Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Z innej beczki - ogradzam korzystanie z kuriera "Siódemki" Ostatnio kupiliśmy umywalkę i przyszła cacy, ale okazało się, że zaszło nieporozumienie i musimy ja wymienić.

Zapakowałem umywalkę w karton, obłożyłem styropianem i kulkami z gazet, zawinąłem folią i poszła. Na miejscu okazało się, że ma stłuczony róg. Przewoźnik stwierdził,że opakowanie było nienaruszone , więc pewnie umywalka była zapakowana już uszkodzona :) i nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności. I teraz będzie szarpanko.

 

Także z SIÓDEMKĄ uwaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wszystko zależy od ludzi. Często korzystam - jako adresat - z usług różnych firm kurierskich i nigdy mi się nie zdarzyło, żeby kurier nie poczekał aż sprawdzę przesyłkę, był nieuprzejmy lub kwestionował reklamację. Chyba na naszym terenie akurat fajni pracują

 

Jak się trafi. Ostatni miły Pan nie miał czasu na sprawdzenie czy oprócz psiej karmy jest w paczce fiolka ze środkiem na kleszcze i... musiał przyjechać ponownie.

 

______________________________________________________________________________________________

Pozdrawiam, Tomasz

Dziennik budowy . Komentarze . foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat Napisał claris

Kto ostatnio występował o nadanie numeru domu?

 

 

 

we Wrocławiu w geodezji na Kromera

 

 

zgadza się na kromera - jest tam jeden człowiek odpowiedzialny za wszystkie nr - strasznie powolny i ma generalnie wszystko w d.... , ale można go postraszyć zwłoką administracyjną i dostaje szwunku

 

...a wiecie jak go nazywają ??

...ulicznikiem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te zmiany w Grupie kiedyś się skończą?

 

Jarett, dzisiaj byliśmy oglądać Jezierskiego w Lakbudzie i wyglądają naprawdę super. Facet na Bruecknera był bardzo konkretny i może do nich wyślij. Sensowną ofertę na Jezierskiego dostaliśmy też z firmy Bauman z Oleśnicy. Jest ona dość często polecana przez osoby z Grupy. Ja miałam też kontakt do okien Avante z firmy Codem, ale w końcu wybrałam Jezierskiego. Też mają niezłą ofertę. Ja jednak uparłam się na Jezierskiego i z nich zrezygnowałam. Wysyłałam jeszcze do MS na Rogowskiej chyba, ale oferta nie była jakaś szczególna w porównaniu do tych ww.

 

Co do wcześniejszych pytań o bramy, to my byliśmy dzisiaj w Bingo. Na bramy Normstahl mają do końca października dwie promocje. Jedna producenta - szczegóły na www Normstahla, druga ich firmowa - płaci się za bramę ręczną, a automat za 1 zł. U mnie brama Eurostyle Iso 5000 x 2250 w promocji Normstahla wyszła 7620, a w promocji Bingo 7700 zł. Obie ceny zawierają montaż i dodatkowe dwa piloty dwukanałowe, w cenie podstawowej jest już pilot 4-kanałowy. Dzisiaj rozsyłam jeszcze zapytanie do innych, aby mieć porównanie cenowe. U nich jednak chcemy wziąć jeszcze drzwi i jeśli nie będzie zbyt dużych różnic, to pewnie się zdecydujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...