Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

a okna wybrane?

dachówka wybrana?

 

Witam serdecznie "Grupowiczów Wrocławskich". Czy ktoś z aktualnie budujących się Forumowiczów jest na etapie poszukiwania okien? Może byśmy się zkrzyknęli razem i większą grupą uzyskali jakiś dobry rabat? Czy ktoś ma namiary na porządne i niedrogie okna?

 

 

Pozdrawiam

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a okna wybrane?

dachówka wybrana?

 

 

okna jezierskiego Elita Thermo z pakietem trzyszybowym z okleiną drewnopodobną winchester lub canadian prawdopodobnie w ciepłym montażu plus rolety w kolorze elewacji, bo w takich kolorach nie mają. Widziałem na fotkach i dosyć zgrabnie to wygląda.

Okna będę brał w firmie Lakbud na Robotniczej

 

Co do dachówek to mam lekki zgryz bo szukam pomiędzy Roben (podobno z niższej półki), Creaton a Wienerberger w miedzi angobowanej w stylu holenderki. Sęk w tym że każda firma pomimo tej samej nazwy ma inny odcień. Ja szukam jak najjaśniejszej takiej jak mam na zdjęciu avatara.

Poza tym to wieczorem usiądę i wyślę zapytania do hurtowni po ile mają te dachówki i elementy do nich a może sytuacja sama się wyjaśni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie "Grupowiczów Wrocławskich". Czy ktoś z aktualnie budujących się Forumowiczów jest na etapie poszukiwania okien? Może byśmy się zkrzyknęli razem i większą grupą uzyskali jakiś dobry rabat? Czy ktoś ma namiary na porządne i niedrogie okna?

 

 

Pozdrawiam

Ewa

 

w sumie można, ale ja już podjąłem decyzję co do okien, chyba że w innym miejscu. Co do rabatów to nie wiem czy da się więcej uzyskać bo ja wydusiłem ile się dało bo brałem wycenę do trzech mieszkań na raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie można, ale ja już podjąłem decyzję co do okien, chyba że w innym miejscu. Co do rabatów to nie wiem czy da się więcej uzyskać bo ja wydusiłem ile się dało bo brałem wycenę do trzech mieszkań na raz :D

 

A satysfakcjonuje Cię jakość tych okien? Mój wykonawca coś wspomina o producencie, od którego ponoć dostanie 42% rabatu. A moze ja uderzę też tam gdzie Ty? Czy Lakbud ma własną stronę i maila do wyceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysokość rabatu o niczym nie świadczy i z pewnością nie powinien byx na 1 miejscu przy wyborze okien.

 

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Ja aktualnie wysyłam gdzie się da zapytania i porównuję oferty. Mam jeszcze miesiąc na montaż okien, gdyż jestem na etapie dachu, ale biorąc pod uwagę podwyżke vat-u w przyszłym roku, myślę, że dobrze byłoby zainteresować sie oknami już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Ja aktualnie wysyłam gdzie się da zapytania i porównuję oferty. Mam jeszcze miesiąc na montaż okien, gdyż jestem na etapie dachu, ale biorąc pod uwagę podwyżke vat-u w przyszłym roku, myślę, że dobrze byłoby zainteresować sie oknami już teraz.

u zadnego liczacego się producenta nie dostaniesz okien w takim terminie, biorąc pod uwagę koniec roku i ewentualną podwyżkę Vat-u.

a w ogóle to ciut późno zabrałas się okna a to temat rzeka - proponuje zabic otwory okienne deskami a montaz przesunąc na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, raczej marne szanse, aby okna zamontować, ale możesz podpisać umowę, aby zamówienie poszło w tym roku i na starym "vacie".

Elite Thermo mają 5-komorowy profil. Jak szukasz okien - zajrzyj do wątku "szukam dobrych okien". Poczytaj parę stron, zapytaj tam o szczegóły i może Ci to ułatwi wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wy macie tak samo, że przy odpowiedzi z cytatem wyrzuca was na przedostatnią stronę?

Czyżby nasze matrixy znowu coś wykombinowały czy to też pierwszy etap atakowania i test wytrzymałości moderatorów :D

 

Tak, właśnie mnie też to dziś drażni. I do tego nie widze swojej sygnatury :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, raczej marne szanse, aby okna zamontować, ale możesz podpisać umowę, aby zamówienie poszło w tym roku i na starym "vacie".

Elite Thermo mają 5-komorowy profil. Jak szukasz okien - zajrzyj do wątku "szukam dobrych okien". Poczytaj parę stron, zapytaj tam o szczegóły i może Ci to ułatwi wybór.

 

No własnie o to mi chodzi! O zagwarantowanie sobie ceny. Jeżeli chodzi o sam czas budowania się to tutaj daje sobie dużo luzu. Zaraz sobie luknę w podesłany wątek. Dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, raczej marne szanse, aby okna zamontować, ale możesz podpisać umowę, aby zamówienie poszło w tym roku i na starym "vacie".

Elite Thermo mają 5-komorowy profil. Jak szukasz okien - zajrzyj do wątku "szukam dobrych okien". Poczytaj parę stron, zapytaj tam o szczegóły i może Ci to ułatwi wybór.

ale to sie wiaze ze 100% przepłatą. osobiście uważam, ze zamówienie okien w styczniu może byc cenowo tańsze od grudniowego. producenci z pewnością wykorzystają podwyżkę Vat-u aby zebrać jak najwięcej zamówień argumentując zmianą ceny od Nowego Roku. Ale w i kwartale kazdego roku upusty i specjalne promocje były, są i będą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pisałaś, że jesteś na etapie dachu i chcesz za m-c okna- nie bardzo kumam jaki luz masz na myśli.

 

 

Tak, napisałam tak. Wychodząc z założenia, że na okna czeka się 4 tygodnie. Ale skoro jest jak piszesz, ze trzeba czekać do wiosny to przecież włosów z głowy rwać nie będę :-P Zaczekam. Może rzeczywiście na przełomie stycznia/lutego będę mogła okna kupić taniej. Wysłałam zapytanie do Lakbudu w każdym razie. Zobaczę, co mi odpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...