Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Nazywam się Sebastian Pisarski i reprezętuję firmę Impro Centrum Drzwi i Okien. Wielu z Państwa już mnie zna i mieliśmy przyjemność współpracować ze sobą przy zakupie drzwi. Pozwoliłem sobie dokonać tego wpisu , ponieważ otworzyliśmy niedawno nasz trzeci , nowy salon z drzwiami i oknami we Wrocławiu przy ulicy Karmelkowej 55. Chciałem zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego nowego salonu i zaproponować współpracę. Dla klientów z "Forum Muratora" mamy przygotowane specjalne rabaty na bardzo wysokim poziomie. Wystarczy powołać się na "Forum Muratora" . Od tego tygodnia organizujemy we wszystkich naszych salonach akcje promocyjną i chciałem Państwa zaprosić do odwiedzenia naszych salonów , może będą Państwo zainteresowani naszą ofertą.

Podaje Pańswu również namiar na naszą stonę internetową. http://www.impro.com.pl/ .

W przypadku zainteresowania z Państwa strony służę również pomocą. Jeżeli chcieli by Państwo skontaktować się ze mną podaje mój numer telefonu : 502-344-994 i

e-maila : [email protected] . Zapraszam Serdecznie !

Sebastian Pisarski - Impro centrum Drzwi i Okien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam grupe.

 

Musze się pochwalić. Od wczoraj moja budowa jest oficjalnie zakończona. Ulga że papierologia już za mną wielka.

 

Pozdrawiam

 

Hej:)

Wielkie gratulacje z okazji odbioru:)

Mam pytanko: jak długo czeka się od momentu złożenia wszystkich dokumentów w starostwie?

Miesiąc, 2 tygodnie? I czy dostałaś jakis papier, że odebrane czy inaczej to wygląda?

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie potrzebuję namiary do stolarza, który mógłyby zrobic mi drzwi wewnętrzne na wymiar. Oczywiście takiego, który jest dostepny cenowo, bo mój pan od okien zaśpiewał taka cene, że klapki nam spadły:( Bardzo chcielibyśmy zrobic je przed zimą, a nawet późna jesienią;)

Bardzo ładnie prosze o jakiś sensownych panów stolarzy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

Wielkie gratulacje z okazji odbioru:)

Mam pytanko: jak długo czeka się od momentu złożenia wszystkich dokumentów w starostwie?

Miesiąc, 2 tygodnie? I czy dostałaś jakis papier, że odebrane czy inaczej to wygląda?

Pozdrawiam:)

 

Witam.

Czeka się 21 dni od momentu złożenia, oczywiście jeśli inspektor sprawdzający papiery nie wniesie swoich uwag . Jeśli się do czegoś doczepi masz 7 dni na uzupełnienie i wyjaśnienia.

Mój bank wymagał zaświadczenia o ukończeniu budowy i takie dostałam w inspektoracie( 2 egzemplarze). Składając papiery musisz wyraźnie zaznaczyć Pani sprawdzającej dokumenty że coś takiego potrzebujesz,wtedy ona napisze na wniosku info do inspektora. Jeśli tego nie zrobisz dostaniesz tylko pieczątke na zwracanych dokumentach że budowa zakończona. Próbowała nas odwieść od pomysłu zaświadczenia na papierze twierdząc że bankom wystarczy tylko pieczątka, ale uparliśmy się. I dobrze.Dzisiaj zmieniałam umowę z energetyką i oczywiście też zarządali zaświadczenia o ukończeniu budowy( ksero a oryg.do wglądu). Bez tego u urzędach ani rusz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie potrzebuję namiary do stolarza, który mógłyby zrobic mi drzwi wewnętrzne na wymiar. Oczywiście takiego, który jest dostepny cenowo, bo mój pan od okien zaśpiewał taka cene, że klapki nam spadły:( Bardzo chcielibyśmy zrobic je przed zimą, a nawet późna jesienią;)

Bardzo ładnie prosze o jakiś sensownych panów stolarzy:)

 

Nam robił stolarz z Pełcznicy (za kątami wr.) tel, 691 999 198; 71 316 74 40 - 4 lata temu to było, mam nadzieję, że namiary aktualne. Drzwi z bardzo szeroką ościeżnicą (obejmującą mur o grubości ok. 50 cm - przedwojenne standardy) kosztowały jakieś 1100 od sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czeka się 21 dni od momentu złożenia, oczywiście jeśli inspektor sprawdzający papiery nie wniesie swoich uwag . Jeśli się do czegoś doczepi masz 7 dni na uzupełnienie i wyjaśnienia.

Mój bank wymagał zaświadczenia o ukończeniu budowy i takie dostałam w inspektoracie( 2 egzemplarze). Składając papiery musisz wyraźnie zaznaczyć Pani sprawdzającej dokumenty że coś takiego potrzebujesz,wtedy ona napisze na wniosku info do inspektora. Jeśli tego nie zrobisz dostaniesz tylko pieczątke na zwracanych dokumentach że budowa zakończona. Próbowała nas odwieść od pomysłu zaświadczenia na papierze twierdząc że bankom wystarczy tylko pieczątka, ale uparliśmy się. I dobrze.Dzisiaj zmieniałam umowę z energetyką i oczywiście też zarządali zaświadczenia o ukończeniu budowy( ksero a oryg.do wglądu). Bez tego u urzędach ani rusz.

 

Pozdrawiam

Wielkie dzieki za rozjaśnienie troche tematu;)

A czy orientujesz sie w jaki sposób ten inspektor wnosi swoje uwagi? Czy wysyłaja list polecony czy raczej dzwonią i zapraszaja do siebie?

Ten aspekt interesuje mnie szczególnie!;)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o drzwi wew. i schody z czystym sumieniem mogę polecić

 

http://www.bialic.pl/

 

Na stronie pokazuje schody ale robi też drzwi. Robiłam u niego schody i drzwi. Wyszły super.

A schody wyglądaja po prostu obłędnie!!!

Tylko troche sie obawiam czy mnie na tego pana stac;) (a to jest bardzo ważny element całego przedsięwzięcia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie potrzebuję namiary do stolarza, który mógłyby zrobic mi drzwi wewnętrzne na wymiar. Oczywiście takiego, który jest dostepny cenowo, bo mój pan od okien zaśpiewał taka cene, że klapki nam spadły:( Bardzo chcielibyśmy zrobic je przed zimą, a nawet późna jesienią;)

Bardzo ładnie prosze o jakiś sensownych panów stolarzy:)

swego czasu robilem drzwi w firmie Dudek - obecnie maja swoją ekspozycję w Domarze na Braniborskiej, na parterze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za rozjaśnienie troche tematu;)

A czy orientujesz sie w jaki sposób ten inspektor wnosi swoje uwagi? Czy wysyłaja list polecony czy raczej dzwonią i zapraszaja do siebie?

Ten aspekt interesuje mnie szczególnie!;)

Pozdrawiam:)

 

Witam.

 

Telefonują. Idziesz osobiście albo wysyłasz kier.buda lub architekta prowadzącego. Wcześniej musisz zrobić na nich upoważnienie. Inaczej nie będą z nimi gadać. Takie info dostałam u pani przyjmującej papiery. Praktycznie tego na szczęście nie sprawdzałam.

 

Miałam kilka wycen na schody . Poniżej ceny jaką zapłaciłam rzadna nie schodziła .Było pare w tej samej cenie i kilka powyżej a jedna nawet 50% wyższa. O wyborze zadecydowało tzw.nadawanie na tych samych falach. I jeszcze jedno. Jako jedyny zaproponował nam oglądnięcie schodów przed montażem. Jak wszystkie elementy są gotowe składa je na stolarni i sprawdza czy do siebie pasują. Wtedy zaprasza do siebie i można obejrzeć schody,wejść,pochodzić. W naszym przypadku było to bardzo pomocne bo wyjaśniliśmy jeszcze pare problemów . I jeszcze jedno zamówienie wykonał i zamontował przed ustalonym terminem:wiggle:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...