Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

To ja ma konkurs - w poniedziałek z samego rana.

 

Pytanie:

Ile wg was kosztują: "wykopy liniowe pod fundamenty, rurociągi, kolektory w gruntach suchych kat. III-IV z wydobyciem urobku łopatą lub wyciągiem ręcznym na głębokość do 1,5 m szer 0,8 do 1,5 m"

 

Nagroda - standardowo prysznic lub kąpiel w domku dobrzykowice (mam nadzieję że sponsor kąpieli nie protestuje?)

lub telefon do pana-autora powyższego zestawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

To ja ma konkurs - w poniedziałek z samego rana.

 

Pytanie:

Ile wg was kosztują: "wykopy liniowe pod fundamenty, rurociągi, kolektory w gruntach suchych kat. III-IV z wydobyciem urobku łopatą lub wyciągiem ręcznym na głębokość do 1,5 m szer 0,8 do 1,5 m"

 

Nagroda - standardowo prysznic lub kąpiel w domku dobrzykowice (mam nadzieję że sponsor kąpieli nie protestuje?)

lub telefon do pana-autora powyższego zestawienia.

jak zwykle skuszona nagrodą odpowiadam:

46177775444443177769146510``92974??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Ja spędziłem cały dzień na budowie, przyglądając sie montażowi 'geberitów', drzwi i okien. Tak! Mamy okna!!!

 

Drzwi, zamek i klucze do niego też!

 

Grzegorz

 

 

gratulacje ! Już chyba czas zmienić Avatara na bardziej aktualny ? :)

Zmianiłem, tylko że po zredukowaniu do przepisowych 80 pikseli szerokości na tym zdjęciu nic nie widać :-(

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja ma konkurs - w poniedziałek z samego rana.

 

Pytanie:

Ile wg was kosztują: "wykopy liniowe pod fundamenty, rurociągi, kolektory w gruntach suchych kat. III-IV z wydobyciem urobku łopatą lub wyciągiem ręcznym na głębokość do 1,5 m szer 0,8 do 1,5 m"

 

Nagroda - standardowo prysznic lub kąpiel w domku dobrzykowice (mam nadzieję że sponsor kąpieli nie protestuje?)

lub telefon do pana-autora powyższego zestawienia.

jak zwykle skuszona nagrodą odpowiadam:

46177775444443177769146510``92974??

Yemiołka zawsze jesteś taaaaka dokładna??? 8) co te nagrody z ludźmi robią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad7 - zimno.

Kto da więcej - przypominam - bardzo atrakcyjne nagrody - prysznic w Dobrzykowicach :D

lub telefon do pana od wykopków i stanu surowego.

wybieram nagrodę: telefon do pana od wykopków, pytanie zrozumiałem, odpowiadam na pytanie " nie wiem" koniec odpowiedzi, czy kto da więcej mam rozumieć że ma być więcej ????? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Ponieważ byłeś najbliższy odpowiedzi - podaję cenę: 4234,76 PLN. A za całość wykopków pan zaśpiewał 6782,26 PLN.

Wygrałeś nagrodę - mogę podać telefon do pana (na priva :lol: )

 

Ja coś mam pecha - dzwonię do tanich dobrych ludzi z polecenia a tutaj takie cenniki. Faceci kopiują pozycje z ekocenbudu i myślą że trafili na łosi którzy nie wiedzą ile co kosztuje.

Z tego co wiem to za wykopki powinno być nie więcej niż 1500-2000 PLN.

A jak wy płaciliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Ponieważ byłeś najbliższy odpowiedzi - podaję cenę: 4234,76 PLN. A za całość wykopków pan zaśpiewał 6782,26 PLN.

Wygrałeś nagrodę - mogę podać telefon do pana (na priva :lol: )

 

Ja coś mam pecha - dzwonię do tanich dobrych ludzi z polecenia a tutaj takie cenniki. Faceci kopiują pozycje z ekocenbudu i myślą że trafili na łosi którzy nie wiedzą ile co kosztuje.

Z tego co wiem to za wykopki powinno być nie więcej niż 1500-2000 PLN.

A jak wy płaciliście?

rozumiem że wygrałem w kategorii cena rzeczywista "2000" bo cena konkursowa rzeczywiście jest nieco przesadzona, nie mam w tym względzie wielkiego doświadczenia poza odciskami od łopaty :D ale i tak ww. kwota stawia włosy na głowie w pion :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc (wiem, nie zaczyna się zdania od więc :oops: )

napisałam do paru tartaków, mój domek jest typowy i często go robią (d08 Muratora) - więc mają w cenniku. Mam ok. 300 m dachu wielospadowego, cena max 27 tys z robocizną, a dolny pułap to 20 tys. Na pewno do sporych negocjacji.

Ja myślę zamknąć się w 17 tys za więźbę ze zrobieniem i transportem.

Na razie czekam aż się skończy projekt adaptować, żeby móc wysłać do tartaków jakiś gotowy JPEG albo obrazek dachu w autocadzie (jak się da) i wtedy mi wycenią. Chcę żeby mi jeszcze zaprojektowali stryszek - żeby się na strychu nie przeciskać miedzy wiązarami (rozstaw co 60 cm).

W tartaku produkują dach ok. miesiąca, montaż więźby od 3-5 dni.

Adresy:

1. [email protected]

2. [email protected]; Tartak i Zakład Stolarski

Janina i Wacław Witkowscy

Rychłowice 21B , 98-300 Wieluń

Tel./fax (0-43) 842-85-09

 

3. Burkietowicz - neistety nie mam telefonu, ale na stronie tartaku albo na stronie http://www.mitek.pl na pewno będzie, może znajdziesz większą ilość tartaków.

Wiem ze jest jakiś w GLiwicach, czekam na ofertę, jak będę mieć, dam znać.

Pzdrw

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc :p ja przymierzam się do D09 i tak jak Ty walczę teraz z wycenami i rozpoznaniem rynku. Wysłąłem dzisiaj maila do firmy Mitek ale przekierowalli go do Burkietowicza, póki co czekam na odpowiedź, niestety też jeszcze nie dysponuję gotową wersją dachu, wszystko przede mną więc liczę na to że może już robili komuś D09. Też będę walczył o wygospodarowanie jakiegoś stryszku :D. Dzięki wielki za info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...