Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Ja balkony w ogóle wywaliłem z projektu bo sporo kosztują, trudno je ocieplić i rzadko się ich używa (sąsiad ma) - przecież mamy taras w ogrodzie.

 

Na jakim etapie podjąłeś tą decyzję. W trakcie adaptacji czy później, bo też mam zamiar zlikwidować jeden balkon ale nie wiem czy bez zmian w projekcie można.?

 

Przed złożeniem dokumentów o pozwolenie na budowę - poprosiłem o pisemną zgodę z biura projektów i załączyłem ją do składanych dokumentów.

Przy okazji zlikwidowałem kilka okien dachowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

przestań się czepiać, widzisz że świeżo zarejestrowany i pewnie nie miał jeszcze czasu przejrzeć 40tysięcy stron :p

 

 

Szczególnie tuż przed świętami, nie? :) Albert, Ty sobie powinieneś w stopce wpisać, że dysponujesz bazą danych fachowców wymienionych na Grupie przez ostatnie pińcet lat i wszyscy by wiedzieli, że do Ciebie trzeba uderzać w tej sprawie :D BTW, to właśnie czynię - możesz mi przysłać pod choinkę? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O? Właśnie stopki zniknęły czy mam zaburzenia wzrokowe?

 

To pewnie taki drobiazg dla nas od informatyków na gwiazdkę.

 

Uuu i już przy tym wpisie nie wiedzę emotikonów. Jakże dynamicznie zachodzą te zmiany w funkcjonalności forum. No naprawdę... aż się chce coś brzydkiego wymamrotać pod nosem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowi, więcej wyrozumiałości , każdy z nas nie raz pyta o jedno i to samo :)

Sama pamiętam jak TMK molestowałam o to samo, ale znaleźć nie mogłam i nikt na mnie nie warczał :)

Zapomniał wół, jak cielęciem był :)

 

A tak na marginesie, to dyskusje na temat działania do du.....py forum, to tu można tu sobie ulżyć

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?158167-Nowe-forum-ZGRRROZA-!!!!&p=4453199#post4453199

 

 

Namiary na tynkarzy to sama sobie zapiszę, może mi się przydadzą , jakoś wcześniej ich nie widziałam ;)

Potrzebuję dla koleżanki dobrych fachowców od rolet zewnętrznych, czy macie może kogoś takiego?

Z góry dziękuję, ale nie mam siły szukać, jeśli ktoś wcześniej podawał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dla koleżanki dobrych fachowców od rolet zewnętrznych, czy macie może kogoś takiego?

Z góry dziękuję, ale nie mam siły szukać, jeśli ktoś wcześniej podawał :( [/b]

 

ja mogę polecic firme Schweiker z Długołęki - P.Tomek Krupa 698 611 314.

miałem małą awarię to szybko serwisant podjechał i rozwiązał problem, wszelkie sprawy załatwiałem mailowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...