Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

a gdzie zamawialiście okna?

 

ja mam ich trochę i jedna firma wyceniła mi na 40 000 drewniane..... duuuuuuuzo :) a plastiki na 22 000...

macie jakieś sprawdzone firmy

Ja zamawiałam rok temu w COD.eM

ul. Marii Konopnickiej 52,51-142 Wrocław (Wrocław Karłowice) -poprzednio byli przy ul.Szczęśliwej :)dzisiaj zapłaciłam przelew za drzwi dębowe CAL ze świetlikiem, które tez u Nich zamawiam. Mimo,że okna zamontowali rok temu, to jutro przyjeżdża ekipa z tej firmy zeby zamontowac klamki i wyregulować okna.

Szkoda ze firme przniesli na drugi koniec Wrocławia, przedtem do Nich chodziłam, teraz musiałam dojechać ale warto było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

a gdzie zamawialiście okna?

 

ja mam ich trochę i jedna firma wyceniła mi na 40 000 drewniane..... duuuuuuuzo :) a plastiki na 22 000...

macie jakieś sprawdzone firmy

 

Moje plastiki w okleinie złoty dąb znajomi nazwali drewnianymi ;-)

 

Zamawiałem je ponad 2 lata temu w Ratowicach u Przybyłkiewicza 71 318 91 77 i wszystko było ok, ostatnio sąsiad też tam zamówił i też jest zadowolony z ceny, jakości i montażu - jeśli masz typowe okna to polecam, nietypowych np. dużych konstrukcji 5x4 m jak u Joli z Melisy nie chciało mu się podjąć, więc zależy jakie planujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam jakiejś ekipy od położenia tynku akrylowego na elewacji, domek jest na południu od Wrocławia. Mam ofertę od jednej ekipy po 20zł/1m2 ale myślałem że będzie taniej. Macie kogoś godnego polecenia?

 

Jeżeli sam tynk, to faktycznie drogo, a jeżeli ze wszystkim to jak za darmo, wtedy poprosze o namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniak 25 - za prąd budowlany - 100 /mieś we Wrocławiu,

 

Luka - ja mam stemple, nawet więcej niż 150 , oddam za 400 pln całość (strachocin) - jak coś to na priv, a jak zaczynasz strop, to jeszcze mam gary keramzytowe, za grosze oddam ;))

 

Wojgoc - jak współpraca z Hohensee? Zastanawiam sie nad drzwiami zewnętrznymi od nich i od Majewskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna P. - trafiłem ciekawą firmę w Strzegomiu - Polska Woda Deszczowa - projektują i wykonują instalacje do wykorzystania deszczówki, jeszcze nie mam szczegółów,ale po wakacjach planuję przysiąść nad tematem i dam znać,

 

Zwracam honor (nie pamiętam komu) ale zwracam, rzeczywiście płytki Marazzi wyszły taniej z Poldomu we Wrocławiu (w porównaniu do Katowic)

 

Zakończyliśmy współpracę z Cortiną z Bielan - dobra cena i terminowa dostawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wojgoc - jak współpraca z Hohensee? Zastanawiam sie nad drzwiami zewnętrznymi od nich i od Majewskiego.

jeśli codzi okna to wszystko ok, drzwi dopiero będę zamawiał. ale kolega ma już od 5 lat i wszystko ok. Plus firmy jest taki, że mają sporo robót we Wrocławiu przez co szybko załatwiają reklamacje typu nie domykanie się drzwi.

Ja polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje plastiki w okleinie złoty dąb znajomi nazwali drewnianymi ;-)

 

Zamawiałem je ponad 2 lata temu w Ratowicach u Przybyłkiewicza 71 318 91 77 begin_of_the_skype_highlighting**************71 318 91 77******end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting**************71 318 91 77******end_of_the_skype_highlighting i wszystko było ok, ostatnio sąsiad też tam zamówił i też jest zadowolony z ceny, jakości i montażu - jeśli masz typowe okna to polecam, nietypowych np. dużych konstrukcji 5x4 m jak u Joli z Melisy nie chciało mu się podjąć, więc zależy jakie planujesz.

 

ahhh, wlasnie wiekszosc nietypowe - i tu jest problem.....

dziekuje na namiary

 

wiem ze tamat był juz poruszany, ale jeszcze raz...przesuwane drzwi balkonowe ....dwie firmy powiedziały mi ze te uszczelki / systemy na ktorych sa montowane takie drzwi, po ok 3 latach sie zuzywają i okna przestają być praktycznie szczelne.. ktos ma doświadczenie w tym temacie ? tak bardzo sie napaliłam na przesuwane...ahhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh, wlasnie wiekszosc nietypowe - i tu jest problem.....

dziekuje na namiary

 

wiem ze tamat był juz poruszany, ale jeszcze raz...przesuwane drzwi balkonowe ....dwie firmy powiedziały mi ze te uszczelki / systemy na ktorych sa montowane takie drzwi, po ok 3 latach sie zuzywają i okna przestają być praktycznie szczelne.. ktos ma doświadczenie w tym temacie ? tak bardzo sie napaliłam na przesuwane...ahhhh

ja też mam prawie wszystkie okna nietypowe i Hohensee poradził sobie z tematem bardzo dobrze.

Hs-y to bardzo popularna konstrukcja w Belgii, gdzie znajomi uzytkują od kilku lat i nikt nie narzeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...