Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

http://forum.muratordom.pl/image.php?u=445&dateline=1290874568&type=thumb Ktoś się podszywa pode mnie 8)

 

Tylko że ja... ten... tego... to miał być krokodylek!!! Z dwojga ksywek (Croco, Krokiet) używanych przez ślubną, jakoś lepiej pokazać krokodylka. Kiedyś miałem go w wersji GIF - tak sobie chodził, ale przy edycji zmniejszającej (miał za dużo pikseli jak na avatary na forach) - sparaliżowało mi przez pomyłkę oryginał :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai ja stawiam na pisownię"nieprzeczytany".

Ale tu już nie ma co stawiać - od 1998 zaleca się używanie pisowni łącznej w każdym przypadku. Tylko jeżeli chce się podkreślić jej czasownikowe pochodzenie, można użyć rozdzielnej: trzeci przykład

Teraz więc można walić razem i nikt się nie ma prawa przyczepić. Kiedyś było trudniej - trzeba było przeanalizować i to głęboko co się chce przekazać. I wolałem tamtą sytuację. Nie lubiłem, i nie lubię, łatwych zadań i kobiet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło, doszło. Wielkie dzięki ! :)

 

Pamiętaj żeby sie targować... najlepiej jak bedziesz miała wycene z innego oknoplastu, żeby widzieć jak cena spada w doł.

Nie zapomnij też o dodatkach... niskie progi, poszerzenia, pogrubienia (nie rozróżniam czy to się różni), jak chcesz okna w kolorze to np złote klamki, bo te brązowe to średnio wyglądają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj żeby sie targować... najlepiej jak bedziesz miała wycene z innego oknoplastu, żeby widzieć jak cena spada w doł.

Nie zapomnij też o dodatkach... niskie progi, poszerzenia, pogrubienia (nie rozróżniam czy to się różni), jak chcesz okna w kolorze to np złote klamki, bo te brązowe to średnio wyglądają....

kolor jest kwestią osobistą - złote klamki dla niektórych mogą pachnieć tandetą,

przy oknach niestandardowych należy pamiętać, że ich wycena w większości nie powstaje u dealera tylko u producenta co zawęża negocjacje cenowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Super! Informatycy znowu coś "poprawili" Nie widzę żadnych postów i nie mam jak do nich wejść, ale mam pole do wpisywania odpowiedzi - to używam.

 

Szczerze mówiąc, uważam, że brak wglądu w wypowiedzi innych wybitnie podniesie jakość wymiany opinii na forum. Wreszcie ktoś o tym pomyślał.

Tu miał być emotikon z waleniem głową w mur, ale emotikonów też nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Super! Informatycy znowu coś "poprawili" Nie widzę żadnych postów i nie mam jak do nich wejść, ale mam pole do wpisywania odpowiedzi - to używam.

 

Szczerze mówiąc, uważam, że brak wglądu w wypowiedzi innych wybitnie podniesie jakość wymiany opinii na forum. Wreszcie ktoś o tym pomyślał.

Tu miał być emotikon z waleniem głową w mur, ale emotikonów też nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...