Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

aka, BK, yemiołka - szkoda że nie dotarliście :-( tym bardziej że miałam dla Was zapomniane miseczki ;-)

 

Smok goscił tym razem samotnie :-(:

- aPa, czyli Agnieszka i Przemek z Alą,

- polanka, czyli Dagmara i Grzegorz z Pawełkiem,

- zara, czyli ....nie przeklnij mnie zara ale nie pamiętam twego imienia :oops: :oops: :oops: już wiem Agnieszka i Janusz z Tomkiem,

- dobrzykowice,

- Sławek i Ksenia.

- ja z Frankiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było,

szkoda tylko że byliśmy jedynymi, którzy zabrali ze sobą rowery, a nawet na nich przyjechali :evil: .

Dzięki temu mogliśmy lepiej gardła do śpiewów "namaścić" :)

Dzięki Smoku za gościnę, a Okołowrocławskich i nie tylko zapraszamy w czerwcu do nas - dokładniejszy termin wkrótce.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w deszczowe poniedziałkowe południe :)

 

Dobrzykowice mam nadzieję że wszystko ok.

 

Dotarłem do domu choć z pewnymi przygodami :) Otóż po wyjeżdzie zaczełą mi tak dziwnie latać kierownica w dłoniach, pomyślałem sobie, oho, o jedno LUUUU za daleko :D Jednak po miniętym patrolu naszej szacownej policji wszystkie LUUUUU mi wyparowały a kierownica dalej mi w rękach wariowała :) Na najbliższym skrzyzowaniu za światłami "błyskawicznie" wyskoczyłem z pojazdu ale jeszcze błyskawiczniej światło z koloru czerwonego zmieniło sie w zielone i musiałem szczupakiem wracac do pojazdu :D Udało mi się jedynie zerknąć katem oka, że oponka tak mi sie lekko splaskaciła :D Dlatego skręciłem na najblizszą stację benzynowa, gdzie dobiłem parę atmosfer modląc się w duchu aby to nie była dziura :)

Dzisiaj rano wyskoczyłęm z chatki aby sprawdzic stan mojego autka - wszystko było OK. Po prostu Smok ma tak krzywą działkę, że po dłuższym postoju zejszło mi troche powietrza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie :-)

jak tam po majówce ? ;-)

 

APA - aż tydzień mamy czekać :o :cry:

 

Hurrraaa!!!!

Jednak się w robocie zmieniło, jestemy i dostęp do sieci utrzymany :D . Rozpoczynamy akcję zapychania Wam skrzynek.

Pierwsza próba, jeszcze wczoraj, do Smoka nie udała się - padaka na onecie. Od dzisiaj próby kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...