Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

no duży duży - 189cm ;)

 

dzięki - już wpakowałem tam wpis

 

Jesteśmy na tym samym poziomie :) No - może rano. Wieczorem 1cm mniej.

 

Mi chodziło o wpis na naszej grupie. Dedykowany nam. Zresztą dwukrotnie. A odzew był słaby. Po prostu grupa jest zintegrowana wewnętrznie. Tak naturalnie i bezinteresownie. Redakcja jednak jest od zarabiania i tak nie do końca ludzie się garną. Zresztą imprezy organizowaliśmy zawsze - sam skrzykiwałem ludzi 3 marca 2002 na pierwsze spotkanie grupowe. Potem 10 marca byłem na pierwszym spotkaniu redakcyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słuchajcie wrócę na chwilę do okien - jakie wg was połaciowe są godne polecenia bo wiem że jest ich kilka na rynku ale wojna chyba najbardziej toczy się pomiędzy Fakro a Velux.

W projekcie mam Fakro, ale kilka osób polecało mi bardziej Velux

a co lepsze - bmw czy mercedes?

jakosciowo to samo. Musisz organoleptycznie popatrzec na jedne i drugie i dokonac wyboru.

a jak masz w projekcie fakro to kupuj fakro - ja mam fakro i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albert07, nie wypowiadam się co do firmy. Jedni są zwolennikami Fakro inni Velux-a. Jest jeszcze Roto. Fakro ma podobno w tym samym rozmiarze więcej szyby. Ich okna to chyba zawsze klamka na dole. Velux-y mają klamkę na dole w najtańszym typie - GZL B, a reszta na górze. Co do zakupu, to trzeba porozsyłać zapytania i kupić gdzie taniej. Ceny producenta są na stronach firm. Dość dobrze cenowo wypada strona www.oknadachowe.net Wygodne do porównania dwóch firm i skonfigurowania okien z kołnierzami. Ja miałam wyceny z Buildera i Gaja MSM. Okna ma też Millenium Project24 w Długołęce.Nie wiem, gdzie budujesz. Może wykonawca ma gdzieś jakieś dobre rabaty. Mój dostał w "swojej" hurtowni rabat 27% od cen producenta. Polecał Velux-y, więc te bierzemy.

 

Co do okien ściennych, to ja szukałam plastików.

Wspomniany Bauman to firma z Oleśnicy, ale ma też oddział we Wro. Mają okna Jezierskiego. Ich oferta jest zwykle dobra i mają dobrą opinię w tym wątku. Aktualnie zamówienie robił u nich Jarett. Zajrzyj do jego bloga, to opisuje kontakt z facetem. Jezierskiego we Wro ma też Lakbud.

Ofertę wysyłałam jeszcze do Codem z oknami Avante, do firmy z oknami M&S (już nie pamiętam nazwy firmy, jakaś taka hiszpańska) i do DAKO.

Jak chcesz i masz czas wgłębić się w temat zajrzyj na wątek "szukam dobrych okien". Tam sporo można się naczytać na co zwrócić uwagę przy oknach.

 

Z drewna miałam też ofertę od firmy, którą polecał Wojgoc, finalnie jednak wybraliśmy plastiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich! Dawno już tu nie zaglądałem. Tak to jest jak się zamieszka ;))

 

Kilka dni temu pojawili sie u mnie moi "górale" od elewacji i regipsów. Była to ekipa, która działała też u Dabell i własciwie z jej polecenia i po oględzinach jej domku zdecydowałem sie na nich (dzięki Dabell, jeśli jeszcze zaglądasz na FM).

Byłem z nich bardzo zadowolony i mogę z czystym sumieniem polecić. Robią też ciesielkę i murarkę, ale akurat tego z nimi nie trenowałem.

 

Wpadli po drodze obejrzeć czy wszystko ok, co też swiadczy o tym, że się nie wstydzą i bez cykora sami się kontaktują.

 

Z rozmowy wynikło, że trochę szukają pracy na zimę, więc jak ktoś zainteresowany to prosze na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich! Dawno już tu nie zaglądałem. Tak to jest jak się zamieszka ;))

 

Kilka dni temu pojawili sie u mnie moi "górale" od elewacji i regipsów. Była to ekipa, która działała też u Dabell i własciwie z jej polecenia i po oględzinach jej domku zdecydowałem sie na nich (dzięki Dabell, jeśli jeszcze zaglądasz na FM).

Byłem z nich bardzo zadowolony i mogę z czystym sumieniem polecić. Robią też ciesielkę i murarkę, ale akurat tego z nimi nie trenowałem.

 

Wpadli po drodze obejrzeć czy wszystko ok, co też swiadczy o tym, że się nie wstydzą i bez cykora sami się kontaktują.

 

Z rozmowy wynikło, że trochę szukają pracy na zimę, więc jak ktoś zainteresowany to prosze na prv.

ja niestety nie doczekałem sie namiarów od Dabell na polecana przez Nią ekipę i wlasnie inna zaczela u mnie poddasze. Natomiast szukam podbitkarzy i bardzo prosze o przesłanie namiarów na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...