Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

TMK, a co to za firmy? Gdzie kupujesz na ebayu?

Ja kupuje wszystko przez Internet, ale tak daleko to sie jeszcze nie zapuscilam:)

Aha, samochod kupilam w Japonii, przez Internet oczywiscie.

 

 

Samochód? To ja detalista jestem :)

Gadżety na http://www.dealextreme.com, www.hobbycity.com i http://www.kaidomain.com, inne radości przez ebaya. Czasami w sklepach internetowych, ale po sprawdzeniu opinii na forach tematycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehehhh no ja raczej też :yes:

Nie udawajcie, że zapomnieliście o samochodach zabawkowych. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby ktoś zdalnie kupował samochód, załatwiał wysyłkę i bawił się w cła. Że nie wspomnę o tym iż byłby to "special order" lub "odrzut z eksportu", bo Japońce mają kierownice po drugiej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeee tam udaje. Pewnie kupiła. Japońce pewnie mają fajniejsze autka niż u nas. A ja synkowi (a może sobie) kupię na Gwiazdkę helikopter. Widziałem w sklepie, że ceny 70-300zł.

 

 

jakiś tani, a licencję na pilota masz? :D

może też sobie taki sprawię, to jakby co w 5 godzin i jestem na działeczce hehehh

 

albo wiem, zamontuję kamerkę na nim i będę oglądał budowę z lotu ptaka :yes:

 

...coś mnie fantazja ponosi hyhyh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeee tam udaje. Pewnie kupiła. Japońce pewnie mają fajniejsze autka niż u nas. A ja synkowi (a może sobie) kupię na Gwiazdkę helikopter. Widziałem w sklepie, że ceny 70-300zł.

 

Czyli zakupki na www.hobbycity.com ? ;) Z moim babińcem gorzej... nawet pod pretekstem mikołaja ciężko ściągnąć tego typu zabawki. Apropo tego sklepu, mają dobre zasilacze modelarskie i w bardzo przyzwoitej cenie.

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewitem.asp?idproduct=6792

imaxy także

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

 

Z radością i podziwem obserwujemy, jak funkcjonuje Wasza Grupa Budująca na Forum. Chcemy na łamach "Muratora" opisać to unikalne zjawisko, jakim jest istnienie Grup Budujących. Prosimy o spotkanie z Wami. Zaproponujcie termin, przyjedziemy. Chcemy porozmawiać, jakie są Wasze relacje wzajemne i opinie.

 

Czekamy na odzew! Liczymy na nieskomplikowane zorganizowanie takiego spotkania, któregoś wieczoru lub w weekend.

 

Prosimy o sygnał - najlepiej pisząc na: [email protected]

 

Pozdrawiamy serdecznie

 

Andrzej T. Papliński

Kierownik Działu Publicystyka

miesięcznika "Murator"

tel. (22) 59 05 358

 

-----------------------------------------------

MURATOR Spółka Akcyjna

ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa

tel. (22) 59 05 358

 

e-mail: [email protected]

 

WWW: http://murator.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!

Zakład Budowlany Aleksander Piszczek (Piotr Piszczek) Brzezna, Podegrodzie - Tyle co Oni obiecają nie da Wam nikt!

Ekipy biorą z łapanki, nie czytają projektu robią po swojemu, partaczą.

Piotr P. mógłby spokojnie startować w konkursie Łgarzy i zająłby pewnie zaszczytne miejsce na podium.

Do tego naciągają Inwestora, podwykonawców jak i swoje ekipy na kasę i dalecy są od rozliczenia zaległości.

 

Proponuję forwardować tą informację gdzie się da, bo Panowie szukają naiwnych w całym kraju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję forwardować tą informację gdzie się da, bo Panowie szukają naiwnych w całym kraju!

 

O umowę na piśmie, faktury i kierbuda nie trzeba chyba pytać?

 

Po podaniu danych jakiejś firmy wypadałoby również się podpisać. Tego typu wpisy niestety często były później kasowane, zresztą za mało informacji aby wyrobić sobie opinię o takich czy innych "super" budowlańcach. Jakby ktoś chciał odemnie namiar na dwóch "tygrysów" z Opola, służę namiarem na PW - przyda się jak np teściowa zacznie się budować, etc. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Swinie jestescie:)))

 

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Daihatsu/Sirion/103971

 

Zapomnialam tylko dodac, ze uzywam go w Dublinie. I chcialo mi sie bawic w cla i takie tam, a i tak wyszło taniej, niz kupic na miejscu.

http://www.ibcjapan.co.jp/

To jest ich strona.

No i kto mi teraz zrefunduje dentystę? A tak w ogóle, to czy są dentyści-weterynarze? :p

Co do tej Polskiej Jazdy... Husarzem jesteś? Tak w ogóle to półpolska, bo rumak niepolski. W dodatku na niepolskiej ziemi.

 

No a dostępność części? Oni mają tam takowe? Wiem - póki co bezawaryjny, ale ja zakładam zwykle najgorsze ;)

 

I chcesz powiedzieć, że kupiłaś auto przez neta w ciemno? Czy jakiś znajomy Japoniec pilnował, albo ktoś znajomy przetarł szlaki?

 

Pewnie odprawa w UK, jest łatwiejsza niż w Polsce, a przynajmniej w Kaliszu. Ja najpierw 3 dni tłumaczyłem, że nie mogę mieć faktury ani umowy sprzedaży, bo w USA po prostu czegoś takiego nie ma!!! Tak jak nie ma pieczątek i wielu innych bzdur, którymi podniecają się u nas biurwy. Amerykanie mają zielony kwitek i jak się chcą pozbyć grata, to na zielonym kwitku piszą nowego właściciela, kwotę i mu to dają. On idzie do urzędu, tam mu zabierają, dają blachy jak chce i drukują tymczasowy biały, a zielony w 2 tygodnie przychodzi pocztą. Jakby 3 dni było mało, to w urzędzie komunikacyjnym, nie wystarczyło jakieś 10 pieczątek na SADzie (w tym zwolnienie z cła i zwolnienie z VAT) i wysłali mnie jeszcze do Urzędu Skarbowego po... VAT-25, który... stosuje się tylko przy autach z UE. Ty pewnie poszłaś do urzędu, pokazałaś dowód zakupu i po 20 minutach miałaś wszystko załatwione tak jak w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady - nie będę ściągał czegoś z drugiego końca świata, co kosztuje... 80zł. Może gdybym był specjalistą i rozróżniał 1548 typów helikopterków, to bym jeszcze znalazł jakiś sens.

Ja czasem ściągam coś z USA. Kurierami są koledzy z pracy. Byłej już pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...