Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

cześć z oknami od jezierskiego to chyba rzeczywiście stało się coś złego 6 m-c czekania to trochę długo ( nie zazdroszczę i rozumiem czemu akcja w w/w wątku tak się rozwija) normalnie to trwało 5- 6 tygodni i byli terminowi

 

jak czekasz już 6 miechów to dałbym sobie spokój, chociaż kraczą że idzie na lepsze i zapewne twoje okna są już robione albo wkrótce będą.

Ale jak ja mam tyle czasu czekać to mnie połowa wakacji zastanie :yes:

Na razie się jeszcze nie martwię, poczekam do końca miesiąca obserwując rozwój sytuacji i potem podejmę decyzję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ja mam tyle czasu czekać to mnie połowa wakacji zastanie :yes:

Na razie się jeszcze nie martwię, poczekam do końca miesiąca obserwując rozwój sytuacji i potem podejmę decyzję

jak zmienisz producenta, to wczesniej tez nie bedziesz miał.

Poza tym, gdzie Ci sie spieszy? - chyba, ze wracasz do kraju w tym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albert , ww wątek czytam od jakiegoś czasu, bo moja zaliczka to 3/4 całej kwoty. Fakt, że okna to tylko część z tego. Mam zamówione, ale z montażem na pierwszą połowę marca, więc jeszcze mogę czekać. Okna zamawiałam u Jareko. W związku z całą sytuacją zaprzestał działalności z Jezierskim na wyłączność i znalazł producenta, który robi okna na tych samych komponentach, co Jezierski. Poinformował mnie, że okna będą miały identyczne parametry. U mnie jest parę nietypowych rozwiązań i rozmiarów, dlatego zależy mi na dobrych profilach, wzmocnieniach itd. Nowy producent Hekaplast. Parametry więc mają być identyczne, nie wiem jak z kwestiami wizualnymi. Tu jest trochę napisane o tym Hekaplaście http://forum.muratordom.pl/showthread.php?172297-Oknoplast-vs.-Hekaplast-vs.-Profiloplast-co-wybrać Ja zdecydowałam się powierzyć okna Jareko i mam nadzieję, że wie co robi. Uznał, że u Jezierskiego nie dotrzyma terminów. Jeszcze w styczniu była na to szansa, bo z wątku o opóźnieniach wynikało, że do stycznia, a najpóźniej pierwszy tydzień lutego wszystko nadrobią. Okazuje się, ze niekoniecznie. W samym wątku jest trochę osób, które czeka. Jak do tego dojdą zamówienia późnojesienne, to nie wiadomo, jak to się skończy. Do tego dochodzi pytanie o serwis/gwarancję, jeśli będzie coś poważniejszego z firmą. Informacji w zasadzie nie ma żadnych, więc trudno tak naprawdę coś powiedzieć. Gdzieś czytałam, że dealer wrocławski wycofał wszystkie zamówienia i przeniósł gdzie indziej. Wydaje mi się, że może chodzić o Lakbud i myślałam, że Ty właśnie tam zamawiałeś.

Jezierskiego zamawiał tez Jarett, ale z tego,co pamiętam to też w Baumanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałam, że dealer wrocławski wycofał wszystkie zamówienia i przeniósł gdzie indziej. Wydaje mi się, że może chodzić o Lakbud i myślałam, że Ty właśnie tam zamawiałeś. .
tak, lakbud przeniósł wszystkie zamówienia do hekaplastu.

 

Dostałam kilka dni temu ofertę z Baumana - z M&S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy producent Hekaplast. Parametry więc mają być identyczne, nie wiem jak z kwestiami wizualnymi. Tu jest trochę napisane o tym Hekaplaście http://forum.muratordom.pl/showthread.php?172297-Oknoplast-vs.-Hekaplast-vs.-Profiloplast-co-wybrać

 

Gdzieś czytałam, że dealer wrocławski wycofał wszystkie zamówienia i przeniósł gdzie indziej. Wydaje mi się, że może chodzić o Lakbud i myślałam, że Ty właśnie tam zamawiałeś.

Jezierskiego zamawiał tez Jarett, ale z tego,co pamiętam to też w Baumanie.

 

No właśnie, wiem że Lakbud już sobie odpuścił Jeziora, ja okna zamawiałem w Baumanie i też dostałem propozycję Hekaplastu. Daję sobie na razie czas do końca lutego, potem jak już wcześniej wspomniałem podejmę decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki czas oczekiwania w Hekaplast?

ja mam zapewnienie montażu w terminie określonym umową tj. do 15 marca. Nie wiem kiedy dokładnie Jareko przerzucił zamówienia, ale myslę, że najpóźniej 31 stycznia, kiedy na forum poinformował, że zaprzestaje "wyłączności"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adama Radaszkiewicza, Ty też go chyba polecałeś.

 

Ale ponawiam pytanie o tynkarza, bo jakoś nikt nic nie odpisał.

 

A nie wierzę że jest tak źle i nikogo nie możecie polecić.

 

Jakby cuś, mogę polecić swoich tynkarzy. Na liście ekip, które u mnie były mają 1. miejsce :)

Pracę zaczynali przed 7, kończyli czasem i ok. 20. Do tego czas wykonania 1000 m2 tynków (gips+cw) określili przed rozpoczęciem z dokładnościa do 0,5 dnia :)

 

Sam z kolei prosiłbym o namiary na solidnych wykonawców ocieplenia zewnętrznego i elewacji. Jeden z polecanych na forum wykonawców (bodajże Najbud) trochę mnie wystawił do wiatru jesienią i szukam kogoś innego.

 

pzdr

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam z kolei prosiłbym o namiary na solidnych wykonawców ocieplenia zewnętrznego i elewacji. Jeden z polecanych na forum wykonawców (bodajże Najbud) trochę mnie wystawił do wiatru jesienią i szukam kogoś innego.

 

pzdr

A.

 

Przykro mi to slyszec. Sama polecam ekipe pana Radka.

Tynkowali u mnie i naprawde jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to slyszec. Sama polecam ekipe pana Radka.

Tynkowali u mnie i naprawde jestem bardzo zadowolona.

 

Nie przeczę, że może i robotę wykonują dobrze. Tyle tylko, że (na swoim przykładzie) odniosłem wrażenie, że zupełnie im nie zależy na zleceniu (może mają ich zbyt dużo?). Umówiliśmy się z grubsza na termin realizacji (z wyprzedzeniem ponad dwumiesięcznym). Termin minął, zero wieści. Po tygodniu sam zadzwoniłem, okazało się, że jeszcze gdzieś tam robią, ale zadzwonią. Po kilku(nastu?) dniach faktycznie zadzwonili i chyba nawet chcieli tę elewację robić, tyle tylko że w międzyczasie temperatura spadła do wartości ujemnych. Niestety, na pytanie jak mają się zalecenia producenta systemu ociepleniowego do ujemnych temperatur już nie uzyskałem odpowiedzi. Chciałem jeszcze dać im szansę (przynajmniej złożenia oferty) na prace zimowe (ocieplenie poddasza, wykonanie stropu), niby byli zainteresowani, niby miał się majster kontaktować. Nic, cisza.

 

Nie chcę zatem przekreślać fachowości tej ekipy, tym niemniej wolałbym współpracować z kimś, kto nieco bardziej ceni własne słowo :)

 

pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby cuś, mogę polecić swoich tynkarzy. Na liście ekip, które u mnie były mają 1. miejsce :)

Pracę zaczynali przed 7, kończyli czasem i ok. 20. Do tego czas wykonania 1000 m2 tynków (gips+cw) określili przed rozpoczęciem z dokładnościa do 0,5 dnia :)

pzdr

A.

 

To ja poproszę o namiar. W jakich rejonach działają, czy może jest im obojętne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...