Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

nie każdy chce się bawić ..............

ja uważam że jeśli kogoś się "woła" żeby zrobił coś tak i tak a nie inaczej i z tego wynika np klejenie z obłogów a ktoś się miga to znaczy że szuka dróg na skróty

u mnie taki pracownik nie ma prawa bytu,jak również jeśli gdzieś idę aby ktoś,coś mi zrobił a zauważam że po przeciwnej stronie ktoś się miga wykręca,trzeba go prosić namawiać ...............lipa,nie lubi swojej roboty,nie powinien jej robić,traktuje pracę czysto zarobkowo.

 

bo powiedz czy nie czujesz się lepiej jeśli po przeciwnej stronie,ten co dla Ciebie robi pomyśli,zaproponuje takie siakie i inne rozwiązania,widać że robotę lubi ......

a nie tylko wygląda tej 15.00 czy 22.00 ?

Ja piszę o konkretnych schodach i konkretnym stolarzu. Ty o jakichś migających się stolarzach i pracownikach, którzy nie kochają roboty i chcą zarobić. Tak więc EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

podłączam sie pod temat.

Google nic nie pomogło? Wypożyczalni sprzętu jest trochę.

A próbowaliście u znajomych ekip? Ja pożyczałem z dwóch miejsc - od brata z zakładu. Porządny, profesjonalny. Dołączałem go do bruzdownicy, kiedy robiłem poprawki w instalacji. Miał więc co zjadać i dawał radę. Potem od wykończeniowców pożyczyłem taki mniejszy Einhell czy coś w tej klasie. Nie zauważyłem, żeby był jakoś lepszy od domowego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączam sie pod temat.

 

Google nic nie pomogło? Wypożyczalni sprzętu jest trochę.

A próbowaliście u znajomych ekip? Ja pożyczałem z dwóch miejsc - od brata z zakładu. Porządny, profesjonalny. Dołączałem go do bruzdownicy, kiedy robiłem poprawki w instalacji. Miał więc co zjadać i dawał radę. Potem od wykończeniowców pożyczyłem taki mniejszy Einhell czy coś w tej klasie. Nie zauważyłem, żeby był jakoś lepszy od domowego ;-)

 

Google wyrzuciło jedną firmę w której p. Grzegorz odpowiada, że takiego odkurzacza nie ma i na razie nie będzie miał, ale na jego stronce jest promocja - dojazd gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę o konkretnych schodach i konkretnym stolarzu. Ty o jakichś migających się stolarzach i pracownikach, którzy nie kochają roboty i chcą zarobić. Tak więc EOT.

 

masz rację ,może być EOT ,to z takzwanej nowomowy

tyko tak jak i ja tak pewnie wielu zastanawia się nad tą nowomową ,czyli np często się słyszy no to "nara" .......zamiast narazie

ktoś kiedyś się zastanawiał czy np zakonnicy zamiast: niech będzie pochwalony,mówią "POCHWA" ???

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego,

dzieki za Twoje zaangażowanie, ale nie musisz codziennie nam przypominac o sobie.

Wojgoc wyluzuj

Nie uważam, że jeden post na grupie jest strasznie nachalny tym bardziej, że wielu z nas poleca usługi tej firmy (żebyśmy się dobrze rozumieli nie korzystałam z usług tej firmy i nie jestem córką, ciocią, babcią ani nikim z rodziny ;) ). Uważam tylko, że Pan Sebastian wysyłając posta zrobił to w sposób kulturalny i nie nachalny (nie lubię nachalnych sprzedawców) a co komu szkodzi wiedzieć o nowym oddziale firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

Czekam na PnB i mam nadzieję ruszyć z budową do końca września.

Niestety nie mam jeszcze firmy budowlanej - poszukuję generalnego wykonawcy (interesuje mnie stan deweloperski).

Jeżeli macie jakieś doświadczenia i sprawdzone firmy proszę o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojgoc wyluzuj

Nie uważam, że jeden post na grupie jest strasznie nachalny tym bardziej, że wielu z nas poleca usługi tej firmy (żebyśmy się dobrze rozumieli nie korzystałam z usług tej firmy i nie jestem córką, ciocią, babcią ani nikim z rodziny ;) ). Uważam tylko, że Pan Sebastian wysyłając posta zrobił to w sposób kulturalny i nie nachalny (nie lubię nachalnych sprzedawców) a co komu szkodzi wiedzieć o nowym oddziale firmy?

Ależ Wojgoc ma rację!!! Przecież to 3 post w ostatnich kilku dniach o tej samej treści z różnych kont. Ten ostatni jednak już z płatnego profilu, bo wcześniejsze chyba były ze zwykłych. Nie chce mi się cofać, ale skoro był i ten trzeci, to pewnie moderator dopadł i wykasował.

Co do korzystania z usług Impro i pana Sebastiana. Ja osobiście nie zdecydowałem się na zakup w salonie, ale jeżeli miałbym to robić, to właśnie pan Sebastian wykazał się największą wiedzą i nastawieniem na współpracę z klientem. Podobnie jak kilku osób wcześniej (np. Godin), spodobały mi się drzwi Korony, a w grę wchodziły też Lutostańskiego (ciut droższe ale jeszcze lepsze).

Żeby nie przechwalić - pan Sebastian to rasowy sprzedawca (stanowisko dyrektor) i mimo, że generalnie chce dobrze doradzić klientowi i mimo, że sam jestem sprzedawcą, zdarzyło się, że przekabacił mnie w jakiejś kwestii. Nie pamiętam już co to było, ale później stwierdziłem, że nie - ja chcę jednak tak i jest to słuszne (technicznie i finansowo).

Podsumowując - śmiało idźcie do salonów Impro, wybór jak dla mnie mają dobry, dobrze doradzą (przynajmniej pan Sebastian), ale decyzję podejmijcie na spokojnie poza salonem, analizując Wasze wcześniejsze przemyślenia. No i nie zapominajcie, że pan Sebastian czyta forum (pozdrawiam serdecznie :) ) i wie o co pytaliście, jakie mieliście wątpliwości, itp. ;-) Zresztą wiedział też wcześniej - zanim napisał posta. Jego konkurencja też zapewne czyta, więc uwaga - "wróg nie śpi" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję namiarów na wypożyczalnie odkurzacza budowlanego/przemysłowego. Gdzieś niedawno ten temat tutaj się przewijał ale nie umiem go znaleźć. Pomóżcie.

 

Ja pożyczałem w Atut Rental na Lotniczej - potrzebowałem na jeden dzień. Zazwyczaj mają kilka odkurzaczy na stanie - ale lepiej zadzwonić. Mają jeden minus - trzeba zapłacić sporą kaucję (chyba ze 2 kola) - która jest zwracana jak oddajesz sprzęt.

Co do odkurzacza - żadna rewelka - ale jest duży (mieści się w bagażniku czy tylnym siedzeniu) i ma spory pojemnik. Weź też dodatkowe worki od nich - jak masz grubo do sprzątania to się szybko zapełniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odkurzacza - żadna rewelka - ale jest duży (mieści się w bagażniku czy tylnym siedzeniu) i ma spory pojemnik. Weź też dodatkowe worki od nich - jak masz grubo do sprzątania to się szybko zapełniają.

Ten profesjonalny który ja miałem, nie miał worka. Wszystko leciało do zasobnika, a filtr był przed wirnikiem na wylocie z odkurzacza. Po skończonej pracy wystarczyło ten filtr omieść i postrząsać pył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pożyczałem w Atut Rental na Lotniczej - potrzebowałem na jeden dzień. Zazwyczaj mają kilka odkurzaczy na stanie - ale lepiej zadzwonić. Mają jeden minus - trzeba zapłacić sporą kaucję (chyba ze 2 kola) - która jest zwracana jak oddajesz sprzęt.

Co do odkurzacza - żadna rewelka - ale jest duży (mieści się w bagażniku czy tylnym siedzeniu) i ma spory pojemnik. Weź też dodatkowe worki od nich - jak masz grubo do sprzątania to się szybko zapełniają.

No to lece dzwonić- dzięki za inf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

Czekam na PnB i mam nadzieję ruszyć z budową do końca września.

Niestety nie mam jeszcze firmy budowlanej - poszukuję generalnego wykonawcy (interesuje mnie stan deweloperski).

Jeżeli macie jakieś doświadczenia i sprawdzone firmy proszę o informacje.

 

Kasiu wysłałam Ci priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojgoc wyluzuj

Nie uważam, że jeden post na grupie jest strasznie nachalny tym bardziej, że wielu z nas poleca usługi tej firmy (żebyśmy się dobrze rozumieli nie korzystałam z usług tej firmy i nie jestem córką, ciocią, babcią ani nikim z rodziny ;) ). Uważam tylko, że Pan Sebastian wysyłając posta zrobił to w sposób kulturalny i nie nachalny (nie lubię nachalnych sprzedawców) a co komu szkodzi wiedzieć o nowym oddziale firmy?

nie wydaje mi się abym w jakikolwiek sposób uraziła P.Sebastiana - po prostu w ciągu kilku dni treść Jego wpisu powtarzała kilkakrotnie w paru wątkach, co widocznie umknęło Twojej osobie.

Nie jestesmy debialmi, którym trzeba sie co chwilę przypominać a większość z nas przez pewien czas nieobecna na forum czyta iles tam tych stron wstecz, więc i tak przeczyta zaproszenie firmy Impro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :welcome:,

Podczytuję to grupowe forum od kilku miesięcy (pewnie jak każdy przed rozpoczęciem wasnej budowy), a teraz kiedy jesteśmy na starcie, chętnie do Was dołączę. Budujemy się na południe od Wrocławia (trasa na Strzelin). Projekt to HERMES 2 (2-G, lustro) z wrocławskiej pracowni Domena. Wszystkie papiery są załatwione PnB prawomocne, na dniach podpisujemy kredyt, więc nie pozostaje nic, tylko zaczynać. O ile przez formalności przeszliśmy całkiem bezboleśnie i błyskawicznie, to zdaje się, że teraz dopiero zacznie się zarywanie nocy, bo o budowlance mamy mgliste pojęcie. Ale na własne życzenie :)

Postaram się najpierw szukać tematów na forum, a potem pytać, a jak już całkiem skapituluję, to czasem pozawracam Wam głowę. A teraz znikam nadrabiać ostatnie kilka stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...