Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

A ponoć gdzieś, kiedyś był przypadek, że gość zostawił klocka ;) Zresztą kojarzy mi się filmik, w którym gość wchodzi do sklepów i wszystko próbuje. Co tylko się da, to naciśnie, to przekręci. W końcu jest scena, gdzie jest w salonie łazienek, widzi muszlę WC, a potem zza przesłonki widać tylko jak spodnie zjechały po nogach na podłogę :rotfl:

 

 

to był chyba Jackass, typo nażarł się jakichś tabletek na biegunę i miał iść do sklepu walnąć wielkiego kupala w sklepie z kiblami, ale za pierwszym razem nie zdążył i zes...ał się w samochodzie :D

 

za drugim razem się udało, wlazł do sklepu z gazetą, poszedł tam gdzie była wystawa kibli, wybrał jeden, zdjął gacie, usiadł na kiblu, grzecznie rozłożył gazetę i zaczął robić swoje :yes: . Allleeeee jaaaaak on to robił hehehh.

Jak skończył podciągnął gacie, zwinął gazetę i wyszedł. Żebyś zobaczył minę sprzedawców - BEZCENNE, nie wspomnę pewnie o zapachu hehehehh.

 

Ale mamy dziś temat do rozmowy :D

 

swoją drogą nie chciałbym być na sprzedawcy miejscu hehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

hej, potrzebuję firmy, która sprzeda kominek Dovre, komin i zamontuje wszystko. Możecie mi kogoś polecić? Kiedyś na forum polecano Kom-bud. Ma ktoś z tą firmą doświadczenia?

Hejka

Z tego co pamiętam, to kilka osób odradzało Kominki Vento ze Żmigrodzkiej. Coś tam było nie halo z jakością wykonanej roboty.

Jaki model Dovre macie upatrzony? Bo ja cały czas szukam czegoś dla siebie i znaleźć nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Z tego co pamiętam, to kilka osób odradzało Kominki Vento ze Żmigrodzkiej. Coś tam było nie halo z jakością wykonanej roboty.

Jaki model Dovre macie upatrzony? Bo ja cały czas szukam czegoś dla siebie i znaleźć nie mogę...

no właśnie też pamiętam te wpisy o Vento. Planujemy Dovre Astro 3 lub 4 CBP. Dzisiaj dzwoniłam do Kom-budu. Mają mi przygotować ofertę na kominek z kominem i montażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to człowiek potrzebuje kopa, żeby duszyć rupę ;) Musiałem przeładować kompa i wreszcie zabrałem się kompleksowo za reklamy. Dorzuciłem sobie Flashblocka do FireFoxa i mam spokój. Oczywiście jak chcę to sobie odtworzę.

 

 

dobra rzecz, zwłaszcza jak się włazi na strony muratora, bo tam tego badziewia to tysiące wyskakują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

czy ktoś kupował może zbiornik na gaz w firmie Gazela? Gaspol ma ceny z sufitu, więc wybieram niezależność :) Oferują zbiorniki i stopy fundamentowe pod nie (zamiast wylewanej płyty). Spotkał się ktoś z takim rozwiązaniem? Można się nie bać?

 

pzdr

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zleciłem wydruk tapety do kuchni. Jestem ciekaw jak wyjdzie. Będzie to oryginalna tapeta - flizelina. Oczywiście dla ochrony przed oparami, będzie przykryta szybą. Jeżeli chodzi o pokoje, to ponoć nie trzeba przykrywać - tusze są rozpuszczalnikowe i można ją myć. Jakby ktoś miał podobne widzimisie, to zapłaciłem 180zł za rozmiar 214x68cm. Generalnie 80zł/m2 ale zażyczyłem sobie w jednym kawałku, płacąc za odcinany materiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zleciłem wydruk tapety do kuchni. Jestem ciekaw jak wyjdzie. Będzie to oryginalna tapeta - flizelina. Oczywiście dla ochrony przed oparami, będzie przykryta szybą. Jeżeli chodzi o pokoje, to ponoć nie trzeba przykrywać - tusze są rozpuszczalnikowe i można ją myć. Jakby ktoś miał podobne widzimisie, to zapłaciłem 180zł za rozmiar 214x68cm. Generalnie 80zł/m2 ale zażyczyłem sobie w jednym kawałku, płacąc za odcinany materiał.

 

 

mam nadzieję, że pochwalisz nam się efektem końcowym? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to albo ja nie znam sie na budowie albo Twój wykonawca to co się robi w m-c zrobił w tydzień.

 

U alberta robi ta sama ekipa co u mnie. Pracowali przez 20 dni roboczych (czasem dziennik się przydaje) i było ich dwóch na początku do kopania fundamentów. Z tego co wiem to u alberta jest więcej ludzików a prace ręczne zabierają jednak sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co u Was jest stanem"0"?

u mnie było zalanie ław, wymurowanie ścian fundamentowych, zabezpieczenie przeciwwilgociowe, drenaż, rozprowadzenie kanalizy, przepusty elektryczne, powietrze do kominka, gwc i innych wynalazków, obsypanie piaskiem wewnątrz i ubicie, obsypanie z zewnątrz, zalanie chudziaka - co prawda troche duża chata ale trwało to 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że pochwalisz nam się efektem końcowym? :)

Na razie się mogę pochwalić, że... dałem ciała :( Źle zwymiarowałem rysunek projektantowi i brakuje mi 10cm. Gdyby ktoś chciał coś takiego, to mogę sprezentować (214cm szerokie, 68cm wysokie w najwyższym miejscu i 59cm w pozostałych):

http://frankai.smugmug.com/Architecture/Projekt-Kuchnia/Tapeta/1078718226_s7UdH-Th.png

W powiększeniu wygląda to tak:

http://frankai.smugmug.com/Architecture/Projekt-Kuchnia/Tapeta100/1078724439_DqRzK-Th.png

 

EDIT: fachowiec do przyklejenia tapety i innych drobiazgów przesunięty z jutra na 12.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...