Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

wystarczy radiowo

Nie wystarczy, bo moje pstryczki Efapel Logus nie mają takiej możliwości.

 

jeśli uda się przeciągnąć przewody przez wszystkie zakręty

O to trzeba zadbać. Nie jest to żadna magia, tylko odrobina chęci dobrego rozplanowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ellaj, wtrącę swoje spostrzeżenie na temat rolet:)

Dla mnie rolety elektryczne sprawdzają się tam, gdzie są one duże-ciężkie ( drzwi na taras, okna w wykuszu , gdyż są wysokie).

natomiast szybciej odsłaniam i zasłaniam rolety na tasiemkach. Na dodatek jak zasłonisz okno firanką i zasłonką, to tych tasiemek w ogóle nie widać.

A zaletą rolet na tasiemkach jest to, że gdy zabraknie prądu możesz je podnieść, a tych elektrycznych niestety nie :)

ostatnio mieliśmy tego dowód.

Pozasłanialiśmy wszystkie rolety b był wiatr na dworze. Nad ranem nie było prądu. W domu ciemno jak w kopalni odsłonić można było tylko te na tasiemkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ellaj, zaraz się odezwą Ci, którzy mają wszystkie rolety na prąd i będą nas przekonywać hehehe, ale co tam nie damy się :)

Ale przyznam kiedyś zazdrościłam komuś, kto pisał, że jeden przycisk i wszystkie się otwierają, albo zamykają.

A byliśmy w domu pana płytkarza, który chciał nam płytki kłaść ( wrócił z Niemiec) i pokazał nam, że rolety "same " o 7 rano się podnoszą ( zaprogramowane)

było łaaał.

Ale wychodząc zobaczyłam, że mu się płytki w przedpokoju odklejają, które sam kładł (od nas chciał sporo kasy), to stwierdziliśmy, że sobie pana darujemy.

Ale rolety same mu się podnoszą ............................................. gdy jest prąd :)

 

Bajer przyznam fajny i już bez "wredoctwa" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy ma swoje upodobania, ja np. nie montowałbym rolet w ogóle
o to to.

 

Pytanie w temacie okiennym: Jeśli nie Jezierski (z wiadomych względów...), to co? PCV. Zrobiłam dziś tour po lokalnych dealerach i ekhem. Jedni zrobili lepsze wrażenie, inni gorsze, ale na podstawie działań sprzedawców ciężko określić, na co warto się zdecydować.

 

 

Aha, dziękuję Tatarakowi za namiary na geologa p. Moryla - faktycznie tanio robi badania geotechniczne, i szybko. Architekt poleciła nam kogoś innego, nie dość, że nie chciało im się przyjechać przed Nowym Rokiem, to jeszcze ceny wyższe. A tu - szybko i sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...