Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Ivonesca - studnia głębinowa? Czyli głębsza niż te 4,5 metra? Jak głęboka? Czy woda z takiej studni może być spożywana bez obawy czy trzeba robić jakieś badania?

o ludzie...nie mam pojęcia jaka głęboka ale mogę się ich spytać i ew. wziać namiary na ludzików którzy to robili. A jeśli chcesz ją używać do celów spożywczych to obowiązkowo trzeba zrobić badania, np. w sanepidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Smoku,piękny masz dom b.żałuje,że nie dotarłam może będzie jeszcze okazja.BK ogrodzenie nic ci nie da,jeśli obok nie ma sąsiadów,przez lata trochę mi powynosili różnych rzeczy i roślin,więc nie zostawiaj nic nawet w budzie,no chyba,że tylko w mojej okolicy tak jest? co do wody,ja też nie mam wodociągu i raczej długo poczekam,ja mam studnie wiercona na 11 metrów teraz juzmam pompe i na brak wody nie narzekam,a wodę trzeba przebadać jeśli chcesz ją użytkować spożywczo w sanepidzie koszt 600-700 zł.Głębokość studni zależy od pokładu wody trzeba wziązć różczkarza jeśli masz pytania,chętnie pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondyna, raczej standartowy wymiar, w każdym razie mieści się przewód dymowy fi 150.

Tak mam zrobiony jeden komin. Można go łączyć z przewodami wentylacyjnymi Kom-Wentu z Wrocławia, tak też zrobiłem.

Chciałem zrobić komin do kominka w ten sam sposób, ale majster :evil: twierdził, że trzeba z cegły :evil:

No i tak mam jeden zgrabny, mały komin, a drugi z cegły :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzyk 8) 8) , śniło mi się dziś, że balowaliśmy na jednej imprezie. :oops: :wink: chyba tam jakieś ludzie z Internetu były, bo kurczęęę, nikogo nie znałam...

 

ale byłeś pijany, łojj :lol: :lol: [morrrda]

 

yemiołka ...co za sny :o :lol: :lol: :lol: ...znaczy się trzeba imprezę skręcić, tak ? ;-);-);-)

 

noooo. żeby jeszcze Babcia dała się skręcić... :oops:

a una się ino wykręca :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iprezka?

Kiedy?

u nas w starej chałupei możnaby się wstępnie na drugą sobotę czerwca, tj. 12.06, spotkać. Oczywiście, jeśliby znaleźli się chętni na takie spotkanko?

Jeśli tak, to dajcie znać, a zacznę wymyślać program 8)

Pozdrowienia

 

Ok...pisze się 8) ...tylko nie wymyślaj mi plissssss jakieś ciężkiego zadania w tym programie :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeee,

wymyśliłem, że lepiej będzie zrobić nową stronę do sekendhendziku, tu w ogłoszeniach drobnych.

Kto będzie miałcoś na sprzedaż, wpisuje w "odpowiedz" swoje graty

W podpisie można dodać link do strony, co by nie zaginęła w potoku :)

 

oto link :

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=26764

Hej !

 

Może to i nawet lepszy pomysł :roll:

Na razie uzupełniam spis o info od Dobrzykowic i do podpisu dodaję link do 'Twojego' wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

pomocy, nasza ekipa im bliżej budowy podnosi cene za wykonanie.

Chcielibysmy zmienić ekipąs. może ktos poleci dobrą, solidną.

j.k.

 

Ja szukam - rozmawiam z ekipami.

Jedna z nich nawet czyta to forum ...

A ile chcą za wykonanie Twojego domu - możesz napisać na priva.

Bo jestem ciekawa waszych cen, żeby porównać ze swoimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...