80 zł/ mb za sieć wodociągową to dużo czy mało?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witaj grupo,

Bardzo proszę o odpowiedź na moje pytania/prośby bardziej doświadczonych forumowiczów:

 

 

  1. Gdzie kupić tani styropian pod wylewkę? (znalazłam najtańszą ofertę na allegro 140 zł/ m3 plus transport z Krakowa).
  2. Czy ktoś może podzielić się namiarami na piasek (do wylewek) w południowo zachodniej części Wrocławia?
  3. Gdzie najtaniej można dostać cement?
  4. Do osób, które finansowały przyłącze wodno - kanalizacyjne, czy cena 80 zł/ mb za sieć wodociągową to dużo czy mało?

ja kupowałem styropian ES038 w tym miesiacu w liroy merlin po 138zł/m3 plus transport 70zł ale za dowóz do 10km od liroy-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo dziękuję za numery do stolarzy i kominkarzy.Skontaktowałam się z nimi.Czekam na wyceny.Mam nadzieje,że nr.do p.Piotra od tynków również się przydał:))Jestem "nowa" więc kiepsko mi jeszcze idzie korzystanie z forum:)Chciałabym dowiedziec się przy okazji ile kosztowała Was przydomowa oczyszczalnia ścieków z drenażem,ponieważ nie wiem na jaki wydatek mam się przygotować.

P.S buduję dom w gminie Długołęka. Jestem na etapie wczesnej wykończeniówki.Niedawno zakończylismy tynki.Pozdrawiam Wszystkich.Zuśka2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy mały problem. Chodzi o prąd. Ile czasu zajmuje energipro założenie licznika i puszczenie prądu i czy muszę teraz mieć budowlany czy już normalny.

problem wyszedł przy tynkach, panowie potrzebują siłę a ja nie mam jeszcze więc musiałam wypożyczyć agregat trójfazowy na tydzień (ok 1100zł + kaucja 2000zł), boję się, że przy posadzkach może też być potrzebny a ja mam rozprowadzone kable pod tynki ale nie ma jeszcze skrzynki z bezpiecznikami i przyłącza do skrzynki w ogrodzeniu. Nie wiem jak to wszystko pogodzić a zresztą potem przyjdzie czas na totalną wykończeniówkę więc światło i prąd będzie potrzebne tak czy siak.

Podpowiedzcie coś proszę.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zamontować rozdzielnicę budowlaną, lub przerobić istniejącą, uzyskać warunki przyłączenia na zasilanie trójfazowe (najlepiej 12,5 kW) opłacić dodatkowe kW, zmienić umowę o dostarczanie energii, złożyć wniosek o przyłączenie do sieci (trójfazowe).Papierologia może zająć nawet 3 tygodnie.

W czasie budowy tylko tynkarze potrzebują tyle prądu, więc możesz budować dalej i załatwiać nowe podłączenie, najlepiej już docelowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam gorącą prośbę do wszystkich z Wrocławia lub okolic.

Jest we Wrocławiu sklep z wszelkimi płytkami, gresami itp.:

http://lazienki-wroclaw.otwarte24.pl/

Chciałbym w nim zamówić gres z przesyłką kurierską. I jak każdy kupujący w sieci mam pewne obawy.

Macie może o tym sklepie jakieś informacje? Opinie?

Może kupowaliście w nim i macie swoje spostrzeżenia?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u nich nie kupowałam, ale wystawiają na Allegro:

http://allegro.pl/show_user.php?uid=441152 Może to pomoże:)

 

Pozdrawiam

Aga

 

Ja tez u nich kupowalem :) - Agagaj to nastepny wspolny dostawca/wykonawca do kolekcji po elektryku, hyrdauliku i wylewkarzu. :) .

Polecam - nie mialem zadnych zastrzezen. Jezeli bierzesz wieksze ilosci mozna sie jeszcze troche potargowac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez u nich kupowalem :) - Agagaj to nastepny wspolny dostawca/wykonawca do kolekcji po elektryku, hyrdauliku i wylewkarzu. :) .

Polecam - nie mialem zadnych zastrzezen. Jezeli bierzesz wieksze ilosci mozna sie jeszcze troche potargowac ...

 

Wykonawca też? A jaki zakres usług oferuje? Tylko kładą płytki, czy coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...