Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Co do geodety, poszukaj kto robił w twojej okolicy pomiary, (ew napisz gdzie się budujesz) taki geodeta wie gdzie są punkty potrzebne do pomiaru. Znajomemu geodeta przez 2 dni mierzył działkę bo nie mógł znaleźć punktów, a do jego sąsiada przyszedł geodeta który zajmuje się tą okolicą i w parę godzin zrobił pomiary. [...]

ul. Kminkowa, boczna Pełczyńskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam czy już pytałam, więc zapytam najwyżej jeszcze raz. Jakie polecacie firmy do wentylacji mechanicznej. Jakie macie rekuperatory i czy jesteście (Ci co użytkują) z nich zadowoleni?

 

 

nam robila firma: Janusz Maziej Maxvent 603 646 507 - dostalismy z roznych firm oferty i ta byla najbardziej sensowna. Robia porzadnie i szybko.

co do centralki to mamy KOMFOVENT Rego. U nas jeszcze nie miała okazji się wykazac, ale mielismy mozliwosc sprawdzenia jak dziala w innym miejscu i wygladalo ze jest OK.

 

elo, ja też jakiś czas temu interesowałem się tym tematem i też zdecydowałem się na Pana Janusza z firmy Maxvent. Co prawda nie jest on już oficjalnym wykonawcą NIKOL'a (jakaś inna firma się tym zajmuje), ale i tak je instaluje + inne marki jak ktoś woli. Poza tym to Pan ma mi kompleksowo zrobić jeszcze GWC i kominek z DGP.

Jakiś miesiąc temu osobiście rozmawiałem z Panem Januszem na temat szczegółów i wydał mi się człowiekiem,który pomimo swojego wyglądu :D robi wrażenie że wie co się dzieje w jego branży.

Pan Janusz wygląda raczej niepozornie i szczerze nigdy nie spodziewałbym się że wie jak używać kompa a już tym bardziej maile, nie mniej jednak po wielu dyskusjach na mailach oraz rozmowie w cztery oczy jestem na niego zdecydowany, zwłaszcza że i tak był tutaj już polecany.

No i co ważniejsze nie zdziera z ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę że zawiązuje się grupa na drewno kominkowe.Ja chętnie się dołącze. Również dostawa po sąsiedzku. Zima podobno ma zacząć się już w październiku:-x.

Zobaczymy czy przepowiadacze Asi byli lepsi. Mają jeszcze 2 tygodnie czasu. Akurat tym jakieś szanse jeszcze daję, bo zdarzyło się, że jakiś śnieg popruszył przed 1 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka. Zrobił mi się dublet, wyedytowałem wiadomość i skorygowało... jedną. Kiedy usunąłem tę drugą... zniknęły obie. Cuda!!! Informatyczne cuda!!!

 

No więc usunięty post ponawiam:

[Plus to, że drewno powinno leżeć około 2 lat aby dobrze się paliło. Z mokrego wiele pożytku nie ma.

I przestańcie straszyć zimą! Jeszcze wykraczecie... [/Quote]

Powtarzałem to już 1000 razy, mogę 1001: wszystkie prognozy powyżej 3 dni, to wróżenie z fusów. W trakcie powodzi zapowiadano, że takie będzie całe lato. No i mieliśmy... suszę.

Odszukałem tę wypowiedź, bo w tamtym okresie przepowiadacze pogody wróżyli śnieg w połowie października. Żona mnie takowym straszyła, święcie wierząc przepowiadaczom. Mamy połowę października i śniegu jakoś nie widzę. Czy powinienem iść do okulisty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.com/lh/photo/inL2XmITljTkxPVN4v2DHA?feat=directlinkeheheh, skleciłem maila do admina i wysłałem. Zobaczcie co się pojawiło :D

 

a może raczej nie.

 

Tak nawiasem mówiąc dodawanie zdjęć nie działa tutaj, a nawet jak zapodam URL czy inny http to i tak gdzieś to znika. Zapodam więc linka tak na wszelki

 

http://picasaweb.google.com/lh/photo/inL2XmITljTkxPVN4v2DHA?feat=directlink

 

dziady, nawet tego nie potrafią naprawić

 

ogólnie rzecz biorąc skrzynia admina jest zapchana i nie idzie teraz tego wysłać. Nie przejąłem się wysłałem na inne dostępne tu adresy.

 

Heheh chłopaki pewnie bardzo zajęci są :cool:

 

http://picasaweb.google.com/lh/photo/inL2XmITljTkxPVN4v2DHA?feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak ;)

Stwierdziłam, że zamiast zadawać w tym wątku po raz setny te same pytania, przekopię się przez posty z ostatniego roku i zrobię aktualną bazę z namiarami (tym samym pozostawiając sobie prawo do drugiej setki pytań, ale już na inne tematy :D ). W każdym razie idzie mi tak średnio - bo co z tego, że jestem sobie na stronie 1714, skoro na końcu postów przybywa w zastraszającym tempie ;) No ale nic to, nie tracę nadziei.

 

Spirea, czy masz jakieś zastrzeżenia do swojej pani architekt? Idę do niej w poniedziałek na spotkanie, ale zastanawiam się, co może pójść nie tak. Jak długo trwał cały proces, od początku do końca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak ;)

Stwierdziłam, że zamiast zadawać w tym wątku po raz setny te same pytania, przekopię się przez posty z ostatniego roku i zrobię aktualną bazę z namiarami (tym samym pozostawiając sobie prawo do drugiej setki pytań, ale już na inne tematy :D ). W każdym razie idzie mi tak średnio - bo co z tego, że jestem sobie na stronie 1714, skoro na końcu postów przybywa w zastraszającym tempie ;) No ale nic to, nie tracę nadziei.

 

Spirea, czy masz jakieś zastrzeżenia do swojej pani architekt? Idę do niej w poniedziałek na spotkanie, ale zastanawiam się, co może pójść nie tak. Jak długo trwał cały proces, od początku do końca?

 

 

ja już jestem po przejściu przez te wszystkie (znaczy większość) strony, więc jeśli masz ochotę to puszczę ci moją "pseudo bazę":cool: na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...