Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Rolety mam z firmy Schweiker. Zakladalam je kilka lat temu, jak jeszcze nie wiedzialam o FM.

I nawet do glowy mi nie przyszlo, zeby zrobic elektryczne.

Nie chcialabym otwieranych/zamykanych rownoczesnie, bo ja musze wejsc do kazdego pokoju osobno. Posprawdzac czy wszystko w porzadku i czy ktos sie za drzwiami nie czai:)

Te tasiemki to w ogole mi nie przeszkadzaja.

Wiele rzeczy w domu JUZ bym wymienila, a ciagle jeszcze go wykanczam.

W ogole rolety to mam przede wszystkim, jako ochrone przed wiatrem i deszczem. Moj dom jest ostatni. Za nim juz tylko pola i las.

 

Zastanawiam sie tylko, jak je umyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Okazuje się, że nie mam ładnego zdjęcia z przodu :)

 

Znam ten ból. Można mieć 5 000 zdjęć i akurat takiego jak nam potrzeba w danym momencie - brak. Kiedy miałem czas focić, to akurat była masakryczna pogoda i zewnętrzne wyglądały paskudnie. W końcu się wkurzyłem i zrobiłem jak słońce świeciło, mimo że nic się nie wydarzyło od poprzedniej sesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na Ołtaszyn, tutaj przerwy w dostawach prądu (i to nie kilkuminutowe) są każdego tygodnia (sic!) I ok, nie jest to szczyt cywilizacji, ale i nie zabita dechami prowincja.

 

Są różne wyłączniki, również takie, gdzie trzeba trzymać przycisk cały czas w czasie odsłaniania. I wtedy nie ma bata, szybsze jest odsłanianie ręczne (a zwłaszcza zamykanie).

Podtrzymuję moją tezę - jeżeli masz w domu piekarnik elektryczny, odkurzacz, ekspres do kawy, komputer stacjonarny, telewizor, itp. to tym bardziej rolety możesz mieć. Tamte sprzęty raczej są ważniejsze lub bardziej wrażliwe na brak prądu.

 

Poczułem się teraz jak półinteligent lub świerćkretyn - nie po to instaluję rolety, żeby dawać pstryczki, które zepsują cały efekt. Z całej palety sterowań, wybrałaś to najbardziej bezsensowne jako przykład przeciw roletom. Ja takich rzeczy nie będę imputował nikomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo frankai poniosło cię trochę, z tego co pamiętam to megana ma domek w radwanicach i tu stanę w jej obronie i to nie dlatego że też tam się buduję, ale mieszkałem dosyć długo i pomieszkuję też często i nie pamiętam żeby z prądem były tam problemy.

Poza tym drugiej takiej wiochy bliżej wrocka to chyba już nie znajdziesz :cool:

Nie Megana, nie Megana, tylko ja mam domek w Radwanicach. Mógłby sąsiad sobie to wreszcie zapamiętać i na kawkę wpaść. A tak w ogóle to pozdrawiam ciepło grupę. Nie było mnie ze sto lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.schodki.com

Pan Raczkowski. Strona badziewna, ale schody fajne i solidne. Robił mi wg mojego projektu i naprawdę bez zastrzeżeń. Po dwóch latach nic absolutnie nie skrzypi, nie wypacza się, wyglądają jak nowe. Cenowo bardzo bardzo w porządku. W okolicy ma pełno montaży, więc nie ma problemu z tym, że stolarnia jest in the middle of nowhere.

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuję moją tezę - jeżeli masz w domu piekarnik elektryczny, odkurzacz, ekspres do kawy, komputer stacjonarny, telewizor, itp. to tym bardziej rolety możesz mieć. Tamte sprzęty raczej są ważniejsze lub bardziej wrażliwe na brak prądu.

 

Poczułem się teraz jak półinteligent lub świerćkretyn - nie po to instaluję rolety, żeby dawać pstryczki, które zepsują cały efekt. Z całej palety sterowań, wybrałaś to najbardziej bezsensowne jako przykład przeciw roletom. Ja takich rzeczy nie będę imputował nikomu.

ja tylko zauważyłam, że nieprecyzyjnie się wyraziłeś ;)

 

Moje osobiste preferencje idą bardzo daleko w kierunku automatyki (serio macie problem ze zmywarkami/ płytami/ piekarnikami itd.? jedyne, do czego potrzebowałam instrukcji, to wyłączenia wszystkich dźwięków w zmywarce), ale to nie oznacza, że odbieram innym prawo do rolet, w tym ręcznie sterowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...