Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Słuchajcie moi mili, chciałbym się pochwalić że udało mi się wywalczyć ciekawe rabaty w firmie SuperIdea. :yes:

 

Ogólnie zajmują się sprzedażą bardzo dobrej jakości armatury sanitarnej głównie do łazienek w rozsądnych cenach. Nie będę się rozpisywał tutaj co i jak. Jak ktoś chciałby obejrzeć te produkty to może zajrzeć do ich salonu we wrocku, natomiast jakby ktoś zdecydował się na coś to najlepiej klepnąć maila do ich przedstawiciela, to zaproponuje jakieś zniżki.

 

Podaję poniżej adres lokalu jak i kontakt:

SuperIdea

ul. Dubois 37/1A

Wrocław

 

www.superidea.info

 

kontakt - Bartek

kom. 604079300

e-malia. [email protected]

obowiązkowo hasło: FORUM MURATOR lub GRUPA WROCŁAWSKA

 

aha, zapomniałem dodać że strona internetowa w większości działa, ale jest jeszcze w budowie więc relax :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi podpowie ile kosztuje (powinno kosztować) przyłacze wody, materiał+ robocizna, od rana próbuję znaleźć wykonawcę i jestem co raz bardziej wkurzona stawki 2.000- 3.000 a mam do zrobienia 10 mb i nie na już tylko jak się ociepli.

 

 

Podłączam się do pytania (przyłącze do działki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do pytania (przyłącze do działki).

hej, jestem świeży i w sumie nic nie buduję ale mam kontakty tu i tam więc podaje nr telefonu do gościa on wam powie ile i dlaczego 791161140, ja sie nie znam he pozdro. jak coś potrzebujecie to tyrkajcie lub piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adama Radaszkiewicza, Ty też go chyba polecałeś.

 

Ale ponawiam pytanie o tynkarza, bo jakoś nikt nic nie odpisał.

 

A nie wierzę że jest tak źle i nikogo nie możecie polecić.

z Adama jestem bardzo zadowolony.

ja moge polecić tynkarzy, ale z tego co wiem to odchodza od gipsowych i wchodzą w specjalizacje cem-wap - 695 469977 Jarek lub Marek.

Chłopaki są z Namysłowa.

Jakby sie pytali skąd masz namiar to od Wojtka z Bielan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie o tynkarza

 

Dzisiaj tynki cementowo-wapienne, czy gipsowe, przeważnie robi się agregatem. Gipsowych nie polecam nigdy, cementowo-wapienne mają tę zaletę, że są twarde, wygodne do wykonania agregatem, ale dość kosztowne, z tego względu jestem zwolennikiem takowych, ale robionych " z kielni" , ręcznie. Tynkowanie trwa nieco dłużej, ale jeśli fachowiec jest dokładny, wychodzą dobrze. Sam takie zamówiłem w swoim domu. Jeśli chcesz namiar na takiego tynkarza , podam nr tel, ale przemyśl, czy chcesz taki tradycyjny sposób roboty. Nota bene jest to jedyny tynkarz, godny polecenia jakiego znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak masz w umowie? jaki czas opóźnienia dopuszcza umowa bez konsekwencji finansowych?

mozesz zrezygnować i odzyskac zaliczkę?

ale z tego co pamietam, to dostałes dobrą ofertę na pakiet 3-szybowy, więc oze warto zagryźć zęby i poczekać, chyba, ze masz juz umówione nastepne roboty - elektryka, hydraulika, tynki, wylewki,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak masz w umowie? jaki czas opóźnienia dopuszcza umowa bez konsekwencji finansowych?

mozesz zrezygnować i odzyskac zaliczkę?

ale z tego co pamietam, to dostałes dobrą ofertę na pakiet 3-szybowy, więc oze warto zagryźć zęby i poczekać, chyba, ze masz juz umówione nastepne roboty - elektryka, hydraulika, tynki, wylewki,,,,

 

 

heh umowy konkretnej jeszcze nie mam, a to dlatego że mam ją podpisać pod koniec tego miesiąca jak będę w kraju tak więc jak zrezygnuję to nie będzie problemu. Co do oferty to racja, dosyć ciekawa, nawet jeszcze myślę że jak zdecyduję się poczekać to może jeszcze uda mi się coś wywalczyć, może jakąś czwartą szybę :D

No i ostatnie co do terminów pozostałych robotników, to jeszcze nie mam ustalonych, czyli ogólnie nie sprawi mi to dużego problemu bo nie cisną mnie jeszcze terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...