Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Albert07 czy ja też mogę poprosić o tą bazę ?? wiem wiem, że po najmniejszej linii oporu jadę ale... cóż to forum stało się dyplomatycznie mówiąc nieprzyjazne dla użytkowników więc słabo mi się robi na samą myśl przebrnięcia przez to ...

 

 

zapodaj maila bo w tym forumowym badziewiu nie chce mi się wysyłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tez poprosze na maila - jeszcze troche roboty przede mną.

 

 

jeśli ktoś chce moją bazę robotników to podawajcie mi please swoje maile, bo w tych skrzynkach tutaj coś nie za bardzo mnie to hula. Jeżeli chodzi o samą bazę to nie oczekujcie wiele, spisywałem co znalazłem. Przejrzałem posty bodajże od początku 2009 roku więc i od tamtego okresu posiadam dane ludzików. Nie mniej jednak zawsze to coś, nie? :yes:

 

Aha, pragnę nadmienić że powoli, posuwając się do przodu może wkrótce uda mi się odpalić stronę z polecanymi na naszym forum firmami, więc proszę o chwilę cierpliwości.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak nowy wątek tylko na namiary ??? bo tutaj ciężko takowe wyszukać ... wiem, że to prawdopodobnie podwójna praca ale... tu zawsze miło zajrzeć i sprawdzić jak budowy się posuwają do przodu ... a szukanie kontaktów to droga przez mękę ...

 

 

poza tym istnieje już coś takiego na naszym forum jak biała lista, mało aktualna ale już ktoś z nią próbował

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?49341-BIA%C5%81A-LISTA-SOLIDNYCH-DOLNO%C5%9AL%C4%84SKIE-%29/page5&highlight=bia%C5%82a+lista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś chce moją bazę robotników to podawajcie mi please swoje maile, bo w tych skrzynkach tutaj coś nie za bardzo mnie to hula. Jeżeli chodzi o samą bazę to nie oczekujcie wiele, spisywałem co znalazłem. Przejrzałem posty bodajże od początku 2009 roku więc i od tamtego okresu posiadam dane ludzików. Nie mniej jednak zawsze to coś, nie? :yes:

 

Aha, pragnę nadmienić że powoli, posuwając się do przodu może wkrótce uda mi się odpalić stronę z polecanymi na naszym forum firmami, więc proszę o chwilę cierpliwości.

 

pozdr

oj Wodzu071 - kilka dni temu slaleś mi kilkakrotnie maile ze swoim projektem. czyzbys już wyrzucił mnie ze swojej skrzynki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś chce moją bazę robotników to podawajcie mi please swoje maile, bo w tych skrzynkach tutaj coś nie za bardzo mnie to hula. Jeżeli chodzi o samą bazę to nie oczekujcie wiele, spisywałem co znalazłem. Przejrzałem posty bodajże od początku 2009 roku więc i od tamtego okresu posiadam dane ludzików. Nie mniej jednak zawsze to coś, nie? :yes:

 

Aha, pragnę nadmienić że powoli, posuwając się do przodu może wkrótce uda mi się odpalić stronę z polecanymi na naszym forum firmami, więc proszę o chwilę cierpliwości.

 

pozdr

 

ja też poproszę :)

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha zapomniałem dodać, że to jest pewnie zapisane w officie 2007 więc jeśli ktoś ma problemy z otwarciem tego to dajcie mi znać wyślę w starszej wersji.

 

Ostatnio coś kurcze wszystko muszę w pośpiechu robić więc czasem działam szybciej zanim się zastanowię czego efektem są dziesiątki bzdetnych postów ehehhhh :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha zapomniałem dodać, że to jest pewnie zapisane w officie 2007 więc jeśli ktoś ma problemy z otwarciem tego to dajcie mi znać wyślę w starszej wersji.

 

Ostatnio coś kurcze wszystko muszę w pośpiechu robić więc czasem działam szybciej zanim się zastanowię czego efektem są dziesiątki bzdetnych postów ehehhhh :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki albert,

pliczek z niestandardowym rozszerzeniem ale poradzimy sobie

a Ty juz we Wrocku?

 

we wrocku byłem w zeszłym tygodniu, domknąć bankowe sprawy. Właśnie teraz oczekuję na pierwszą transzę od nich, a z nowości to już w tym tygodniu Pan Bogdan wpada już mnie na działę coby ją pod budowę przygotować.

Na chwilę obecną mam zgryz ze studnią dla nich i prądem, ale myślę że w przeciągu tygodnia wszystko się wyklaruje.

Tak to niestety jest jak się załatwia rzeczy na odległość to i trochę załatwianie trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji to ile kosztuje zrobienie przyłącza do prądu na działce która ma już skrzynkę i czy macie jakichś pstryczków elektryczków od tych bajek, please?

 

zapomniałem dodać że w ogóle się na tym znam, dostałem z elektrowni warunki przyłącza + umowę i domyślam się że potrzebuję samemu załatwić jakiegoś magika elektryka co mi przygotuje instalacje ze stojącej już na działce skrzynki i podpisze jakieś tam papierki przez co potem muszę je wraz opłatą i umową szanownie na kolanach zanieść do elektryki, wówczas przyjedzie jakiś Pan Guru i założy licznik i powie że wszystko jest w porządku i można działać, ale po uprzednim dopłaceniu paru złotych bo inaczej to prąd będzie słabo szedł.

 

Dobrze gadam? :-)

 

 

heh ja i moje fantazje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...