Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

(ps. jak zrobić zeby wyświetliło się 'Napisał ....'?)

U nas pod warstwą piaseczek prawie jak z piaskowni[...]zastanawiam się jeszcze nad samym piaskiem lub ewentualnie gruzem i dopiero na wierzch ziemia..

Trzeba zrobić "Odpowiedz z cytatem". Kluczowe jest słowo QUOTE, występujące jak to w HTML-u, w parach oznaczających początek i koniec.

Obsyp fundament żwirem i ewentualnie piaskiem, a na to z powrotem ziemia. Jeżeli wodę masz wysoko, to może musisz coś specjalnie zabezpieczać. Ja nie doradzę w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

asia22 a ja z kolei szukam videofonu ktory by obslugiwal zarowno brame przesuwna jak i furtke i cos nie trafiam.

elektryk forumowy czyli Pan Kocot poleca mi Comax-a a Ty jakich szukasz?

 

Do otwierania bramy mam zrobiony przycisk w wiatrołapie dlatego interesuje mnie tylko otwieranie furtki. potrzebuje zestawu z 2 monitorami. ponieważ dolny monitor będzie wisiał w holu na widocznym miejscu chciałam aby monitor był estetyczny, w miare nowoczesnej stylistyce z dużym ekranem a małą obudową. Miałam w necie upatrzone modele w przystępnej cenie. I pewnie kupiłabym któryś z nich, zaprosiła instalatora i niech podłącza. Tylko do tematu włączył się moj mąż-lnżynier i się zaczeło. Czy się da taki podłączyć( mam kabel 10-żyłowy to pewnie większość podłącze) i jak, jaka firma , czy dobry,awaryjny i jaka cena itd,itd.Zaczął szukać profesjonalnych instalatorów i ich maglować z tematu. Jedno co wiem to modele które wybrałam to chinszczyzna i to ta w gorszym wydaniu. Taki to pochodzi tyle ile trwa gwarancja w najlepszym razie:-x.Jeśli brać to coś porządnego a to kosztuje. Nam zaproponowano eure i również commaxa. Oglądając w necie,modele przystępne cenowo, średnio mi się podobają i dlatego chciałabym zobaczyć je na żywo. Powiem szczerze że temat mnie już zmęczył, scedowałam na męża niech załatwia jak się wtrąca, ma wolną ręke. Powiedziałam że może zamontować nawet zwykłe słuchawki,albo monitor na dole a słuchawke na górze.

Zamiast pakować manele i się przeprowadzać szukam wideofonu jakby to była najważniejsza rzecz na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki kominek robileś/ - z plaszczem wodnym cy bez? jakies fotki mże?

gratulacje z tytułu braku wolnych miejsc do spania - jaka płec zajeła ostatnią wolna sypialnię?

 

Mamy wkład bez płaszcza Arysto A10. Fotki nadającej się do publikacji nie mam ale w dzienniku na końcu mam wizualizację (tylko nowe forum obcina fotki i trzeba prawy klik i "Pokaż obrazek").

 

Jak będą lepsze fotki to wrzucę ;-)

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej czy ktoś z was instalował reku MISTRAL?

 

Gdzieś koło maja napisałem do firmy NIKOL i skierowali mnie oni do lokalnej firmy instalującej ich sprzęt, dużo rozmawiałem z Panem i generalnie nastawiłem się na nich, lecz ostatnio wszedłem na ich stronę (firma MAXVENT przy okazji) i co się okazuje? że nie mają oni reku NIKOL w ofercie tylko MISTRAL, trochę mnie to zbiło z tropu. Oczywiście z rana przedzwonię do Pana z którym tak namiętnie mailowałem i zapytam co i jak tylko że znając życie to powie mi że te nowe reku są lepsze bo coś tam...

 

Więc zwracam się z pytaniem czy ktoś posiada to ustrojstwo u siebie i jak się sprawuje?

 

dzięki i pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryk jest jeden słuszny - Pan Kocot - numer błądzi po forum.

 

Pozdrav

nie zgodzę się z tym.

tak samo jak nie ma jednego slusznego wylewkarza, tynkarza, kafelkarza,itp, itd.

ale Ci dobrzy nie szukaja klientów bo to Oni ich szukają. jako przykład dam brukarza, z którym rozmawiałem w zeszłym tygodniu i 1 termin wolny to 04.2011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocot to chyba żyje już tylko z Forumowiczów ;)

A ja przypomnę forumowego Smoka jeszcze :) Ja nie korzystałem, ale byli tacy co skorzystali i chwalili.

 

W zasadzie czemu się dziwić, skoro całą instalację elektryczną, alarmową, tv i komp. zrobił w 4 dni, wszystkie przewody są w puszkach pooznaczane tak, że taki lajkonik elektroinstalacyjny jak ja daje radę połączyć nawet krzyżowy i schodowe i na dodatek bez kłopotu przebiegają odbiory i papierologia.

Do tego zawsze pomocny i uprzejmy.

Ceny bardzo konkurencyjne ma na dodatek.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanka99 - podbitka , ale chyba wolą robić ją zimą, jak nie robią dachów - 663724539 Piotr Galiński

Robili u sąsiada i zrobili bardzo ładnie. Jak będziesz chciała, to zrobię zdjęcie, jak podbitka u niego wygląda.

 

Megana dzięki za podpowiedz.Jak znajdziesz chwilkę to zrób jakąś fotkę - chętnie zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujacych z Wroclawia i okolic :)

Zaczelismy z druga polowka mozolna walke o wlasny domek. Warunki na wode i prad juz mamy.

Szukam teraz kogos kto zrobilby adaptacje projektu, projekty wszystkich przylaczy uzgodnienia, slowem komplet dokumentacji projektowej do zlozenia na pozwolenie o budowe.

Czy ktos z forumowiczy moze polecic kogos do takiej kompleksowej roboty? Ewentulanie jakis specow do poszczegolnych czesci przygotowania dokumentacji projektowej?

Budujemy w miejscowosci Bogdaszowice, projekt Aleksandra z Horyzontu do tego garaz wolnostojacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...